Top 10 Sonnenschirm balkon Mit Halterung – Parasole ogrodowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. STORM-PROOF

#ad

STORM-PROOF Uchwyt na parasol przeciwsłoneczny do prostokątnych poręczy – dwupunktowe mocowanie ze stali trzonek parasola o średnicy od 32 mm do 38 mm

#ad
STORM-PROOF #ad - Made in germany – solidna jakość z Solingen. Stabilne dwupunktowe mocowanie – 2 uchwyty w każdym zestawie do absolutnie bezpiecznego zamocowania 1 parasola. Otaczają całkowicie balustradę i daszek: nie zsuwają się, nie luźnieją, nie wyślizgują się. Pasuje do prawie każdej balustrady i parasola, proszę wybrać odpowiedni rozmiar. Koniec z ciężkim stojakiem na parasol, bez przechylania, relaksując się latem.
MarkaSTORM-PROOF #ad
ProducentSTORM-PROOF #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Waga1.76
Szerokość3.15
Numer części002-058
Model2

2. Menz

#ad

Prostokątny, ochrona przed słońcem, 200 x 125 cm + uchwyt na parasol balkonowy + pokrowiec ochronny na parasol, zestaw 3 w 1, UPF 50+, Menz Parasol przeciwsłoneczny na balkon, kolor antracytowy

#ad
Menz #ad - Balkon w mgnieniu oka stanie się oazą cienia – solidny parasol balkonowy 190 x 125 cm zapewnia wystarczającą ilość cienia i jest szybko gotowy do użycia dzięki zajmującemu niewiele miejsca. Funkcjonalny zestaw do ochrony przeciwsłonecznej – praktyczny 3-częściowy kompletny zestaw na balkon.

Niezawodna ochrona przed słońcem w gorące dni – parasole balkonowe z wysokim współczynnikiem ochrony UPF 50+ certyfikowane są bezpiecznymi zacienieniami i dzięki funkcji zginania i regulacji wysokości optymalnie dopasowują się do otoczenia. Atwy montaż – kompaktowy uchwyt balkonowy do parasoli przeciwsłonecznych można w kilku prostych krokach zamontować na okrągłych i kwadratowych balustradach, poręczach, słupkach pionowo lub poziomo.

Idealnie nadaje się również jako osłona balkonu, parasol ogrodowy, parasol na targu. Idealne rozwiązanie – prostokątny parasol przeciwsłoneczny, składany, z regulacją wysokości, z pasującym uchwytem na parasol balkonowy i pokrowiec. Prostokątny parasol przeciwsłoneczny, uchwyt na parasol, balustrada balkonowa, osłona parasola.
MarkaMenz #ad
Waga5.95

3. Menz

#ad

Menz Zestaw 3 w 1 parasol przeciwsłoneczny na balkon + uchwyt na parasol przeciwsłoneczny + osłona przeciwsłoneczna + osłona przeciwsłoneczna – UV50+, kolor antracytowy, parasol balkonowy z uchwytem

#ad
Menz #ad - Parasol przeciwsłoneczny – 3-częściowy kompletny zestaw, parasol przeciwsłoneczny z regulacją wysokości i z uchwytem balkonowym i pokrowcem na parasol przeciwsłoneczny. Bezpieczna ochrona przed słońcem uv 50+ – wszystkie parasole balkonowe Menz mają UV 50+; dzięki temu zapewniony jest cień i bezpieczna ochrona przed słońcem, również dla osób wrażliwych na słońce.

Wymarzone oazy cienia – parasol na balkon zapewnia wspaniały cień, a dzięki uchwytowi na balustradę balkonową jest gotowy do użycia w mgnieniu oka. Szybki i łatwy montaż – uniwersalny, poręczach, zajmujący niewiele miejsca uchwyt parasola na balustradę balkonową można w kilku prostych krokach bezpiecznie przymocować do balustrady balkonowej; montaż pionowy lub poziomy na okrągłych i kwadratowych balustradach, słupkach.

