Top 10 Portable Induction Hob – Płyty kuchenne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Neff

#ad

Neff T48BT00N0 płyta kuchenna elektryczna/indukcyjna/79,50 cm/płyta grzewcza ze szkła ceramicznego/czarna, Noir

#ad
Neff #ad - Z ultimatesteam to wyjątkowo wygodne sterowanie płyta pól możliwe jest baterii, wystarczy timer obsługuje podczas gotowania. Indukcja – nie jest to, że w przypadku indukcja temperatury ogrzewania bezpośrednio w wytwarza garnek do precyzyjnego, punktge0ues gotowanie bez 0 chgaren. Strefa pieczenia naczynie do pieczenia z automatycznym zuschaltung przypadku wykorzystania.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość9.06
Długość15.75
Waga29.76
Szerokość18.5
Numer częściTBD 4800 N
ModelTBD 4800 N
Gwarancja2832 jahre vor-ort herstellergarantie.

2. AEG

#ad

AEG IKB64431XB samowystarczalna płyta kuchenna/indukcyjna / Hob²Hood / obsługa suwaka / 60 cm / rama ze stali nierdzewnej / 4 strefy gotowania / funkcja zasilania / zabezpieczenie przed dziećmi

#ad
AEG #ad - X szer. Funkcja Hob²Hood. Funkcja stop + GO. Automatyczne rozpoznawanie garnka. X głęb. 4, 6 x 57, 6 x 51, 6 cm. Bezpośrednia regulacja temperatury. Wymiary urządzenia wys. MaxiSense.
MarkaAEG #ad
ProducentAEG #ad
Wysokość1.81
Długość22.68
Waga23.24
Szerokość20.31
Numer części949 597 314
ModelIKB64431XB
GwarancjaGwarancja producenta.

3. AEG

#ad

AEG IKB64411FB samowystarczalna płyta kuchenna/indukcyjna / Hob²Hood / obsługa suwaka / 60 cm / fasetowana konstrukcja / 4 strefy gotowania / funkcja zasilania / zabezpieczenie przed dziećmi

#ad
AEG #ad - Cm: 4, 4 x 59 x 52. Automatyczne rozpoznawanie garnka. X gł. Bezpośrednia regulacja temperatury. Funkcja Hob²Hood. Wymiary urządzenia wys. Strefa pieczenia. X szer. Funkcja stop + GO.
MarkaAEG #ad
ProducentAEG #ad
Wysokość1.73
Długość20.47
Waga23.94
Szerokość23.23
Numer części949 597 317
Model949597317

4. AMZCHEF

#ad

AMZCHEF płyta kuchenna indukcyjna 1 płyta grzewcza, sterowanie przyciskami, maks. 2000 W, 10 poziomów mocy, maks. / min jednym kliknięciem, płyta indukcyjna z timerem, zamek bezpieczeństwa

#ad
AMZCHEF #ad - Przed czyszczeniem należy pozostawić przenośną płytę indukcyjną do ostygnięcia. Wysokiej jakości i wytrzymała, łatwa do czyszczenia - pojedyncza płyta indukcyjna amzchef o gładkiej konstrukcji umożliwia łatwe czyszczenie. Na przykład na dłoniach znajduje się olej i woda, wodoodporne i olejoodporne.

Płyta kuchenna jest wyposażona w antypoślizgowe gumowe nóżki, które zapobiegają ślizganiu się płyty grzewczej. Atwa obsługa przyciskówkonstrukcja przycisków sprawia, można również łatwo obsługiwać płytę indukcyjną. Gwarancja na 1 płytę kuchenną AMZCHEF wynosi 24 miesiące od daty zakupu. Gotowy do użycia, bezpieczny i praktycznypłyta indukcyjna amzchef 1 płyta z elegancką dekoracją kuchenną jest idealna do domu, jest łatwa do przechowywania, na kemping, w czasie wolnym i do użytku domowego. Wysoka energia termiczna gwarantuje bardzo szybkie gotowanie sprawność termiczna do 93%.

Regulowany timer wynosi do 3 godzin. Powierzchnia jest odporna na zarysowania i wykonana z wysokiej jakości szkła kryształowego i jest zabezpieczona przed przegrzaniem. Jednocześnie stosowane są trwałe materiały, aby zapewnić jego właściwości kompresyjne, że płyty grzewcze są mniej podatne na zakłócenia zewnętrzne. 10 poziomów mocy i funkcja timera bezpieczeństwapłyta indukcyjna 1 płyta grzejna podgrzewa w mgnieniu oka. Będzie to wspaniały prezent dla rodziców lub przyjaciół.
MarkaAMZCHEF #ad
ProducentCJH #ad
Wysokość1.97
Długość11.02
Waga5.07
Szerokość12.6
Numer częściSK-20CB09K-HJT
ModelSK-20CB09K
Gwarancja2 lata.

