Top 10 Skipping Rope With Counter – Skakanki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. WOD Nation

#ad

WOD Nation Skakanka Speed Skakanka pomarańczowa. Błyskawiczna skakanka do treningu wytrzymałościowego do uprawiania sportów takich jak CrossFit, boks, sporty walki lub po prostu do pozostawania w formie. Regulowana dla mężczyzn, kobiet i dzieci., MMA

#ad
WOD Nation #ad - Koniec z pojedynczymi skokami, gdy wszyscy inni robią podwójne skoki – po dopasowaniu skakanki za pomocą krótkiego noża jesteś w najlepszym stanie na podwójne skoki liny. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, w tym dopasowaniem, językiem produktu, dlatego sprzedawane z zagranicy mogą różnić się od produktów lokalnych, klasyfikacją wiekową, etykietą lub instrukcją.

Nadaje się dla początkujących i profesjonalistów – niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy profesjonalistą, nasza skakanka pomoże Ci opanować podwójną skakankę. Skróć swoje czasy wod o kilka sekund lub sogar minut – ta skakanka jest nie tylko szybka, ale również wytwarza bardzo stabilne wibracje, dzięki czemu można szybko wyrównać niedokładne uderzenia.

Wprowadź się w najlepszy kształt swojego życia – zaprojektowaliśmy tę skakankę nie tylko z myślą o szybkości, ale również długiej trwałości. Przy regularnym użytkowaniu będziesz w najlepszej formie Twojego życia.
MarkaWOD Nation #ad
ProducentWOD Nation #ad
Wysokość2
Długość10
Szerokość8
Numer częściWN-SJR-00-1-OR
ModelWN-SJR-00-1-OR

2. OTraki

#ad

250 cm, OTraki Regulowana skakanka dla dzieci, z drewnianym uchwytem i bawełnianą linką, do fitnessu i rozwoju kości, 2 sztuki, skakanka dla dzieci i chłopców i dziewczynek

#ad
OTraki #ad - Na końcu liny znajduje się węzeł w uchwycie. Nadaje się dla dzieci, aby cieszyć się sportami skokowymi. Przesuń linkę przez uchwyt i dokręć nowy węzeł, aby skrócić linkę do żądanej długości. Wysoka jakoŚĆ i bezpieczeŃstwo: ochrona środowiska i wysokiej jakości drewniany uchwyt, gładka powierzchnia, przyjazna dla środowiska farba na bazie wody nietoksyczna i bezzapachowa.

Praktyczny prezent: skakanka otraki dla dzieci to nie tylko słodka zabawka, ale również narzędzie do uprawiania sportu. Ergonomiczny design: lekki uchwyt, gdy się nimi bawią, zaokrąglony kształt, że dzieci są w dobrym nastroju, bardzo dobrze nadaje się do opanowania dzieci. Podaruj swojemu dziecku prezent, na przykład prezent urodzinowy, prezent na Boże Narodzenie. Na koniec należy odciąć dodatkową długość liny. Skakanka jest zabawką dla dzieci jednocześnie pomagającą im rozwijać duże zdolności motoryczne i zachować kondycję.

Zalety skakanek: ta skakanka z drewnianym uchwytem nadaje się dla dzieci, do aktywności wewnątrz i na zewnątrz, promocji zdrowia, treningu cardio, do treningu domowego, treningu fitness itd. Lina jest wykonana z wysokiej jakości bawełny i kolorowych kolorów, lekka pleciona linka bawełniana jest łatwa do poruszania i nie pozostawia silnych śladów biczów. Piękne kolory sprawiają, rozmiar uchwytu, skakanie na skakance dla dzieci może przynieść im wiele radości i pozytywnie rozwijać umiejętności i wytrwałość dzieci. Atwa regulacja: długość linki 250 cm, idealna dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.
MarkaOTraki #ad
ProducentOTraki #ad
Wysokość0.01
Długość78.74
Waga0.53
Szerokość0.01
Numer częściSkipping Rope BU+PK 2M

3. LIKOSO

#ad

2,6 m, bawełniana linka regulowana, nadaje się do treningu fitness i rozwoju kości, LIKOSO Skakanka dziecięca z drewnianym uchwytem

#ad
LIKOSO #ad - Tę skakankę można regulować poprzez przycięcie długości końca odpowiednio do wysokości małych skoczków. Dobre skakanki to dobry wybór dla osób, które lubią skakać i zachęcają ich do nauki podstawowych umiejętności skakania.

