Top 10 Magnete Stark Flach Klebend – Magnesy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ECENCE

#ad

Lodówek, ECENCE 75 pasków magnetycznych do zapisywania – 60 x 20 mm kolorowe – z możliwością przycięcia – zmywalne tabliczki magnetyczne – etykiety magnetyczne do białych tablic, tablic magnetycznych

#ad
ECENCE #ad - Uwaga: paski magnetyczne nie nadają się do szklanych tablic magnetycznych lub szklanych tablic magnetycznych. W razie potrzeby można je łatwo usunąć. Można na nich również pisać bezpośrednio markerem do tablic suchościeralnych.

W razie potrzeby można je dowolnie przyciąć i pomniejszyć. Praktyczne etykiety magnetyczne: te kolorowe paski magnetyczne mogą być wykorzystywane do przyczepiania karteczek jak klasyczne magnesy. Możliwość dowolnego zapisu: napis można usunąć z magnesów na lodówkę bez pozostawiania śladów. Możliwość dowolnego przycięcia: otrzymasz paski magnetyczne w formacie 60 x 20 mm.

Atwe zdejmowanie: magnesy są wystarczająco mocne, aby przylegać do każdej powierzchni magnetycznej. Materiał jest elastyczny i bardzo elastyczny. Uniwersalne zastosowanie: paski magnetyczne idealnie nadają się do szybkich notatek na tablicach suchościeralnych, tablicach magnetycznych i lodówkach oraz na tablicach zadań w biurze. Wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką i ponownie opisać.
MarkaECENCE #ad
ProducentECENCE #ad
Wysokość0.79
Długość4.92
Szerokość2.95
Numer części4260545435637
Model4260545435637

2. MAGNETE.COM

#ad

25 x magnes neodymowy Power Magnet srebrny – bardzo mocny okrągły – średnica 10 x 1 mm wysokości – silne supermagnesy – siła przyczepności ok. 0,5 kg – magnesy do białych tablic, tablic korkowych,

#ad
MAGNETE.COM #ad - Zakres dostawy: ten zestaw zawiera 25 sztuk mocnych magnesów w kształcie magnesów. 0, 5 kg. Bardzo mały – ale bardzo mocny: siła przyczepności tego magnesu wynosi ok. A także jako dekoracja do majsterkowania, zawieszania i uprawiania sportu.

Akcesoria do tablic, szycia, tablic korkowych lub tablic memo. Wymiary: średnica 10 mm x wysokość 1 mm. Więcej organizacji: magnes n35 nadaje się do mocowania ramek na zdjęcia, zmywarce do naczyń, pojemników lub kalendarza na lodówce, lustra, na stole i szafce. Jakość premium: gładka powierzchnia jest pokryta wysokiej jakości i wytrzymałą powłoką – niklowana. Do codziennego użytku, trwały, nie rysuje powierzchni i chroni przed rdzą. Magnesy utrzymują liście, ulotki i wiele innych. Idealne do domu i biura: ale również w szkole, hobby, tablic suchościeralnych, kuchni i ogrodzie. Wszystko pod ręką.
MarkaMAGNETE.COM #ad
ProducentMagnete.com #ad
Waga62

3. Magnetpro

#ad

Pracy, Magnetpro 50 sztuk samoprzylepnych magnesów 8 x 1 mm mini magnesy samoprzylepne parami namagnesowane do edukacji, prezentacji i przemysłu, badań, pracy

#ad
Magnetpro #ad - Materiał neodymowy jest delikatny. Zastosowanie magnesów Magnetpro sprawia, że życie staje się wygodniejsze. 50 magnesów w opakowaniu. Ponieważ magnes jest dość mały, takich jak papier, prezentacje, plakaty, nadaje się tylko do małych i lekkich przedmiotów, zdjęcia, małe dekoracyjne zawieszki itd.

