Top 10 Sony E Mount 50mm – Obiektywy do lustrzanek

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Sony

#ad

G-Master, duża przysłona, Sony FE 50 mm F1.2 GM obiektyw pełnoklatkowy

#ad
Sony #ad - Kompaktowa, lekka konstrukcja. Trzy niezwykle asferyczne elementy XA zapewniają zapierającą dech w piersiach rozdzielczość. Okrągły otwór z 11 lamelami przyczynia się do stworzenia pięknego bokeh. Idealny do pełnych ram i APS-C2. Kompaktowy obiektyw klasy premium F1. 2 o imponującej rozdzielczości G-Master i imponującym bokeh. Maksymalna przysłona f1. 2 zapewnia wyjątkowo niską głębię ostrości.
MarkaSony #ad
ProducentSony #ad
Wysokość5.51
Długość8.39
Waga1.72
Szerokość5
Numer częściSEL50F12GM
ModelSEL50F12GM

2. Sony

#ad

Super telezoom SEL70350G & SEL-50F18F standardowy obiektyw, Sony E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS | APS-C

#ad
Sony #ad - Produkt 1: zawsze niezawodny: konstrukcja odporna na kurz i wilgoć zapewnia niezbędną niezawodność do użytku na zewnątrz w trudnych warunkach. Produkt 1: szybki i precyzjny: silnik liniowy xd w pełni wykorzystuje potencjał prędkości korpusu aparatu i koncentruje się, a także śledzi szybko poruszające się obiekty z wyjątkową prędkością i precyzją.

Produkt 2: do pełnoformatowych kamer E-Mount, kompaktowy, lekki i poręczny. Produkt 2: doskonała jakość obrazu dzięki optycznej konstrukcji z elementem asferycznym. Produkt 2: piękne efekty bokeh o maksymalnym natężeniu światła F1. 8; dłuższa żywotność dzięki wytrzymałej metalowej obudowie.

Produkt 2: ogniskowa 50 mm odpowiada aPS-C 75 mm, przysłona F1. 8 najmniejsza przysłona F22. Produkt 1: piĘkny bokeh: okrągła przysłona z 7 lamelkami zapewnia piękny efekt bokeh. Produkt 1: niesamowicie ostry: element asferyczny i trzy elementy ze szkła ED bardzo niska dyspersja w precyzyjnej optycznej konstrukcji tłumią aberrację w całym zakresie zoomu obiektywu.
MarkaSony #ad

3. Sony

#ad

Super telezoom SEL70350G, Sony E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS | APS-C

#ad
Sony #ad - PiĘkny bokeh: okrągła przysłona z 7 lamelkami zapewnia piękny efekt bokeh. Zawsze niezawodna: odporna na kurz i wilgoć konstrukcja zapewnia niezbędną niezawodność do użytku na zewnątrz w trudnych warunkach.

Profesjonalna ergonomia: przełącznik trybu ostrości, który umożliwia natychmiastowe przełączanie między trybem automatycznego i ręcznego ustawiania ostrości, a także regulowany przycisk zatrzymywania ostrości dla wydajnych i wszechstronnych nagrań. Szybki i precyzyjny: silnik liniowy xd w pełni wykorzystuje potencjał prędkości obudowy aparatu i koncentruje się i śledzi również szybko poruszające się obiekty z wyjątkową prędkością i precyzją. Niesamowicie ostre: element asferyczny i trzy elementy ze szkła ED bardzo niska dyspersja w precyzyjnej konstrukcji optycznej tłumią aberrację w całym zakresie zoomu obiektywu.
MarkaSony #ad
ProducentSony #ad
Wysokość3.03
Długość3.03
Waga1.38
Szerokość5.59
Numer częściSEL70350G.SYX
ModelSEL70350G.SYX
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. Sony

#ad

Czarny, 35 mm, ZV-E10, pełnoklatkowy, E-Mount, F1.8, A6000 i Nex, Sony SEL-35F18F obiektyw szerokokątny stała ogniskowa, odpowiedni do A7

#ad
Sony #ad - PiĘkny bokeh: delikatny bokeh jest wspierany przez okrągłą przysłonę z 9 lamelkami i zapewnia naturalne rezultaty. Zawsze niezawodna: odporna na kurz i wilgoć konstrukcja zapewnia niezbędną niezawodność do użytku na zewnątrz w trudnych warunkach.

