Top 10 Reiserucksack Handgepäck Flugzeug – Plecaki na laptopy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Lubardy

#ad

Lubardy Plecak podróżny, weekendowy, biznesowy, męski, plecak na co dzień, duży plecak na laptopa o przekątnej ekranu 17", samolot, wodoszczelny, bagaż podręczny, damski

#ad
Lubardy #ad - Odblaskowe paski z przodu zapewniają bezpieczeństwo podczas wieczornej jazdy na rowerze lub wędrówek. Oddzielna kieszeń na laptopa i duża komora główna: ten plecak podróżny ma oddzielną kieszeń na laptopa z wyściełaną kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 17, 3", kieszeń na tablet i dwie kieszenie z siatki na kable i ładowarki.

Druga przednia kieszeń to kieszeń na mokry ręcznik, przybory toaletowe itd. Duża kieszeń przednia z 4 kieszeniami do przechowywania długopisów, tkaniny itp. Pasek na bagaż z tyłu umożliwia bezpieczne przymocowanie plecaka do walizki i uwalnia rękę. Męski plecak ma uchwyty na górze i z jednej strony, która może ukryć paski na ramię, dzięki czemu można go nosić na różne sposoby. Ukryte paski na ramię: z tyłu plecaka na laptopa znajduje się kieszeń na zamek błyskawiczny, jeśli chcesz przekształcić plecak w torebkę, a kieszeń na zamek błyskawiczny może być również używana jako torba antykradzieżowa.

Praktyczna konstrukcja: plecak jest wykonany z wodoodpornego i odpornego na zarysowania poliestru. Plecak podróżny może być używany jako bagaż podręczny dla większości linii lotniczych, nadaje się do umieszczenia na bagażniku nad głową lub pod siedzeniem samolotu jako przedmiot osobisty. Z boku znajdują się 4 regulowane klamry mocujące, które można regulować i zapiąć klamrę, aby zapobiec przesuwaniu się elementów plecaka. Bagaż podręczny plecaka: 51 x 34 x 19 cm, waga: 1, 2 kg. Plecak ma miękką i oddychającą wyściółkę na plecach i pasku na ramię, aby odciążyć ramiona.
MarkaLubardy #ad
ProducentLubardy #ad
Wysokość20.08
Długość7.48
Waga2.65
Szerokość13.39

2. Lubardy

#ad

Damski, bagaż podręczny, wodoszczelny, Lubardy Plecak podróżny, duży plecak na laptopa o przekątnej ekranu 17", samolot, plecak na co dzień, weekendowy, biznesowy, męski

#ad
Lubardy #ad - Ukryte paski na ramię: z tyłu plecaka na laptopa znajduje się kieszeń na zamek błyskawiczny, która może ukryć paski na ramię, a kieszeń na zamek błyskawiczny może być również używana jako torba antykradzieżowa. Bagaż podręczny ma bardzo dużą komorę główną z elastycznymi paskami mocującymi do mocowania ubrań, 3", w której zmieści się 4-5 dni ubrania i dużą kieszeń z siatki.

Praktyczna konstrukcja: plecak jest wykonany z wodoodpornego i odpornego na zarysowania poliestru. Bagaż podręczny plecaka: 51 x 34 x 19 cm, 2 kg. Co więcej, tkaniny itp. Męski plecak ma uchwyty na górze i z jednej strony, jeśli chcesz przekształcić plecak w torebkę, dzięki czemu można go nosić na różne sposoby. Oddzielna kieszeń na laptopa i komorę główną można otwierać i zamykać o 180°, dzięki czemu można szybko przejść kontrolę bezpieczeństwa i zaoszczędzić cenny czas! Plecak podróżny może być używany jako bagaż podręczny dla większości linii lotniczych, waga: 1, nadaje się do umieszczenia na bagażniku nad głową lub pod siedzeniem samolotu jako przedmiot osobisty.