Najlepszy pomysł na prezent urodzinowy i bożonarodzeniowy dla chłopców i dziewcząt. Antypoślizgowa konstrukcja ułatwia trzymanie, gdy dłonie się pocą. Zapobiega zranieniu nóg podczas skakania. Linka bawełniana jest miękka i nie plącze się ani nie skręca. Długość linki wynosi 2, 6 m i jest odpowiednia dla dzieci od 5 lat. Uchwyty są wykonane z drewna i są wygodne w trzymaniu.
MarkaLIKOSO #ad
ProducentLIKOSO #ad
Numer częściBY-511-33

4. VioRose

#ad

Skipping Rope licznik kalorii, nadaje się dla dzieci i dorosłych, antypoślizgowe uchwyty, trwała, skakanka, regulowana długość, Skakanka z licznikiem Speed Rope Digital

#ad
VioRose #ad - Wydajne szybkie łożyska kulkowe 360° zapewniają szybki i stabilny obrót, dzięki czemu można uzyskać delikatny i łatwy skok. Nasza ważona skakanka dla dorosłych z obciążonymi uchwytami zajmuje więcej grup mięśni w całym ciele niż normalna lina, dzięki czemu jest idealnym kompaktowym urządzeniem do treningu cardio i siłowego.

Długość nóg powinna wynosić 3 m. Opcjonalne bezprzewodowe skakanie - praktyczna skakanka z podwójną funkcją i licznikiem, aby symulować uczucie prawdziwego skakania, dzięki czemu możesz ćwiczyć w dowolnym miejscu i czasie w biurze, idealna do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Lepsze rezultaty i mniej czasu - skakanka to jedna z najskuteczniejszych metod spalania kalorii. Regulowana lina i trwałość - wysokiej jakości lina i materiał abs + pc, wytrzymała i trwała. Inteligentna skakanka z licznikiem: zintegrowany ekran lcd z 4 trybami wyświetlania: waga/skok/timer/kalorie.

Wysoce precyzyjna skakanka dla dorosłych w każdej chwili monitoruje Twój trening i pomaga w naukowym sposobie spalania tłuszczu, schudnięciu i utrzymaniu zdrowia. Atwa w uŻyciu Łożysko kulkowe - regulowana skakanka do ćwiczeń. Krótka skakanka jest dostarczana z 2 obciążonymi piłkami, sypialni i innych miejscach, w których przestrzeń jest ograniczona. Jeśli długość sprężyny jest równa długości sprężyn, dotyczy to wszystkich naprzemiennych grup.
MarkaVioRose #ad
ProducentVioRose #ad
Numer części1

5. PROIRON

#ad

Kobiet i mężczyzn, uniwersalna skakanka z antypoślizgowymi uchwytami, utraty wagi, do fitnessu, skakanka dla dorosłych i dzieci, regulowana linka z ochroną przed zużyciem, PROIRON Skakanka

#ad
PROIRON #ad - Atwa do przenoszenia i wydajna sportowa fitness nasza skakanka jump rope jest mała i lekka z torbą do przenoszenia, zmniejszyć wagę i zwiększyć wytrzymałość. Jeśli z jakiegokolwiek powodu masz problem z podwójną skakanką, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia. Nasza skakanka jest odpowiednia dla wszystkich członków Twojej rodziny.