Szybko i precyzje: wydajny system napędowy koncentracji DDSSM Direct Drive SSM zapewnia szybkość i precyzję wymaganą zarówno podczas fotografowania, jak i nagrywania wideo. Profesjonalna ergonomia: przełącznik trybu ostrości, który umożliwia natychmiastowe przełączanie między trybem automatycznego i ręcznego ustawiania ostrości, a także regulowany przycisk zatrzymania ostrości dla wydajnych i wszechstronnych nagrań. Niezawodny af: w przypadku mniejszej głębi ostrości przysłony F1, 8 kluczowe znaczenie ma skupienie. Precyzyjny liniowy system napędowy AF zapewnia precyzyjną i cichą ostrość.
MarkaSony #ad
ProducentSony #ad
Wysokość2.87
Długość2.58
Waga0.7
Szerokość2.58
Numer częściSEL35F18F.SYX
ModelSEL35F18F
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

5. Sony

#ad

Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS | pełnoklatkowy, obiektyw Super-Telezoom SEL200600G

#ad
Sony #ad - Profesjonalna ergonomia: zintegrowana optyczna stabilizacja obrazu SteadyShot kompensuje drgania aparatu, które w przypadku zdjęć wykonywanych ręcznie mogą spowodować nieostre obrazy.

Szybki i precyzyjny: wydajny system napędowy ddssm direct Drive SSM zapewnia szybkość i precyzję, która jest wymagana zarówno w przypadku zdjęć, jak i nagrywania wideo. Uchwyć wszystkie szczegóły: powłoka Sony Nano AR redukuje efekty świetlne i ducha. Piękny buk: okrągła przysłona z 11 lamelami umożliwia wykorzystanie niewielkiej ostrości w przypadku ogniskowej Super-Telezoom dla imponujących zdjęć. Niesamowicie ostre: pięć elementów szklanych ed extra low Dispersion i asferyczny element w nowej konstrukcji optycznej zapewniają doskonałą rozdzielczość i jakość obrazu w całym zakresie zoomu.
MarkaSony #ad
ProducentSony #ad
Wysokość12.52
Długość12.52
Waga4.65
Szerokość4.39
Numer częściSEL200600G.SYX
ModelSEL200600G.SYX
Gwarancja24 Monate

6. Sony

#ad

Sony FE 90 f/2.8 G | pełny format, obiektyw medium tele/makro SEL90M28G

#ad
Sony #ad - Profesjonalna ergonomia: zintegrowana optyczna stabilizacja obrazu SteadyShot kompensuje drgania aparatu, które mogą prowadzić do niewyraźnych zdjęć podczas wykonywania zdjęć ręcznych.

Zawsze niezawodna: odporna na kurz i wilgoć konstrukcja zapewnia niezbędną niezawodność do stosowania na zewnątrz w trudnych warunkach. Piękny bokeh: delikatny bokeh jest wspierany przez okrągłą przysłonę z 9 lamelkami i zapewnia naturalne rezultaty. Przejrzystość od makro do nieskończoności: pływający mechanizm ostrości zmniejsza rozmiar obiektywu przy jednoczesnej doskonałej ostrości w całym obszarze obrazu, od nieskończoności do najkrótszej odległości ogniskowania. Szybka i precyzyjna: wydajny system napędowy koncentracji DDSSM Direct Drive SSM zapewnia szybkość i precyzję wymaganą zarówno podczas fotografowania, jak i nagrywania wideo.
MarkaSony #ad
ProducentSony #ad
Wysokość0.47
Długość1.38
Waga1.33
Szerokość0.47
Numer częściSEL90M28G
ModelSEL90M28G
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

7. Sony

#ad

Czarny, lekki, Sony SEL-20F18G obiektyw E-Mount FE 20 mm F1.8, ultraszerokokątny

#ad
Sony #ad - Dwa elementy aa i trzy elementy eD zapewniają doskonałą ostrość aż do sufitów obrazu. Obiektyw nadaje się zarówno do zdjęć, jak i filmów. Lekki i kompaktowy; minimalna przysłona F: 22. Granica zbliżenia wynosi zaledwie 19 cm 18 cm przy ręcznym ustawianiu ostrości. Zakres dostawy: osłona obiektywu alc-sh162, tylna osłona obiektywu: ALC-R1EM, przednia osłona obiektywu: ALC-F67S, miękka torba. Szybki i pewny autofokus.
MarkaSony #ad
ProducentSony #ad
Wysokość4.33
Długość3.33
Waga0.83
Szerokość4.53
Numer częściSEL20F18G.SYX
ModelSEL20F18G.SYX
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. Sony

#ad

Szerokokątny, klasa premium SEL24F14GM i SEL-85F18 obiektyw portretowy, Sony FE 24 mm f/1,4 GM | pełny format

#ad
Sony #ad - Produkt 2: teleobiektyw o dużej jasności. Produkt 1: obejmuje wszystkie szczegóły: powłoka Sony Nano AR w celu zmniejszenia efektów świetlnych i duchów. Produkt 1: piękne tło: 11 lameli okrągła przysłona zapewnia piękne efekty defokusowania bokeh.