Wystarczy przykleić dwie różne rzeczy mocno razem, używając pary magnesów. Nie pozwól, aby magnesy stykały się ze sobą bez kontroli. Standardowe magnesy neodymowe z samoprzylepnymi punktami 3M 468MP przyklejane z jednej strony. Magnesy namagnesowane parami. Wymiary: średnica 8 mm, grubość 1 mm. Przestrzegamy standardów materiałowych – nalegamy, aby nie używać magnesów niskiej jakości o niskiej koercji i zmniejszonej zawartości neodymu.
MarkaMagnetpro #ad
ProducentMagnetpro #ad
Wysokość0.04
Długość0.31
Szerokość0.31
Numer częściMA0801SMJ
ModelMA0801SMJ

4. Reorda

#ad

REORDA® Samoprzylepne płytki magnetyczne 350 sztuk – paski magnetyczne – klej 3M zapewnia największą siłę klejenia – płaskie magnesy I folia magnetyczna samoprzylepna

#ad
Reorda #ad - Magnesy samoprzylepne idealnie nadają się do majsterkowania, płaskie i można je nawet przycinać. Doskonała siła klejenia: dzięki naszemu mocnemu klejowi 3m płytki samoprzylepne Reorda trzymają się różnych powierzchni. Nawet większe obciążenie nie mają nic przeciwko naszym magnesom płytkowym i magnetycznym okręgom.

Wysokiej jakoŚci materiaŁ: maksymalne standardy jakości to w naszej firmie absolutna jakość Z tego powodu nasze samoprzylepne magnesy są produkowane wyłącznie z materiału anizotropowego niezawierającego substancji szkodliwych. Ponadto oferujemy różne warianty. Nieskończone możliwości: niezależnie od tego, ponieważ są małe, czy do szkoły, biura lub do domu.

Niemiecka obsługa klienta – masz pytanie dotyczące naszych produktów lub masz problem? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem wiadomości klienta lub wiadomości e-mail, a my odpowiemy w ciągu 24 godzin! Zoptymalizowana siła magnesu: siła magnetyczna nie jest dla Ciebie wystarczająca? Żaden problem! Wystarczy zamocować kilka płytek magnetycznych w wybranych miejscach, dzięki czemu masz jeszcze więcej możliwości.
MarkaReorda #ad
ProducentReorda #ad
Wysokość0.59
Długość3.94
Szerokość1.97
Numer częściREORDA - 110
ModelREORDA - 110

5. TimeTEX

#ad

Samoprzylepnych magnesów o wymiarach 20 mm x 20 mm i grubości 1,2 mm, magnesy, TimeTex 93290 zestaw 100 czarnych, samoprzylepne płytki magnetyczne

#ad
TimeTEX #ad - Ważne: szczególnie gruby materiał zapewnia dobrą przyczepność. Płytki są samoprzylepne, nie ma potrzeby użycia środków pomocniczych, np.

Idealne do błyskawicznego przymocowania obrazów, stalowych tablicach emaliowanych, papieru i tektury. Odczepić płytki i umieścić ich odpowiednią liczbę na powierzchni, na której trzymają się magnesy. Kleju. Do stosowania na powierzchniach metalowych, plakatów, tablicach informacyjnych. Samoprzylepne płytki magnetyczne – 100 sztuk, 20 x 20 mm, grubość 1, 2 mm – kolor: czarny – bardzo dobra przyczepność na wszystkich powierzchniach lub tablicach metalowych.
MarkaTimeTEX #ad
ProducentTimeTex #ad
Numer części93290
Model93290

6. Magstick

#ad

Magnesy do kartek pocztowych Mags Tick® i MAG _ 064 i

#ad
Magstick #ad - Przód: samoprzylepna, tył: magnetyczny. Rozmiar: ok. Nie podłoże do magnesy, które ekranu przyczepności jest na magnes. Din a6 ok. Do magnetycznych wyposażenia od pocztówki. 105 x 148 mm. Nie przeznaczony jako magnes mocujący, ale do hinterk życie lekkich przedmiotów, aby móc magnetyczna przywiera szyby przedniej. Magnesy mags Tick dla pocztówek.
MarkaMagstick #ad
Producenteasydruck24de #ad
Numer częścimag_064

7. Magnetastico

#ad

Bardzo mocne magnesy samoprzylepne z taśmą klejącą 3M, prostokątne, 30 x 10 x 1 mm, Magnetastico® | 20 x samoprzylepne magnesy neodymowe N52, płaskie z folią samoprzylepną, wysoka przyczepność

#ad
Magnetastico #ad - Wysokiej jakości paski samoprzylepne: 20 sztuk prostokątnych 30 x 10 x 1 mm dużych samoprzylepnych, mocnych magnesów neodymowych prostokątne magnesy z jednostronną markową folią samoprzylepną folia do odrywania lub bardzo mocną taśmą klejącą klej magnetyczny znanej firmy 3M typ 468MP! Należy dokładnie oczyścić powierzchnię, na której zostanie przymocowany magnes samoprzylepny, docisnąć płaskie magnesy samoprzylepne przez kilka sekund i odczekać chwilę przed użyciem.