Jest wyposażony w linkę o długości 3 m, zwiększa obciążenie, zapobiega skręcaniu się i unoszeniu się. Idealnie nadaje się do treningu fitness, wzmocnienia łydek, aby spalić kalorie, treningu cardio, ud i przedramion, można ją łatwo transportować. Ciężka skakanka bold solid bardzo wytrzymała lina pcw o średnicy 7 mm, nadaje się do różnych miejsc. 100% gwarancja satysfakcji bez obaw i problemów z zakupem, kupuj bez obaw. Każdy uchwyt skakanki jest wyposażony w zdejmowany drążek o wadze 100 g, a zewnętrzna warstwa jest owinięta grubym, który jest przeznaczony do bardziej wymagających ćwiczeń aerobowych i treningu siłowego.

Antypoślizgowy i obciążający silikonowy uchwyt - wewnętrzna warstwa uchwytu wykonana jest z nowego granulatu PP, wygodnym materiałem silikonowym. Nasza skakanka jest trwała i odporna na zużycie z matową teksturowaną powierzchnią, zintegrowana klamra może dopasować długość do swojego wzrostu. Jedyne w swoim rodzaju puste bloki ciężarowe - te obciążone żelazne bloki wewnątrz uchwytu mają pustą konstrukcję i pomagają uzyskać regulowaną długość skakanki. Pomóż wzmocnić swoje ciało w każdej chwili i wszędzie, szybkiego treningu i utraty wagi.
MarkaPROIRON #ad
Wysokość1.18
Długość5.51
Szerokość7.09
Numer częściPRO-TS12-01

6. Peak Level Fitness

#ad

Speed Rope: regulowana długość, antypoślizgowa, boksu, crossfitu, Peak Level Fitness Skakanka, dla dzieci i dorosłych, idealna do HIIT

#ad
Peak Level Fitness #ad - Regulowana długość: linka o długości 2, dzięki czemu lina może być optymalnie używana zarówno przez dzieci, 8 m może być dowolnie dopasowana, jak i dorosłych. Wysokiej jakości łożysko kulkowe: skakanka jest wyposażona w wysokiej jakości zintegrowane łożyska kulkowe, takich jak bokserzy/kickboxerzy. Jest to szczególnie ważne dla doświadczonych skakanek i sportowców sportów walki, takich jak podwójne skoki i ósma pętla.

Mocna i trwała skakanka stalowa: skakanka peak level fitness jest wykonana z wysokiej jakości drutu stalowego i jest pokryta mocnym materiałem zewnętrznym PCW, jak i na zewnątrz i nadaje się zarówno dla początkujących, który jest trwały nawet po długim czasie treningu zarówno wewnątrz, jak i zaawansowanych i zawodowych sportowców. Antypoślizgowy ergonomiczny uchwyt: ergonomiczny uchwyt jest wyposażony w miękką, antypoślizgową piankę, dzięki czemu uchwyt nie zsuwa się z dłoni nawet podczas dłuższego treningu.

Dzięki temu łożysku kulkowemu możliwe jest wykonywanie umiejętności, aby zapewnić szybkie i płynne obracanie się liny bez skręcania lub plątania. Cznie z e-bookiem i planem treningowym: aby upewnić się, aby bezpłatnie dostarczyć 2 plany treningowe. Dzięki temu staniesz się nie tylko lepszym sportowcem, dołożyliśmy wszelkich starań, ale również spalasz nadmiar tłuszczu, że nauczysz się podstawowych technik skakania, ponieważ intensywny trening skokowy spala o wiele więcej kalorii niż tradycyjny trening wytrzymałościowy. Po odkręceniu uchwytów linę można dopasować za pomocą pętli, a nadmiar liny można łatwo odciąć.
MarkaPeak Level Fitness #ad
ProducentPeak Level Fitness #ad
Wysokość1.18
Długość6.3
Waga0.37
Szerokość1.18
Numer części4270003809542
Model4270003809542

7. Bzavor

#ad

Bzavor Skakanka skakanka dla dorosłych i dzieci, skakania, wytrzymałości, z uchwytami z pianki przyjaznej dla skóry, regulowana, antypoślizgowa, idealna do fitnessu, regulowana

#ad
Bzavor #ad - Antypoślizgowy ergonomiczny uchwyt: akcesoria fitness skakanka ergonomiczna rączka jest wyposażona w miękką, antypoślizgową piankę memory, która zapewnia doskonałe trzymanie i komfort. Odporna na zużycie, stabilna i niepływająca linka stalowa zapewnia długą żywotność i zapobiega zużyciu.

