Top 10 Tamper Schwarz 51mm – Ubijaki do kawy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Vicloon

#ad

Z drewnianym uchwytem, Solid Heavy, Barista Style, jasnobrązowy, 51 mm, ze stali nierdzewnej, Vicloon Tamper do kawy, tamper do espresso

#ad
Vicloon #ad - Idealny prezent – ubijak do kawy ze stali nierdzewnej. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy kochają świeżo zaparzoną kawę. Niezbędne akcesoria do ekspresów do kawy. Idealnie nadaje się do nabijania świeżo zmielonego espresso przed zaparzeniem.

Nierdzewny – wyprodukowano z wytrzymałej stali nierdzewnej, nie rdzewieje i nie koroduje. Ciesz się przyjemnym aromatem – dobra waga, mielona kawa może być lepiej zagęszczona, co prowadzi do lepszej konsystencji i silniejszego smaku. Atwy do czyszczenia – montaż i demontaż są wygodniejsze. Atwe czyszczenie wilgotną ściereczką nie nadaje się do mycia w zmywarce. Nadaje się do większości ekspresów do kawy. Ergonomiczny uchwyt – zaprojektowany z myślą o jakości, kubek do kawy jest wykonany z ergonomicznego i gładkiego, funkcjonalności i wygody, solidnego drewna dla wygodnego i wytrzymałego uchwytu.

Idealnie nadaje się do przygotowywania pełnych espresso o wspaniałym aromacie i smaku. Uchwyty z litego drewna są twarde, szczelne i mają bardzo gładką, polerowaną powierzchnię. Wystarczy obrócić uchwyt, aby oddzielić uchwyt od płaskiego dna ze stali nierdzewnej.
MarkaVicloon #ad
ProducentVicloon #ad
Numer częściB2-20231106MZS-FBA
ModelB2-20231106MZS-FBA

2. Practimondo

#ad

W zestawie mata do ubijania i dzbanek na mleko 350 ml – wyciskarka do kawy Deluxe do ekspresu do kawy – Premium Barista wyciskacz do kawy ze stali nierdzewnej, Practimondo Tamper do espresso, 51 mm

#ad
Practimondo #ad - Kompletny zestaw oprócz tampera otrzymasz również pasującą tackę na ubijak i dzbanek na mleko "Latte Art" 350 ml, do dekoracji kawy. Dzięki zdejmowanej nóżce ze stali nierdzewnej ubijak jest łatwy do czyszczenia.

W przypadku innych produktów należy pamiętać, że stopka tampera ma średnicę 51 mm – sitko musi mieć zatem nieco większą średnicę. Tamper 51 mm zestaw design nasz tłuczek do kawy i espresso 51 mm to wysokiej jakości designerski produkt ze stali nierdzewnej z ergonomicznym aluminiowym uchwytem. Doskonale nadaje się do przygotowania pełnego, włoskiego espresso o wspaniałym aromacie i smaku.

System nasz temper jest kompatybilny ze wszystkimi sitkami ekspresów do kawy i espresso firmy DeLonghi, Saeco, Ascaso i wielu innych. Ergonomia dzięki eleganckiemu uchwytowi z aluminium premium i jego dynamicznej konstrukcji tamper wyjątkowo dobrze leży w dłoni – do przygotowania najlepszej kawy.
MarkaPractimondo #ad
ProducentXL Enterprises Ltd. #ad
Waga0.93
Numer częściPMCT-51MM-ALMJ
ModelPMCT-51MM-ALMJ

3. Navaris

#ad

Ubijak do ekspresu do kawy, w zestawie mata silikonowa, Navaris Tamper do kawy 51 mm, stempel ze stali szlachetnej z drewnianym uchwytem

#ad
Navaris #ad - Drewniany uchwyt ma wysokość 8, 5 cm. Cznie z matą silikonową: oprócz prasy otrzymasz matę silikonową, w której można postawić amper w przypadku nieużywania. Z odpowiednim naciskiem uzyskasz doskonałe rezultaty.

Optymalny zestaw dla miłośników kawy! wskazówka dotycząca czyszczenia: zaparzacz do kawy nie nadaje się do mycia w zmywarce i po użyciu można go bez problemu czyścić ręcznie. Intensywny aromat: dzięki wysokiej jakości stemplowi do kawy można łatwo wycisnąć proszek w sitku i zapewnić intensywne doznania smakowe przy każdej filiżance kawy. Szczegóły: otrzymasz ubijak do espresso ze stali nierdzewnej o średnicy 51 mm i matę silikonową o średnicy 7, 5 cm. Nowoczesny uchwyt z prawdziwego drewna: dzięki ergonomicznemu uchwytowi z drewna orzecha włoskiego przepychacz dobrze leży w dłoni.
MarkaNavaris #ad
ProducentKW-Commerce #ad
Wysokość3.35
Długość2.95
Waga0.73
Szerokość2.95
Numer części51802.01.29
Model51802.01.29_m001482

4. scarlet bijoux

#ad

Scarlet "Passion" tamper do espresso dla baristy, z ergonomicznym uchwytem z PCW lub ze szlachetnego drewna do wyboru i precyzyjną podstawą ze stali nierdzewnej 51 mm

#ad
scarlet bijoux #ad - Jak zawsze u nas wykonane z dbałością o szczegóły i przyciągają wzrok w sensacyjnej cenie. Ten ubijak po zmieleniu idealnie zagęszcza zmieloną kawę w sitku, a dzięki ergonomicznemu kształtowi upraszcza również laikowi perfekcyjną produkcję kawy.