5. AMZCHEF

#ad

3500 W, ze stali, AMZCHEF Płyta indukcyjna 2 płyty, podwójna płyta indukcyjna z niezależnym sterowaniem, 3-godzinny timer, 10 poziomów temperatury, blokada bezpieczeństwa, kilka poziomów mocy

#ad
AMZCHEF #ad - Ustaw czas od 1 minuty do 3 godzin. Płyta kuchenna nie powoduje stresu od podgrzania mleka do mieszania pieczenia. Zapewnij spokój. Elektryczna płyta grzewcza z dwiema płytami grzewczymi ma ponadto pewne zalety, takie jak blokada bezpieczeństwa, automatyczne wyłączanie bezpieczeństwa.

Jeden rok gwarancji i dodatkowa sześciomiesięczna gwarancja. Wygodne przygotowanie dwóch potraw - wyposażony w dwie niezależne strefy grzewcze za pomocą podwójnego kuchenki indukcyjnej można ustawić pojedynczo lub używać razem, aby skrócić czas gotowania. Timer i system bezpieczeństwa - jest dostarczany z cyfrowym timerem. Kompatybilne naczynia kuchenne - ta płyta indukcyjna amzchef jest kompatybilna z żeliwem, emaliowanym żelazem i stalą nierdzewną z magnetycznym dnem.

Mobilna płyta indukcyjna z 2 płytami posiada 10 poziomów temperatury, 9 poziomów mocy dla lewej płyty grzewczej i 5 poziomów mocy dla prawej płyty grzewczej. Po prostu przygotuj pyszne śniadanie, obiad i kolację dla rodziny i przyjaciół. Dwa tryby gotowania - tryb mocy i tryb temperatury. Za pomocą małego magnesu można sprawdzić, żelazem, czy naczynia są kompatybilne. Jeśli magnes przykleja się do dna naczynia, powinien być kompatybilny. Możesz wybrać idealny do swojego zadania gotowania.
MarkaAMZCHEF #ad
ProducentCJH #ad
Wysokość4.72
Długość25.2
Waga12.7
Szerokość17.32
Numer części‎FYM35-S16
ModelFYM35-S16

6. AMZCHEF

#ad

Podwójna płyta indukcyjna z niezależnym sterowaniem, kilka poziomów mocy, 10 poziomów temperatury, blokada bezpieczeństwa, AMZCHEF Płyta indukcyjna, 3-godzinny timer, 3500 W

#ad
AMZCHEF #ad - Bardzo łatwa obsługa. Funkcjonalne i stylowe wzornictwo - dzięki czarnej, polerowanej na czarno szybie ze szkła kryształowego i smukłej obudowie przenośna płyta indukcyjna jest nie tylko piękna, ale również łatwa do przechowywania i czyszczenia oraz stanowi atrakcję Twoich przyborów kuchennych.

Można również ustawić 4-godzinny timer, który wyłącza się automatycznie po zakończeniu gotowania. Dostępnych jest 10 poziomów temperatury - jasny i czuły ekran dotykowy umożliwia ustawienie temperatury płyty indukcyjnej w zakresie od 60°C do 240°C. Naciśnij przycisk "funkcyjny", przycisk Max i Min, aby uzyskać moc i temperaturę do wyboru.
MarkaAMZCHEF #ad
ProducentCJH #ad
Wysokość25.2
Długość4.72
Szerokość17.32
Numer częściYL35-DC08
ModelDouble Induction cooktop

7. Aobosi

#ad

Wyświetlacz LED, 10 poziomów mocy i 10 poziomów temperatury, przenośna płyta indukcyjna 2000 W, kompaktowy rozmiar, timer 3H, 1 płyta, Aobosi Płyta indukcyjna, funkcja Booster

#ad
Aobosi #ad - Krawędź płyty indukcyjnej jest gładsza i nie ma ostrych narożników. W pełni funkcjonalny - 6 przycisków dotykowych do wszystkich twoich potrzeb. Bardzo dobrze nadaje się na balkon, do kamperów i aneksów kuchennych. Kuchenka indukcyjna jest wyposażona w automatyczne wyłączanie i nieprawidłowy automatyczny system ochrony.

Bezpieczna - płyta kuchenna posiada certyfikat ce i gs. Kompatybilna z magnetycznymi naczyniami do gotowania garnki i patelnie o wielkości 12-22 cm. Bardzo dobrze nadaje się do szybko smażonych potraw. Płyta indukcyjna Aobosi ułatwia gotowanie. Smukła i przenośna konstrukcja - ultracienka przenośna płyta indukcyjna aobosi 32 x 26 x 4, kemping, 2 kg i 2, 2 kg. Jest wygodny do przenoszenia i noszenia i nie zajmuje miejsca. 10 poziomów mocy i 10 wariantów temperatury płyta indukcyjna 1 płyta posiada regulowaną funkcję 10 poziomów mocy i 10 poziomów temperatury.