Kompletny zestaw na balkon – zestaw uchwytów na parasol przeciwsłoneczny z pokrowcem na parasol stanowi idealne rozwiązanie typu All-in-One na balkon.
MarkaMenz #ad
ProducentMenz #ad
Waga3.09
Numer częścibalkon 2V3

4. Sekey

#ad

Upf50+, parasol ogrodowy, okrągły, parasol tarasowy z korbą i przechylaniem, Sekey® Aluminiowy parasol przeciwsłoneczny, na balkon, Ø 270 cm, kremowy

#ad
Sekey #ad - Osłona parasola ze 100% poliestru; ok. Wymiary i materiał – średnica czaszy parasola: 270 cm, wysokość parasola: 240 cm, średnica drążka: 38 mm. Prosty system korbowy – wytrzymałe rusztowanie i innowacyjna technologia korbowa umożliwiają bezproblemowy montaż do codziennego użytku;.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, przechowuj go bezpiecznie i sucho, skontaktuj się z nami bezpośrednio. Części aluminiowe zapewniają lepszą trwałość i odporność na korozję;. Wentylacja i pas bezpieczeństwa – wylot wiatru na górze parasola zmniejsza wrażliwość na wiatr, a praktyczny pas bezpieczeństwa zapewnia stabilność i bezpieczeństwo.

Uwaga i pielęgnacja: przykryj parasol, aby uniknąć uszkodzeń i zapewnić trwałość. 180 g/m². ;. Odchylenie zatrzasków – efektywne przechylanie, zapewnia idealne użytkowanie. W celu równomiernego rozłożenia ciężaru należy użyć stabilnej podstawy, gdy nie jest używany, wypełnionej piaskiem lub wodą.
MarkaSekey #ad
ProducentSekey #ad
Wysokość94.49
Długość106.3
Waga8.82
Szerokość106.3
Numer części39927108
Model39927108

5. Schneider-Schirme

#ad

273 x 2 x 0,2 cm, antracyt, zabezpieczenie do parasoli wiszących, Schneider zabezpieczenie przed wiatrem do parasoli Schneider

#ad
Schneider-Schirme #ad - Stabilizuje ruch parasola przy wietrze. Redukuje obciążenie stelaża parasola. Zabezpieczenie przeciwwiatrowe z taśmy poliestrowej. Pasuje do parasoli wiszących z śrubą ustalającą w dolnej części masztu i maks. Obwodzie masztu wynoszącym 260 mm.
MarkaSchneider-Schirme #ad
ProducentSchneider Schirme #ad
Wysokość0.08
Długość107.48
Waga0.22
Szerokość0.79
Numer części313-00
Model313-00
GwarancjaKeine

6. 4smile

#ad

W kolorze antracytowym, prostokątny, fajny, balkonowy, UV 50+, 4smile SunnyShade Parasol przeciwsłoneczny, 200 x 125 cm, prostokątne parasole przeciwsłoneczne jako optymalne źródło cienia, szlachetny, składany

#ad
4smile #ad - Ciesz się chłodem w upalne, letnie dni – dla dobrego samopoczucia, ten prostokątny parasol przeciwsłoneczny zamienia nawet południowe balkony w oazy cienia. Mistrz elastyczności – prostokątny parasol balkonowy o regulowanej wysokości można odchylić do 45°.

Radość z lata bez zmartwień – prostokątny parasol przeciwsłoneczny na balkon ma ochronę UV 50+, dzięki czemu możesz cieszyć się czasem na świeżym powietrzu; będąc dobrze chronionym i bezpiecznym. Na więcej niż tylko jeden sezon balkonowy – parasol przeciwsłoneczny na balkon jest prostokątny, wytrzymały, stabilny i ponadczasowo piękny. Postęp naszym najwyższym priorytetem - wersja 2021 naszego parasola przeciwsłonecznego jest jeszcze bardziej stabilna; zastosowany poliester jest niezwykle odporny na zniszczenia; posiada wiele funkcjonalnych udoskonaleń.

Dzięki temu zawsze możesz mieć pewność, że uzyskasz zacienione miejsce również w ogrodzie i na targach. Nasz parasol przeciwsłoneczny SunnyShade ma wymiary 200 x 125 cm. Jego wysoka jakość i wykonanie gwarantują długą żywotność i trwałość.
Marka4smile #ad
Producent4smile #ad
Wysokość46.85
Długość3.94
Waga4.41
Szerokość3.94
Numer częściMenz0179
ModelMenz0179

7. derby

#ad

Derby Basic Lift NEO – prostokątny parasol przeciwsłoneczny, antracytowy, regulacja wysokości

#ad
derby #ad - Poszewka jest wykonana z tkaniny poliestrowej odpornej na deszcz, dostępna w różnych kolorach i posiada dobrą ochronę UV 50+.