Dzięki prostszej obsłudze i zrównoważonej równowadze uzyskuje się lepszą ekstrakcję i reprodukcyjne rezultaty dla doskonałego espresso z sitka. Wysokiej jakości tamper z precyzyjnie wykonaną podstawą tampera z masywnej stali nierdzewnej i uchwytem z PCW do wyboru z maszyn CNC z błyszczącą podstawą tampera lub uchwytem z najlepszego drewna szlachetnego z polerowaną na wysoki połysk podstawą tampera. Szlachetny wygląd i sensacyjny dotyk. Przed złożeniem zamówienia należy koniecznie sprawdzić rozmiar potrzebny do Państwa maszyny.
Markascarlet bijoux #ad
Producentscarlet bijoux #ad
Numer częścisusurrus

5. Navaris

#ad

Navaris Espresso Tamper do kawy 51 mm – stempel ze stali nierdzewnej z drewnianym uchwytem – tłuczek do kawy z matą silikonową i dzbankiem na mleko

#ad
Navaris #ad - Optymalny zestaw dla miłośników kawy! wskazówka dotycząca czyszczenia: wyciskarka do mielenia kawy nie nadaje się do mycia w zmywarce i po użyciu można ją bez problemu czyścić ręcznie. Dla intensywnego aromatu: dzięki wysokiej jakości stempelowi do kawy wyciskasz proszek w sitku i zapewnisz sobie intensywne doznania smakowe przy każdej filiżance kawy.

Cznie z matą silikonową: oprócz prasy otrzymasz matę silikonową, w której można umieścić tamper do kawy, gdy nie jest używany. Z ukierunkowanym naciskiem osiągniesz doskonałe rezultaty. Dodatkowo otrzymasz dzbanek na mleko 150 g, wysokość: 9 cm.

Nowoczesny uchwyt z prawdziwego drewna: dzięki ergonomicznemu uchwytowi z drewna orzecha włoskiego przepychacz dobrze leży w dłoni. Szczegóły: otrzymasz ubijak do espresso ze stali nierdzewnej o średnicy 51 mm i matę silikonową o średnicy 7, 350 ml, 5 cm. Dzbanek na mleko można myć w zmywarce. Uchwyt ma wysokość 8, 5 cm.
MarkaNavaris #ad
ProducentKW-Commerce #ad
Wysokość3.54
Długość2.95
Szerokość2.95
Numer części53238.01.02
Model53238.01.02_m002433

6. JOYBOY

#ad

JOYBOY Tamperer do kawy, designerski zestaw tamperów do kawy, z matą tamperową, do kawiarni i, tamper do espresso, do perfekcyjnego narzędzia do espresso Barista, tamper 58 mm, ze stali nierdzewnej

#ad
JOYBOY #ad - 58 mm tamperer do kawy i espresso: średnica 58 mm nadaje się do większości koszyków filtrujących. Jest łatwy do czyszczenia i wodoszczelny, zapewnia lepszą ochronę uchwytu. Płaska podstawa: nasz wysokiej jakości zestaw tamperów barista wyróżnia się szczególnie płaską podstawą do ubijania, aby jeszcze lepiej skompresować kawę.

Kompatybilny z każdym pasem ekspresów do kawy i espresso z sitkiem i łatwy do czyszczenia. Ten produkt jest dostarczany z podstawką prasową: praktyczne jest dla nas posiadanie narzędzia do wyciskania ziaren kawy, które nie brudzi blatu stołu i jest wygodniejsze w użyciu. Podstawa wykonana jest z masywnej stali nierdzewnej, uchwyt z polerowanego i zalakowanego prawdziwego drewna. Doskonale nadaje się do przygotowania pełnego włoskiego espresso o wspaniałym aromacie i smaku.

Jest to wysokiej jakości designerski produkt ze stali nierdzewnej z ergonomicznym uchwytem z prawdziwego drewna. Do miękkiego i intensywnego espresso lub delektowania się kawą. Atwy w użyciu: montaż i demontaż są wygodniejsze. Wystarczy obrócić uchwyt, aby oddzielić uchwyt od płaskiego dna ze stali nierdzewnej. Atwa obsługa: nasz ubijak do kawy charakteryzuje się masywną i wysokiej jakości konstrukcją.
MarkaJOYBOY #ad
ProducentJOYBOY #ad

7. SZJYG

#ad

15 x 30 cm/czarna, mata do ekspresu do sitka, 2 sztuki mat do ubijania kawy, antypoślizgowa mata do zacieru do espresso, tacka do ubijaka, mata do ubijania kawy, mata do ubijania z PCW

#ad
SZJYG #ad - Przechowywać w suchym i wentylowanym otoczeniu. Ochrona narzędzi baristów podkładki tamper zapewniają najmiększą i najbezpieczniejszą ochronę dla profesjonalnych narzędzi do kawy, które chronią powierzchnię roboczą i narzędzia do kawy.