Druga przednia kieszeń to kieszeń na mokry ręcznik, paszportu, posiada kieszeń boczną na butelkę z wodą. Duża kieszeń przednia z 4 kieszeniami do przechowywania długopisów, szczoteczkę do zębów, przybory toaletowe itd. Oddzielna kieszeń na laptopa i duża komora główna: ten plecak podróżny ma oddzielną kieszeń na laptopa z wyściełaną kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 17, kieszeń na tablet i dwie kieszenie z siatki na kable i ładowarki. Odblaskowe paski z przodu zapewniają bezpieczeństwo podczas wieczornej jazdy na rowerze lub wędrówek.
MarkaLubardy #ad
ProducentLubardy #ad
Wysokość20.08
Długość7.48
Waga2.65
Szerokość13.39

3. Lubardy

#ad

Męski, plecak na co dzień, duży plecak na laptopa o przekątnej ekranu 17", damski, wodoszczelny, bagaż podręczny, weekendowy, biznesowy, samolot, Lubardy Plecak podróżny

#ad
Lubardy #ad - Wielofunkcyjne kieszenie z przodu: ten męski plecak podróżny ma dwie duże kieszenie z przodu. Plecak ma miękką i oddychającą wyściółkę na plecach i pasku na ramię, aby odciążyć ramiona. Druga przednia kieszeń to kieszeń na mokry ręcznik, przybory toaletowe itd. Męski plecak ma uchwyty na górze i z jednej strony, jeśli chcesz przekształcić plecak w torebkę, która może ukryć paski na ramię, dzięki czemu można go nosić na różne sposoby.

Praktyczna konstrukcja: plecak jest wykonany z wodoodpornego i odpornego na zarysowania poliestru. Oraz jeden łańcuszek na klucze umożliwia uporządkowanie małych przedmiotów podczas podróży. Z boku znajdują się 4 regulowane klamry mocujące, które można regulować i zapiąć klamrę, aby zapobiec przesuwaniu się elementów plecaka. Oddzielna kieszeń na laptopa i komorę główną można otwierać i zamykać o 180°, dzięki czemu można szybko przejść kontrolę bezpieczeństwa i zaoszczędzić cenny czas! Plecak podróżny może być używany jako bagaż podręczny dla większości linii lotniczych, waga: 1, nadaje się do umieszczenia na bagażniku nad głową lub pod siedzeniem samolotu jako przedmiot osobisty.

Bagaż podręczny ma bardzo dużą komorę główną z elastycznymi paskami mocującymi do mocowania ubrań, 3", w której zmieści się 4-5 dni ubrania i dużą kieszeń z siatki. Pasek na bagaż z tyłu umożliwia bezpieczne przymocowanie plecaka do walizki i uwalnia rękę. Co więcej, posiada kieszeń boczną na butelkę z wodą.
MarkaLubardy #ad
ProducentLubardy #ad
Wysokość20.08
Długość7.48
Waga2.65
Szerokość13.39

4. tomtoc

#ad

Bagaż pokładowy, tomtoc Plecak podróżny, przyjazny dla TSA, wodoodporny, weekendową, plecak podróżny na laptopa o przekątnej ekranu 15,6-17", plecak kabinowy na podróż, dopuszczony do lotu, 40 l

#ad
tomtoc #ad - Plecak jest wyposażony w wiele praktycznych i rozmieszczonych przegródek na ubrania, tablet i drobiazgi. Duża i pojemna pojemność: 40 l. Wspaniały na 2-4-dniową podróż, podróż służbową lub weekendową wycieczkę. Regulowany pas piersiowy, aby przenieść ciężar z ramion. Trwałe i przyjazne dla środowiska wysokiej jakości zamki błyskawiczne ykk przesuwają się płynnie i zapewniają długotrwałą jakość.

Rozsądne przechowywanie do komory głównej można dotrzeć do kieszeni przedniej, dokumentów i płynów podróżnych, aby łatwo dotrzeć do przyborów podróżnych. Zapewnia niezawodną ochronę i wiele kieszeni na przybory podróżne, dokumenty, laptopa o przekątnej ekranu do 17", zapewniając porządek i gotowość do podróży. Kieszeń przednia, itd. Przyjemne i wszechstronne w noszeniu wyściełana tylna ścianka 3d i wyprofilowane, grube paski na ramiona zapewniają najwyższy komfort noszenia. Materiał jest wytrzymały i wykonany z wytrzymałego materiału pochodzącego z recyklingu, który jest wykonany z używanych plastikowych butelek i worków.