Dzięki prostej obsłudze i średnicy 210 cm parasol jest idealny na balkon lub taras. Praktyczny aluminiowy parasol korbowy z regulacją wysokości i funkcją zginania – zapewnia doskonałą ochronę również przy nisko położonym słońcu. Prostokątny parasol balkonowy można otworzyć i zgiąć za pomocą lekko obracającej się korby. Zakres dostawy: aluminiowy parasol korbowy derby Basic Lift NEO 210 x 140 – bez pokrowca, bez granitu walizki i bez cokołu wypełniającego.
Markaderby #ad
Producentderby #ad
Waga9.48
Numer części457444840

8. 4smile

#ad

Antracyt, prostokątny, balustrada balkonowa, zestaw 3 w 1, 3 w 1, uchwyt na parasol przeciwsłoneczny, pokrowiec ochronny na balkon, 4smile SunnyShade parasol przeciwsłoneczny, 200 x 125 cm, UV50+

#ad
4smile #ad - Ochrona przed słońcem – parasol balkonowy sunnyShade 190 x 125 cm zapewnia cień i jest gotowy do użycia dzięki kompaktowemu uchwytowi na parasol SunnyEasy w mgnieniu oka.

Montaż na okrągłych i kwadratowych balustradach, poręczach, słupkach pionowo lub poziomo. Regulowany parasol przeciwsłoneczny, z uchwytem, prostokątny, składany, zajmuje mało miejsca i pokrowiec. Ochrona przed promieniowaniem uv50+ – parasol przeciwsłoneczny z funkcją zagięcia UV50+ optymalnie chroni przed promieniowaniem UV; idealnie nadaje się jako osłona balkonu, parasol ogrodowy i parasol rynkowy. Prostokątny parasol przeciwsłoneczny + uchwyt na balustradę balkonową + pokrowiec na parasol przeciwsłoneczny jako genialne rozwiązanie typu All-in-One.
Marka4smile #ad
Producent4smile #ad
Wysokość15.75
Długość74.8
Waga7.39
Szerokość0.01
Numer częściMenz0257

9. 4smile

#ad

Nad jeziorem i w, 4smile Parasol plażowy 3 w 1, odporny na wiatr, stabilny + tuleja osadcza + pokrowiec ochronny na parasol przeciwsłoneczny – niezawodna ochrona przed słońcem na plaży, zestaw – UV50+

#ad
4smile #ad - Ochrona przed słońcem na plażę i w podróż jest łatwa do przenoszenia dzięki dołączonej funkcjonalnej torbie transportowej. Stojak na parasol plażowy można bez problemu wkręcić w ziemię i zapewnia kolorowemu parasolowi plażowemu stabilne podparcie.

Ochrona przed słońcem – sunnybeach to podróżny parasol przeciwsłoneczny z ochroną UV 50+, który niezawodnie zapewnia cień i ochronę przed słońcem w podróży i w domu. Mały, solidny parasol plażowy 180 cm ma regulowaną wysokość z funkcją zginania; idealnie nadaje się również jako parasol przeciwsłoneczny do ogrodu i na kemping. Parasol plażowy z ostrzem do wbijania w ziemię i pokrowcem na parasol przeciwsłoneczny jako zestaw do zacienienia w podróży; wygodny w noszeniu, gotowy do użycia w mgnieniu oka.
Marka4smile #ad
Producent4smile #ad
Waga4.41
Numer częściSunnyBeach + Bodendübel

10. QUICK STAR

#ad

QUICK STAR Parasol balkonowy 200 x 125 cm, UV 50, parasol ogrodowy, prostokątny, składany, z pokrowcem ochronnym, szary

#ad
QUICK STAR #ad - Regulacja wysokości w zakresie 170-245 cm. Parasol przeciwsłoneczny, 25 m, prostokątny, 2 x 1, z falbanką i mechanizmem zginania do 3 pozycji. Wodoodporna. Kolor: szary RAL 7001. W zestawie pokrowiec ochronny. Materiał: 100% poliester 180 g/m² powlekany poliuretanem. Wysokość parasola: 245 cm, dwuczęściowy trzonek Ø 28/32 mm, 4 wsporniki 8 x 16 mm.
MarkaQUICK STAR #ad
ProducentQuick-Star GmbH #ad
Wysokość49.21
Długość78.74
Waga8.82
Szerokość0.01
Numer części77513