Co otrzymaszotrzymasz 2 maty do ubijania w rozmiarze 15 x 30 cm, kolor czarny, wypustki maty niezawodnie zapobiegają ślizganiu się uchwytu sitkowego podczas ubijania. Po użyciu należy wytrzeć wodę i pozostawić do wyschnięcia do góry nogami. Materiał premium maty do manipulacji są wykonane z doskonałego materiału PCW, antykorozyjny, który jest nietoksyczny, antypoślizgowy, łatwy do czyszczenia, odporny na wysokie temperatury, oparzeniowy, bezzapachowy i trwały do długotrwałego użytkowania.

Idealne rozwiązanie dla ofiar kawy, dzbanka na mleko, sitko itp. Atwe do czyszczenia - wystarczy spłukać podkładki do kawy wodą, aby usunąć wszystkie pozostałości kawy. Szerokie zastosowanie - wewnętrzna konstrukcja może być używana do filtrowania wilgoci i suszenia narzędzi na powietrzu bez gromadzenia się bakterii.
MarkaSZJYG #ad
ProducentJuYouGeMaoYi #ad
Numer częściJYGDE-033
ModelJYGDE-033

8. Lambda Coffee

#ad

Stempel do espresso ze stali nierdzewnej i drewna, do przygotowywania z sitkiem lub espresso, Lambda Coffee Tamper 51 mm dla baristy z drewna akacjowego, stempel do espresso 51 mm

#ad
Lambda Coffee #ad - Opakowanie w 100% nadające się do recyklingu | zapewniamy zrównoważony rozwój i dlatego też nasze opakowania tak, aby jak najmniej obciążać środowisko.

Testowanie bez ryzyka | możesz przetestować produkt przez 60 dni, a następnie zdecydować, czy chcesz go zachować. Maksymalna żywotność | zarówno drewno, jak i stal nierdzewna gwarantują długotrwałą radość z produktu. Drewno – dzięki zastosowaniu drewna akacjowego otrzymujesz produkt przyjazny dla środowiska, a jednocześnie przyciąga wzrok. Zaprojektowane z miłością w bawarii | nasze produkty są projektowane i testowane z sercem i dbałością o szczegóły, dzięki czemu otrzymasz produkt, który sprawi Ci wiele radości.
MarkaLambda Coffee #ad

9. LEUOVE

#ad

Stal nierdzewna, z matą silikonową, LEUOVE Tamper do kawy 51 mm, podstawa drewniana, zestaw stamper do espresso, akcesoria barista

#ad
LEUOVE #ad - 100% gwarancja zwrotu pieniędzy: jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony, możesz zwrócić każdy przedmiot w oryginalnym stanie w ciągu 7 dni roboczych od dostawy w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy lub wymiany.

Tamper 51 mm: nadaje się do maszyn filtrujących delonghi, Ascaso i wielu innych. Atwy do czyszczenia: można go bez problemu odkręcić, aby można było łatwo wyczyścić dolną część. Tamper do espresso: tampers wykonany z ciężkiej stali nierdzewnej jako nóżka i drewno jako uchwyt jest bardzo dobry, ale również dobrze leży w dłoni. Dobra waga: zmieloną kawę można znacznie lepiej zagęścić, co skutkuje lepszą konsystencją i mocniejszym smakiem kawy. Silikonową matę można przechowywać w niej ubijak do espresso, Saeco, chroniąc blat roboczy przed zarysowaniami.
MarkaLEUOVE #ad
ProducentLEUOVE #ad
Wysokość3.58
Długość2.01
Waga303
Szerokość2.01
Numer częściJM11-0651

10. Motta

#ad

58 mm, z czarnym uchwytem z prawdziwego drewna, Motta 8100/B ubijak ze stali nierdzewnej, płaski

#ad
Motta #ad - Nadaje się do ekspresów sitowych: Asteria, Gaggia, ECM, Bezzera, Faema, Izzo. Rednica podstawy: 58 mm. La cimbali, san remo, vibiemme, la marzocco, Quickmill, Rancilio, Rocket, Wega. Płaska powierzchnia dociskowa. Dwuczęściowy ubijak ze stali nierdzewnej z drewnianym uchwytem.
MarkaMotta #ad
ProducentMotta #ad
Wysokość2.28
Długość2.28
Waga0.77
Szerokość3.62
Numer części8100/B
Model8100/B
GwarancjaGwarancja producenta.