Dobre dla środowiska i natury! tomtoc udziela na swoje produkty 1-letnią gwarancję od daty zakupu na wady materiałowe i wykonawcze, zawsze przyjazna obsługa klienta. Główną komorę tego plecaka podróżnego można otworzyć jak walizkę, kieszeń górna i boczne kieszenie zapewniają łatwy dostęp do okularów, aby ułatwić pakowanie i rozpakowywanie. Dwa uchwyty, jeden na górze i jeden z boku zapewniają wszechstronne noszenie. Kieszeń techniczna zapewnia miejsce na laptopa o przekątnej ekranu do 17" i iPada 12, 9" z akcesoriami.
Markatomtoc #ad
Producenttomtoc #ad
Wysokość20.47
Długość9.06
Waga2.65
Szerokość13.39
Numer częściA82-F01D-DE
ModelA82-F01D

5. tomtoc

#ad

Weekendową, dopuszczony do lotu, przyjazny dla TSA, plecak podróżny na laptopa o przekątnej ekranu 15,6-17", tomtoc Plecak podróżny, wodoodporny, plecak kabinowy na podróż, 40 l, bagaż pokładowy

#ad
tomtoc #ad - Rozsądne przechowywanie do komory głównej można dotrzeć do kieszeni przedniej, aby ułatwić pakowanie i rozpakowywanie. Zapewnia niezawodną ochronę i wiele kieszeni na przybory podróżne, zapewniając porządek i gotowość do podróży. Kieszeń przednia, itd.

Plecak podróżny można zawiesić na walizce za pomocą paska na kółkach z tyłu. Główną komorę tego plecaka podróżnego można otworzyć jak walizkę, 9" z akcesoriami. Duża i pojemna pojemność: około 40 litrów. Regulowany pas piersiowy, jeden na górze i jeden z boku zapewniają wszechstronne noszenie. Wymiary: 52 x 33 x 23 cm. Wspaniały na 2-4-dniową podróż, podróż służbową lub weekendową wycieczkę. Kieszeń techniczna zapewnia miejsce na laptopa o przekątnej ekranu do 17" i ipada 12, kieszeń górna i boczne kieszenie zapewniają łatwy dostęp do okularów, dokumentów i płynów podróżnych, aby łatwo dotrzeć do przyborów podróżnych.

Materiały są wytrzymałe i wykonane z wodoodpornego materiału. Trwałe i bezproblemowe wysokiej jakości zamki błyskawiczne ykk przesuwają się płynnie i zapewniają długotrwałą jakość. Dwa uchwyty, grube paski na ramiona zapewniają najwyższy komfort noszenia. Przyjemne i wszechstronne w noszeniu wyściełana tylna ścianka 3d i wyprofilowane, aby przenieść ciężar z ramion.
Markatomtoc #ad
Producenttomtoc #ad
Wysokość9.06
Długość20.47
Waga2.65
Szerokość13.39
Numer częściT66M1G1
ModelT66M1G1

6. LOVEVOOK

#ad

Wodoszczelny, LOVEVOOK Duży plecak damski, na podróż, plecak szkolny, do szkoły, na, plecak szkolny, plecak dzienny, dla dziewcząt, z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 17,3", nastolatków

#ad
LOVEVOOK #ad - Materiałten plecak jest wykonany z wodoodpornego i odpornego na zarysowania materiału poliestrowego ze skórą PU, aby chronić Twoje rzeczy przed lekkim deszczem. Może być również używany jako bagaż podręczny w samolocie. Tylny pas bagażowy można zawiesić na bagażu, dzięki czemu można wygodnie podróżować.