Atwa regulacja długości: długość skakanki 2, 8 m, można szybko i łatwo dopasować długość linki poprzez ustawienie pętli. To twój dobry partner do ćwiczeń aerobowych w domu lub w studiu fitness. Mocna i trwała skakanka stalowa: skakanka bzavor jest wykonana z wysokiej jakości drutu stalowego i pokryta mocnym materiałem zewnętrznym PCW, który może być trwały nawet po długim okresie treningu. W zakres dostawy wchodzi linka zapasowa. Jest to idealne akcesorium fitness. Atwa do przenoszenia: nasza skakanka jest mała i można ją łatwo transportować. Regulowana długość umożliwia dopasowanie długości do własnych potrzeb.

Wysokiej jakości skakanka: jeśli nie jesteś zadowolony z zakupionej skakanki, aby dać nam możliwość ulepszenia, jeśli jest uszkodzona lub uszkodzona, wyślij e-mail lub skontaktuj się z naszym zespołem, prosimy o informację zwrotną na czas, a poczujesz się bardzo zadowolony z odpowiedzi. Skakanka dla dzieci i dorosłych sprawia, że nadaje się dla wszystkich grup wiekowych i na każdym poziomie. Pomóż wzmocnić swoje ciało w każdej chwili i wszędzie, aby spalić kalorie, zmniejszyć wagę i zwiększyć wytrzymałość.
MarkaBzavor #ad
Numer częściGSTS2
ModelGSTS2

8. RENPHO

#ad

Regulowana skakanka dla początkujących i profesjonalistów, spalanie kalorii, inteligentna ważona skakanka do ćwiczeń fitness, RENPHO Skakanka z licznikiem, z analizą danych aplikacji

#ad
RENPHO #ad - Antypoślizgowy i inteligentny uchwyt lcd: silikonowy uchwyt jest przyjemny w dotyku i zapewnia podczas treningu pewny chwyt. Trwała i regulowana skakanka - wykonana z drutu stalowego i owinięta w ochronną obudowę pcw, nie plącze się i nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg, skakanka fitness dla dorosłych jest odporna na zużycie, dzięki czemu można ją bez problemu używać na twardych płytkach.

Wbudowany chip i 3 czułe i precyzyjne czujniki Halli zapewniają dokładne dane treningowe, efektywny trening, aby uzyskać bardziej zabawny, bez konieczności liczenia kłopotów. Ledź swoje jednostki treningowe i zobacz widoczne ulepszenia, aby zapisać całkowitą liczbę skoków, aby osiągnąć swoje cele fitness. 3 wymagające tryby treningowe wybierz tryb skoku swobodnego, odliczania czasu i liczb, który wyznacza granice Twojej wytrzymałości.

Daje to uczucie prawdziwej skakanki bez użycia spójnej liny. Skakanka z licznikiem ma długość 3 m i można ją łatwo dopasować do całej rodziny bez cięcia. Naciśnij przycisk, aby ustawić cel treningowy i rozpocznij trening. Zsynchronizuj swoje treningi z aplikacją połącz inteligentną skakankę fitness dla dorosłych za pomocą bluetooth z aplikacją RENPHO Fit iOS 7+ i Android 4. 3+, spalonych kalorii itd. Zapisać statystyki na co dzień, tygodniowo i co miesiąc.
MarkaRENPHO #ad
ProducentRENPHO #ad
Numer częściR-Q008
ModelR-Q008

