Top 10 ZTE Nubia Z60 Ultra – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Foluu

#ad

Do ZTE Nubia Red Magic 9 Pro, Foluu Etui ochronne do ZTE Nubia Red Magic 9 Pro/Red Magic 9 Pro +, twarda tylna strona z poliwęglanu i miękkie amortyzatory TPU odporne na uderzenia i zarysowania

#ad
Foluu #ad - Otrzymasz dożywotnią gwarancję i przyjazną obsługę klienta. Kompleksowa ochronatwarda tylna strona z poliwęglanu i miękkie narożniki z tworzywa sztucznego TPU zapewniają amortyzację, ochronę przed zarysowaniami. Kompatybilność: zaprojektowany specjalnie dla zte nubia red magic 9 pro/red magic 9 Pro+.

Elastyczna i smukła konstrukcja, ultra przezroczysta i odporna na zarysowania. Dobra przyczepność i antypoślizgowy, cienka i lekka konstrukcja, które nie dodaje wagi ani wagi telefonu i zapewnia dobrą przyczepność. Precyzyjne wycięcia umożliwiają pełny dostęp do wszystkich funkcji i elementów obsługi aparat, złącza, przyciski, czytnik linii papilarnych, bezprzewodowe ładowanie itd. Ochrona ekranu i aparatu: podwyższone krawędzie krawędzi zapewniają ochronę ekranu i aparatu przed zadrapaniami, podwyższone usta utrzymują ekran i aparat z dala od płaskich powierzchni.

Smukła, aby stworzyć etui ochronne, lekki materiał, smukły i lekki: zapewnia jednocześnie odpowiednią ochronę dla ZTE Nubia Red Magic 9 Pro/Red Magic 9 Pro+, doskonała odporność na uderzenia, zawsze czujesz się bezpiecznie z etui. Unikalna konstrukcja amortyzująca wstrząsy: 4 narożniki zderzaka skutecznie absorbują uderzenia i upadki dzięki poduszkom powietrznym zapewniają lepszą ochronę ekranu i aparatu. Dożywotnia gwarancja foluu store, aby zapewnić maksymalną ochronę przez cały okres użytkowania etui.
MarkaFoluu #ad
ProducentFoluu #ad
Wysokość0.39
Długość0.63
Waga0.07
Szerokość2.76
Gwarancja12 Miesięcy

2. Custodia

#ad

Skórzane etui biznesowe, skórzane etui ze wzorem, X80 Pro, Custodia® Etui X80 Pro, X80 Pro, kompatybilne z Vivo X80 Pro 2

#ad
Custodia #ad - Składany i wygodny uchwyt. Skóra i rama PC. Ochrona przed wibracjami i upadkiem. Z teksturą. Pełna ochrona i wiele kolorów.
MarkaCustodia #ad
ProducentCustodia #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Szerokość0.39
Numer częściHCSP-vivo X80 Pro
Modelvivo X80 Pro

3. KNOXS

#ad

Lekkie etui z poliwęglanu ZTE Nubia Red, odporne na uderzenia, KNOXS Etui do ZTE Nubia Red Magic 9 Pro/Pro Plus, przezroczyste nigdy nie żółknięcia miękkie etui z termoplastycznego poliuretanu TPU

#ad
KNOXS #ad - Przed zakupem należy dokładnie sprawdzić model swojego telefonu komórkowego, aby uniknąć niedogodności. Wysokiej jakości materiał: etui zte nubia red magic 9 pro/pro plus jest wykonane z twardego poliwęglanu i miękkiej oprawki TPU, która jest odporna na zużycie i upadki, cienkie i lekkie, pokonuje pot i zabrudzenia odciskami palców, wygodne i łatwe do wycierania.

Prosta i hojna: przezroczysta tylna konstrukcja obudowy podkreśla właściwości telefonu bez zastrzeżeń i jest niezakłócona we wszystkich kierunkach, podkreślając piękno telefonu z wysokim luksusem i jedwabistym pięknem. Kompatybilność: etui knoxs zostało zaprojektowane specjalnie do ZTE nubia Red Magic 9 Pro/Pro Plus.