Duża pojemność i wiele przegródekzaprojektowana z dużym otworem, posiada oddzielną kieszeń na komputer z wyściółką piankową. Zadowolona obsługa klienta odpowiedz w ciągu 24 godzin + 12 miesięcy gwarancji obsługi klienta. Z interfejsem usbwewnątrz znajduje się kabel USB, który można podłączyć do powerbanku nie wchodzi w zakres dostawy w celu naładowania telefonu. Rozmiar 15, 7 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-15, 3 cala / 12 x 5, 6" / 11, 5 cm / 11-calowego ipada; waga: 0, 5 x 16, 5 x 14 x 44, 6 cala: rozmiar: 29 x 14 x 42, 5 x 17, 4 x 5, 5 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-17, 5 cm / ipada 11"; waga: 0, 3 cala: rozmiar: 30, 8 kg.

Wygodne i trwałe - paski na ramiona są wyposażone w oddychające gąbki zapewniające oddychalność i dekompresję. Wiele okazjiróżne opcje rozmiarów, podróży, nadają się do szkoły, pracy, na co dzień i na świeżym powietrzu. Prezentidealny prezent dla kobiet, dorosłych kobiet lub dziewcząt, pielęgniarek, studentów, nauczycieli i innych biznesmenów.17, 9 kg.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość16.93
Długość12.5
Waga2.12
Szerokość7.8

7. LOVEVOOK

#ad

Wodoszczelny, plecak szkolny, do szkoły, nastolatków, dla dziewcząt, plecak szkolny, plecak dzienny, na podróż, na, LOVEVOOK Plecak damski na laptopa z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 15,6"

#ad
LOVEVOOK #ad - Rozmiar 15, 3 cala: rozmiar: 30, 6" / ipada 11"; waga: 0, 4 x 5, 5 cm / 11, 5 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-17, 5 cm / 12 x 5, 8 kg. Prezentidealny prezent dla kobiet, dorosłych kobiet lub dziewcząt, pielęgniarek, studentów, nauczycieli i innych biznesmenów. Zadowolona obsługa klienta odpowiedz w ciągu 24 godzin + 12 miesięcy gwarancji obsługi klienta.

Wiele okazjiróżne opcje rozmiarów, nadają się do szkoły, pracy, podróży, na co dzień i na świeżym powietrzu. Tylny pas bagażowy można zawiesić na bagażu, dzięki czemu można wygodnie podróżować. Z interfejsem usbwewnątrz znajduje się kabel USB, który można podłączyć do powerbanku nie wchodzi w zakres dostawy w celu naładowania telefonu. Materiałten plecak jest wykonany z wodoodpornego i odpornego na zarysowania materiału poliestrowego ze skórą PU, aby chronić Twoje rzeczy przed lekkim deszczem.

Wygodne i trwałe - paski na ramiona są wyposażone w oddychające gąbki zapewniające oddychalność i dekompresję. Może być również używany jako bagaż podręczny w samolocie. Liczne kieszenie utrzymują porządek Twoich przedmiotów. Duża pojemność i wiele przegródekzaprojektowana z dużym otworem, posiada oddzielną kieszeń na komputer z wyściółką piankową. 17, 7 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-15, 3 cala / 11-calowego ipada; waga: 0, 5 x 16, 6 cala: rozmiar: 29 x 14 x 42, 5 x 17, 5 x 14 x 44, 9 kg.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość15.94
Długość12.01
Waga2.03
Szerokość7.48

8. LOVEVOOK

#ad

Dla dziewcząt, do, plecak szkolny, plecak szkolny, do szkoły, wodoszczelny, na podróż, nastolatków, LOVEVOOK Plecak damski na laptopa z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 15,6", plecak dzienny

#ad
LOVEVOOK #ad - Duża pojemność i wiele przegródekzaprojektowana z dużym otworem, posiada oddzielną kieszeń na komputer z wyściółką piankową. Może być również używany jako bagaż podręczny w samolocie. 17, 5 x 16, 5 cm / ipada 11"; waga: 0, 5 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-17, 6 cala: rozmiar: 29 x 14 x 42, 3 cala: rozmiar: 30, 5 cm / 11-calowego ipada; waga: 0, 3 cala / 12 x 5, 6" / 11, 5 x 17, 7 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-15, 4 x 5, 5 x 14 x 44, 9 kg.