9. ZenOne Sports

#ad

ZenRope Speed Rope skakanka Sport z E-bookiem | Extra linka stalowa, torba i przewodnik może nie być dostępny w języku polskim, czarny

#ad
ZenOne Sports #ad - Bezpieczeństwo i niezawodność nawet w przypadku podwójnych skoków: koordynacja, siła i wytrwałość. Niewielka i trwała konstrukcja. Zapewnia zupełnie nowe poczucie ciała. Top speed rope z wysokiej jakości uchwytami oraz antypoślizgowym paskiem Grip.

Bez względu na to, podczas treningu bokserskiego, mma, profesjonalnych atletów lub początkujących sportowców  – z naszą innowacyjną skakanką High Speed dodasz swojemu układowi sercowo-naczyniowemu zdrowej energii. - -. Zarówno podczas treningu w swoim własnym domu lub w studio fitness, czy dla mężczyzny czy kobiety, crossfitu, lub na świeżym powietrzu. Dzięki systemowi antypoślizgowemu Grip-Band na uchwytach naszej skakanki, leży ona dobrze w dłoniach. Płynne łożyska kulkowe zapewniają maksymalną prędkość.

Dowiedz się jak najszybszej czym jest prawdziwe spalanie tłuszczu. Twoje zadowolenie jest naszym głównym priorytetem. Dzięki niewielkim rozmiarom i niskiej wadze jump rope firmy zenone sports jest idealnym towarzyszem w Twojej torbie sportowej – i dzięki jego długiej żywotności i grubości 3, 4 mm lina ze stali z odpornego PCW — nie tylko na dziś i jutro, ale na lata. Zapewnia efektywny trening całego ciała z gwarancją dobrej zabawy.
MarkaZenOne Sports #ad
ProducentZenOne Sports #ad
Wysokość1.18
Długość5.91
Waga0.04
Szerokość5.91
Numer częściCA-K8FR2-557
ModelSpringseil Sport ZOS-0003

10. AUTUWT

#ad

Crossfitu, dla dzieci i dorosłych, aluminiowy uchwyt i linka o grubości 9 mm – idealna do fitnessu, treningu sportowego, utraty wagi, boksu, AUTUWT Skakanka obciążeniowa 1 kg, boksu, boksu

#ad
AUTUWT #ad - Nadaje się do każdego programu treningowego spalającego kalorie. Regulacja rozmiaru: za pomocą uniwersalnych śrub można odciąć nadmiar kabla łącznie 20 cm za pomocą przecinaków do drutu, aby dostosować swoje tempo. Pasuje do wszystkich osób: bezpłatna torba do noszenia wchodzi w zakres dostawy.

Jest to wspaniałe narzędzie, które poprawia siłę i trening lub fizyczny trening fitness. Użyj ciężkiej skakanki, aby wywierać więcej energii i zbudować mięśnie. Cmooth & tangle free – nasza wysokiej jakości gruba i wytrzymała linka umożliwia płynną rotację i łożyska kulkowe w uchwytach zapewniają swobodne skakanie bez tangla. Można je zabrać ze sobą do ćwiczeń wewnątrz lub na zewnątrz, MMA, zapasy, trening interwałowy, boks, takich jak crossfit, trening cardio, trening ruchowy i wiele innych.

Wysoka wytrzymałość: chcesz być lepszy w krótszym czasie? zabierz swój trening poza tym lub utrudnij skakankę. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony, oferujemy dożywotnią bezproblemową gwarancję zwrotu pieniędzy. Teraz masz swoją skakankę na miarę i możesz cieszyć się skakanką. 100% gwarancji zwrotu pieniędzy – przekonaj się o zaletach naszej linki AUTUWT fitness Speed Rope i zamów teraz z maksymalnym zaufaniem.
MarkaAUTUWT #ad
ProducentAUTUWT #ad
Waga1
Numer częścioziral-nawatobi-53