Obsługa posprzedażna: angażujemy się w obsługę klienta i dbamy o doświadczenie użytkownika, skontaktuj się z nami natychmiast, jeśli masz jakiekolwiek pytania, a my odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin. Precyzyjne szlifowanie i cięcie: obudowa zte nubia red magic 9 pro/Pro Plus jest wykonana z prawdziwego szlifu maszynowego, a przyłącza są precyzyjnie dopasowane, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na funkcjonalne użytkowanie ani nie drapie rąk.
MarkaKNOXS #ad
ProducentKNOXS #ad
Numer częściZTE nubia Red Magic 9 Pro/Pro Plus
ModelZTE nubia Red Magic 9 Pro/Pro Plus

4. HONLEN

#ad

Jasny fiolet, biznesowe etui na telefon ze skóry z tyłu, HONLEN Etui na telefon Nubia Z60 Ultra 6,8" cala

#ad
HONLEN #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego etui na telefon, skontaktuj się z nami. Rozwiążemy twoje pytania i problemy natychmiast po sprzedaży. Konstrukcja tylnej strony ze skóry PU sprawia, że to etui na telefon komórkowy jest pełne stylu biznesowego. Etui na telefon komórkowy pasuje do ZTE Nubia Z60 Ultra, 6, 8 cala. To etui na telefon komórkowy ma precyzyjne otwory do pozycjonowania, a otwory są idealnie kompatybilne z każdym przyciskiem ZTE Nubia Z60 Ultra. Rama poduszki powietrznej w czterech rogach tego etui skutecznie chroni telefon przed upadkiem.
MarkaHONLEN #ad
ProducentHONLEN #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Szerokość3.94
Numer częściZTE Nubia Z60 Ultra
ModelZTE Nubia Z60 Ultra

5. HONLEN

#ad

Czarne, HONLEN Etui na telefon Nubia Z60 Ultra 6,8" cala, biznesowe etui na telefon ze skóry z tyłu

#ad
HONLEN #ad - To etui na telefon komórkowy ma precyzyjne otwory do pozycjonowania, a otwory są idealnie kompatybilne z każdym przyciskiem ZTE Nubia Z60 Ultra. Konstrukcja tylnej strony ze skóry PU sprawia, że to etui na telefon komórkowy jest pełne stylu biznesowego. Rama poduszki powietrznej w czterech rogach tego etui skutecznie chroni telefon przed upadkiem. Rozwiążemy twoje pytania i problemy natychmiast po sprzedaży. Etui na telefon komórkowy pasuje do ZTE Nubia Z60 Ultra, 6, 8 cala. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego etui na telefon, skontaktuj się z nami.
MarkaHONLEN #ad
ProducentHONLEN #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Szerokość3.94
Numer częściZTE Nubia Z60 Ultra
ModelZTE Nubia Z60 Ultra

6. HONLEN

#ad

Biznesowe etui na telefon ze skóry z tyłu, żółte, HONLEN Etui na telefon Nubia Z60 Ultra 6,8" cala

#ad
HONLEN #ad - Konstrukcja tylnej strony ze skóry PU sprawia, że to etui na telefon komórkowy jest pełne stylu biznesowego. Rama poduszki powietrznej w czterech rogach tego etui skutecznie chroni telefon przed upadkiem. Etui na telefon komórkowy pasuje do ZTE Nubia Z60 Ultra, 6, 8 cala. To etui na telefon komórkowy ma precyzyjne otwory do pozycjonowania, a otwory są idealnie kompatybilne z każdym przyciskiem ZTE Nubia Z60 Ultra. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego etui na telefon, skontaktuj się z nami. Rozwiążemy twoje pytania i problemy natychmiast po sprzedaży.
MarkaHONLEN #ad
ProducentHONLEN #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Szerokość3.94
Numer częściZTE Nubia Z60 Ultra
ModelZTE Nubia Z60 Ultra

7. HONLEN

#ad

HONLEN Etui na telefon Nubia Z60 Ultra 6,8" cala, biznesowe etui na telefon ze skóry z tyłu, jasnoniebieskie

#ad
HONLEN #ad - To etui na telefon komórkowy ma precyzyjne otwory do pozycjonowania, a otwory są idealnie kompatybilne z każdym przyciskiem ZTE Nubia Z60 Ultra. Rama poduszki powietrznej w czterech rogach tego etui skutecznie chroni telefon przed upadkiem. Rozwiążemy twoje pytania i problemy natychmiast po sprzedaży. Konstrukcja tylnej strony ze skóry PU sprawia, że to etui na telefon komórkowy jest pełne stylu biznesowego. Etui na telefon komórkowy pasuje do ZTE Nubia Z60 Ultra, 6, 8 cala. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego etui na telefon, skontaktuj się z nami.
MarkaHONLEN #ad
ProducentHONLEN #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Szerokość3.94
Numer częściZTE Nubia Z60 Ultra
ModelZTE Nubia Z60 Ultra