Produkt 2: szkło ED kompensuje błędy ilustracji. Produkt 1: szybko i precyjny: wydajny napęd ddssm direct drive ssm zapewnia szybkość i precyzję wymaganą zarówno do robienia zdjęć, jak i nagrywania wideo. Produkt 2: okrągła przysłona z dziewięcioma lamelami zapewnia piękne efekty rozmycia, minimalna odległość ogniskowania 0, 8 m.

Produkt 2: silnik liniowy zapewnia precyzyjne, ciche ustawianie ostrości. Produkt 1: niesamowicie ostry: dwa elementy szklane xA ekstremalnie asferyczne i trzy elementy szklane ED bardzo niska dyspersja, które są strategicznie stosowane w zaawansowanej konstrukcji optycznej dla doskonałej rozdzielczości, przejrzystości i kontrastu.
MarkaSony #ad

9. Sony

#ad

Sony SEL14F18GM | Pełny format FE 14 mm F1.8 GM, Premium G Master seria obiektyw o stałej ogniskowej

#ad
Sony #ad - Ografia robi. PiĘkny bokeh: obiektyw ten jest wyposażony w okrągłą przysłonę z 9 zaokrąglonymi lamelami dla wyjątkowo równomiernego, naturalnego efektu bokeh. Szybka i precyzyjna: dwa silniki liniowe xd extreme dynamic zapewniają szybsze i bardziej precyzyjne ustawianie ostrości niż w przypadku tradycyjnych obiektywów, zarówno do fotografii, jak i wideografii.

Imponująca klarowność i kontrast: nawet przy ekstremalnych kontrastach i w świetle przeciwnym, która jest równomiernie nakładana na powierzchnię elementu, zapobiega odbiciom wewnętrznym. Dzięki temu ultraszerokokątnemu obiektywowi nie przegapisz żadnej chwili. Niesamowicie ostre: dwa elementy xa bardzo asferyczne oraz dwa elementy ed bardzo niska dyspersja, element Super ED i element asferyczny zapewniają w tym obiektywie F1, obrazów astrologicznych, 8 doskonałą rozdzielczość we wszystkich obszarach obrazu i piękny efekt bokeh, co czyni go doskonałym pełnoformatowym obiektywem do krajobrazów, portretów i filmów.

Dzięki temu obiektywowi fe jako obiektywowi krajobrazowemu, nowa powłoka Nano AR II firmy Sony, obiektywowi do fotografii astrologicznej lub innym światłoczułym sytuacjom fotografowania nie występują żadne rozproszone światło i zjawy. Profesjonalna ergonomia: odporna na kurz i wilgoć konstrukcja oraz wszechstronne elementy obsługi tego obiektywu o stałej ogniskowej firmy Sony sprawiają, że idealnie nadaje się do stosowania w najtrudniejszych sytuacjach – zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.
MarkaSony #ad
ProducentSony #ad
Wysokość3.93
Długość3.93
Waga1.01
Szerokość3.27
Numer częściSEL14F18GM.SYX
ModelSEL14F18GM.SYX
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

10. Sony

#ad

Czarny, E-Mount, odpowiedni do serii A9 i A7, Premium, Sony SEL-1224GM G Master Ultra szerokokątny obiektyw zoom 12-24 mm, F2.8, kompatybilny z kamerami E-Mount, pełny format

#ad
Sony #ad - Redukcja efektów świetlnych i duchów dzięki nanopowłoce AR II firmy Sony i innym funkcjom dla profesjonalnych wymagań dotyczących nagrywania.

Trzy elementy xa, jeden element asferyczny, dwa elementy Super ED i trzy elementy ED zapewniają wysoką rozdzielczość w całym zakresie zoomu. Zakres dostawy: przednia osłona obiektywu: w zestawie, torba: tak wyściełana kieszeń, tylna osłona obiektywu: ALC-R1EM, szablon filtrujący. Ultraszerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy klasy premium z serii G Master. Silnik liniowy xd zapewnia doskonałą reakcję i prawie bez wibracji, szybkie, precyzyjne i ciche sterowanie AF.
MarkaSony #ad
ProducentSony #ad
Wysokość5.51
Długość8.66
Waga1.87
Szerokość5.51
Numer częściSEL1224GM.SYX
ModelSEL1224GM.SYX
Gwarancja2 lata gwarancji producenta