Spełnij swoje specjalne wymagania dotyczące temperatury podczas gotowania dzięki specjalnym składnikom. Płyta indukcyjna aobosi jest wyposażona w funkcje do ustawiania temperatury i mocy, timer 3H, zabezpieczenie przed dziećmi i funkcję Booster. Czyszczenie - dzięki szklanej płycie ceramicznej, łatwa do czyszczenia, przed czyszczeniem należy schłodzić płytę indukcyjną. Funkcja booster nagrzewa się szybko z maksymalną mocą i po 10 minutach nagrzewania wraca do stanu wyjściowego.
MarkaAobosi #ad
ProducentAobosi #ad
Wysokość1.65
Długość12.6
Waga4.72
Szerokość10.24
Numer częściCE-FS-IC015
ModelCE-FS-IC015
Gwarancja24 miesiące.

8. Aobosi

#ad

Sterowanie, 3500 W, przenośna płyta kuchenna z funkcją utrzymania ciepła, Aobosi płyta indukcyjna, timer, 10 poziomów temperatury i 6 poziomów mocy, podwójna płyta indukcyjna, przycisk maks. i min

#ad
Aobosi #ad - Czarna ceramika szklana zapewnia łatwe czyszczenie i jest odporna na zarysowania. Można również ustawić 4-godzinny timer, który wyłącza się automatycznie po zakończeniu gotowania. Kompatybilna z magnetycznymi naczyniami do gotowania - przenośna płyta indukcyjna firmy aobosi jest kompatybilna ze stalą nierdzewną, emaliowanym żelazem lub żeliwem 12-26 cm z magnetycznym dnem.

Doskonała gwarancja - płyta indukcyjna aobosi jest gwarantowana na 24 miesiące od daty zakupu i cieszy się dożywotnią obsługą klienta. Dostępnych jest 10 poziomów temperatury - jasny i czuły ekran dotykowy umożliwia ustawienie temperatury płyty indukcyjnej w zakresie od 60°C do 240°C. Wiele bezpieczeństwa i utrzymywania ciepła: podwójna płyta indukcyjna firmy aobosi jest wyposażona w zabezpieczenie przed przegrzaniem, nie tylko naciśnij przycisk funkcyjny, aby zmienić temperaturę i moc, nadciśnieniem i przeciążeniem.

Ta podwójna kuchenka indukcyjna pozwala zaoszczędzić dużo czasu i rachunków za prąd. Naciśnij jednocześnie długie przyciski "+" i "-", aby zablokować. Maksymalna moc lewego palnika wynosi 2000 W, aby garnek dotykał środkowego paska szwów podczas użytkowania. Podwójna płyta indukcyjna wyłącza się automatycznie, jeśli nie brakuje naczyń przez 1 minutę. Wskazówka: nie pozwól, które umożliwiają ustawienie każdej osobno za pomocą ekranu LCD.
MarkaAobosi #ad
ProducentQingzhou #ad
Wysokość12.2
Długość2.68
Szerokość23.23
Numer częściFS-IRC111
ModelFS-IRC111
Gwarancja2 lata gwarancji

9. Bosch Hausgeräte

#ad

Funkcja PrefectFry / szerokość 60,6 cm / kolor czarny / funkcja Flex Induction / ceramika szklana / wyświetlacz cyfrowy TopControl, Bosch płyta kuchenna elektryczna model PXX675DC1E seria 8

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Perfectfry: zapewnia optymalny stopień przyrumienienia potrawy dzięki sterowaniu czujnikiem w 5 stopniach mocy. Directselect premium: bezpośredni, najprostszy wybór pożądanych stref gotowania, poziomów mocy i dodatkowych funkcji. Indukcja: szybkie, dokładne gotowanie, łatwe czyszczenie i niskie zużycie energii.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość11.42
Długość16.14
Waga33.07
Szerokość8.66
Numer częściPXX675DC1E
ModelPXX675DC1E
GwarancjaGwarancja producenta.

10. Bosch Hausgeräte

#ad

Płyta indukcyjna, pola grzewcze, Bosch PXY875DC1E Serie 8, płyta elektryczna / perfekcyjne rezultaty smażenia PrefectFry / do zabudowy / 81,6 cm / ceramika szklana

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Powerboost: krótszy czas gotowania z do 50% większą mocą. Movemode: automatyczna regulacja poziomu gotowania do szybkiego gotowania z przodu i dalszego gotowania na tylnej strefie grzewczej.

Cm: 5, 1 x 81, wymiary wnęki wys. X szer. Cm: 5, 6 x 52, 7 cm, 1 x 75 x 49-50. Perfectfry czujnik pieczenia: zapewnia optymalny stopień przypieczenia potraw dzięki czujnikowi sterowania na 5 poziomach mocy. X gł. Rozszerzona strefa flexinductions: jeszcze większa elastyczność dzięki połączeniu stref gotowania w ciągłą powierzchnię, którą można rozszerzyć w przypadku większych garnków. X szer. Directselect premium: bezpośredni, najprostszy wybór stref gotowania, poziomów mocy i dodatkowych funkcji. Wymiary produktu bez opakowania wys. X gł.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentRobert Bosch #ad
Wysokość9.84
Długość18.9
Waga39.68
Szerokość4.33
Numer częściPXY875DC1E
ModelPXY875DC1E
GwarancjaGwarancja producenta.