8. HONLEN

#ad

HONLEN Etui na telefon Nubia Z60 Ultra 6,8" cala, biznesowe etui na telefon ze skóry z tyłu, pomarańczowe

#ad
HONLEN #ad - Konstrukcja tylnej strony ze skóry PU sprawia, że to etui na telefon komórkowy jest pełne stylu biznesowego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego etui na telefon, skontaktuj się z nami. To etui na telefon komórkowy ma precyzyjne otwory do pozycjonowania, a otwory są idealnie kompatybilne z każdym przyciskiem ZTE Nubia Z60 Ultra. Etui na telefon komórkowy pasuje do ZTE Nubia Z60 Ultra, 6, 8 cala. Rozwiążemy twoje pytania i problemy natychmiast po sprzedaży. Rama poduszki powietrznej w czterech rogach tego etui skutecznie chroni telefon przed upadkiem.
MarkaHONLEN #ad
ProducentHONLEN #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Szerokość3.94
Numer częściZTE Nubia Z60 Ultra
ModelZTE Nubia Z60 Ultra

9. HONLEN

#ad

Biznesowe etui na telefon ze skóry z tyłu, białe, HONLEN Etui na telefon Nubia Z60 Ultra 6,8" cala

#ad
HONLEN #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego etui na telefon, skontaktuj się z nami. Rama poduszki powietrznej w czterech rogach tego etui skutecznie chroni telefon przed upadkiem. Etui na telefon komórkowy pasuje do ZTE Nubia Z60 Ultra, 6, 8 cala. Konstrukcja tylnej strony ze skóry PU sprawia, że to etui na telefon komórkowy jest pełne stylu biznesowego. Rozwiążemy twoje pytania i problemy natychmiast po sprzedaży. To etui na telefon komórkowy ma precyzyjne otwory do pozycjonowania, a otwory są idealnie kompatybilne z każdym przyciskiem ZTE Nubia Z60 Ultra.
MarkaHONLEN #ad
ProducentHONLEN #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Szerokość3.94
Numer częściZTE Nubia Z60 Ultra
ModelZTE Nubia Z60 Ultra

10. Foluu

#ad

Smukła, Foluu Etui do ZTE Nubia Red Magic 9 Pro Case/Red Magic 9 Pro +, cienka osłona do Red Magic 9 Pro, nieżółte wojskowa ochrona przed upadkiem odporne na uderzenia etui ochronne

#ad
Foluu #ad - Lekka i smukła konstrukcja. Idealne wycięcia na głośnik, aparat i inne złącza bez dodatkowego obciążenia. Idealnie pasuje do Twojego urządzenia. Classic clear black; minimalistyczny design: foluu crystal clear do ztE nubia Red Magic 9 Pro//Nubia Red Magic 9 Pro+ Clear czarne etui uzupełnia kolory telefonu i wysublimowane piękno oryginalnego wzornictwa, dzięki czemu jest klasyczne i trwałe.

Ultra przezroczysta i odporna na zarysowania tylna strona. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie: Zaprojektowany dla ZTE nubia Red Magic 9 Pro. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo amortyzujące: 4 narożniki skutecznie absorbują uderzenia. Wyprodukowano z pc i tpu: krystalicznie przejrzysta obudowa do zte nubia red magic 9 pro z wysokiej rozdzielczości materiałem TPU i PC, który skutecznie jest odporny na plamy i pot, niełatwo z czasem przetłuszcza się i żółknie.

Precyzyjne wycięcie do ładowania: Łatwy dostęp do wszystkich elementów obsługi i funkcji. Podwyższona ochrona ekranu: podwyższona ramka wokół aparatu o 2, 2 mm nad ekranem, 5 mm i podwyższona ramka o 1, aby zapobiec zarysowaniom.
MarkaFoluu #ad
ProducentFoluu #ad
Wysokość0.39
Długość6.3
Waga0.07
Szerokość2.76
Gwarancja12 Miesięcy