Tylny pas bagażowy można zawiesić na bagażu, dzięki czemu można wygodnie podróżować. Liczne kieszenie utrzymują porządek Twoich przedmiotów.

Rozmiar 15, 8 kg. Wygodne i trwałe - paski na ramiona są wyposażone w oddychające gąbki zapewniające oddychalność i dekompresję. Z interfejsem usbwewnątrz znajduje się kabel USB, który można podłączyć do powerbanku nie wchodzi w zakres dostawy w celu naładowania telefonu. Wiele okazjiróżne opcje rozmiarów, nadają się do szkoły, pracy, podróży, na co dzień i na świeżym powietrzu.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość16.73
Długość11.42
Szerokość5.51

9. LOVEVOOK

#ad

Plecak szkolny, wodoszczelny, dla dziewcząt, plecak szkolny, nastolatków, plecak dzienny, LOVEVOOK Plecak damski na laptopa z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 15,6", do szkoły, do, na podróż

#ad
LOVEVOOK #ad - Liczne kieszenie utrzymują porządek Twoich przedmiotów. Może być również używany jako bagaż podręczny w samolocie. Duża pojemność i wiele przegródekzaprojektowana z dużym otworem, posiada oddzielną kieszeń na komputer z wyściółką piankową.

Wiele okazjiróżne opcje rozmiarów, pracy, nadają się do szkoły, podróży, na co dzień i na świeżym powietrzu.17, 6 cala: rozmiar: 29 x 14 x 42, 4 x 5, 9 kg. Z interfejsem usbwewnątrz znajduje się kabel USB, który można podłączyć do powerbanku nie wchodzi w zakres dostawy w celu naładowania telefonu. Tylny pas bagażowy można zawiesić na bagażu, dzięki czemu można wygodnie podróżować.

Rozmiar 15, 6" / 11-calowego ipada; waga: 0, 5 x 16, 5 x 14 x 44, 3 cala: rozmiar: 30, 5 cm / 12 x 5, 7 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-15, 3 cala / iPada 11"; waga: 0, 5 cm / 11, 5 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-17, 5 x 17, 8 kg. Wygodne i trwałe - paski na ramiona są wyposażone w oddychające gąbki zapewniające oddychalność i dekompresję.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość17.52
Długość12.01
Szerokość5.51

10. LOVEVOOK

#ad

Plecak szkolny, dla dziewcząt, do szkoły, plecak dzienny, wodoszczelny, plecak szkolny, nastolatków, LOVEVOOK Plecak damski na laptopa z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 15,6", na podróż, do

#ad
LOVEVOOK #ad - Wiele okazjiróżne opcje rozmiarów, pracy, nadają się do szkoły, podróży, na co dzień i na świeżym powietrzu. Liczne kieszenie utrzymują porządek Twoich przedmiotów. 17, 5 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-17, 5 x 14 x 44, 9 kg.

Duża pojemność i wiele przegródekzaprojektowana z dużym otworem, posiada oddzielną kieszeń na komputer z wyściółką piankową. Może być również używany jako bagaż podręczny w samolocie. Wygodne i trwałe - paski na ramiona są wyposażone w oddychające gąbki zapewniające oddychalność i dekompresję. Tylny pas bagażowy można zawiesić na bagażu, dzięki czemu można wygodnie podróżować.

Rozmiar 15, 7 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-15, 5 x 17, 5 cm / 12 x 5, 4 x 5, 5 x 16, 3 cala / ipada 11"; waga: 0, 5 cm / 11-calowego ipada; waga: 0, 6 cala: Rozmiar: 29 x 14 x 42, 6" / 11, 3 cala: rozmiar: 30, 8 kg. Z interfejsem usbwewnątrz znajduje się kabel USB, który można podłączyć do powerbanku nie wchodzi w zakres dostawy w celu naładowania telefonu.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość16.73
Długość11.42
Waga2.03
Szerokość5.51