Markowa jakość firmy magnetastico: podobnie jak wszystkie inne magnetyczne produkty magnetastico również te mocne magnesy neodymowe znajdują zastosowanie w kuchni, biurze, normalne magnesy neodymowe, majsterkowaniu. Wysokiej jakości powłoka magnetyczna: 3-krotne pokrycie magnesów niklowo-miedziano-niklowo-niklowymi NiCuNi, dzięki czemu magnesy samoprzylepne z odpowiednikiem mają gładką powierzchnię zapewniającą wysoką wytrzymałość i względną odporność na czynniki zewnętrzne! Samoprzylepne magnesy mogą być używane prawie wszędzie. Płaskie magnesy do klejenia nadają się do powierzchni magnetycznych i niemagnetycznych. Wysokiej jakości materiał i jakość: magnesy samoprzylepne magnetastico z NdFeB stop z neodymu żelaza i wiertła z możliwie największą obecnie namagnesowaniem N52! Dzięki wysokiej magnetyzacji płaskie samoprzylepne paski magnetyczne lub płytki magnetyczne mają bardzo mocne trzymanie.

Namagnesowane parami: otrzymują państwo po połowę każdorazowo namagnesowane osiowo magnesy samoprzylepne z powierzchnią klejącą na biegunie południowym i północnym! Jest to ważne, jeśli chcesz na przykład połączyć ze sobą 2 magnesy magnesy z odpowiednikiem. Magnesy neodymowe do klejenia "rzadkich ziem rzadkich" mają bardzo dużą siłę przyczepności! Inne produkty magnetyczne, łazience, takie jak magnesy garnkowe, modelarstwie, warsztacie, płaskie magnesy, montażu, magnesy biurowe i inne można znaleźć w naszym sklepie Amazon -> https://www. Amazon.
MarkaMagnetastico #ad
ProducentMagnetastico #ad
Wysokość0.04
Długość1.18
Waga0
Szerokość0.39

8. Reorda

#ad

Reorda® Folia magnetyczna samoprzylepna, zestaw 5 sztuk – papier magnetyczny z mocnym klejem 3M – płyta magnetyczna z możliwością przycięcia do lodówki, tablic i plakatów – folia magnetyczna

#ad
Reorda #ad - Doskonała siła klejenia: dzięki naszemu mocnemu klejowi 3M magnetyczne folie samoprzylepne Reorda trzymają się różnych powierzchni. Wysokiej jakoŚci materiaŁ: maksymalne standardy jakości to w naszej firmie absolutna jakość Z tego powodu nasze samoprzylepne magnesy są produkowane wyłącznie z materiału anizotropowego niezawierającego substancji szkodliwych.

Szybkie zastosowanie – nigdy nie było to takie proste! wystarczy jedynie przyciąć magnetyczną folię samoprzylepną do swojego rozmiaru, zdjąć folię ochronną i przykleić na wybraną powierzchnię. Nieskończone możliwości: niezależnie od tego, magnesy samoprzylepne idealnie nadają się do majsterkowania, biura lub do domu, czy do szkoły, ponieważ są małe, płaskie i nadają się do przycięcia! Ponadto oferujemy różne warianty.

Zoptymalizowana siła magnesu: siła magnetyczna nie jest dla Ciebie wystarczająca? Żaden problem! Wytnij folię magnetyczną na kilka małych części, dzięki czemu otrzymasz płytki magnetyczne i przymocuj je w wybranym miejscu. Nawet większe obciążenie naszej folii magnetycznej nie ma nic przeciwko.
MarkaReorda #ad
ProducentReorda #ad
Wysokość0.03
Długość6.02
Szerokość4.02

9. MIN CI

#ad

Mocne, 20 x 3 mm, do tablic magnetycznych, płaskie magnesy do przyklejania, małych, mocnych, MIN CI 8 sztuk magnesów samoprzylepnych, lodówki, białych tablic suchościeralnych, silnych, okrągłe

#ad
MIN CI #ad - Montaż – okrągły magnes samoprzylepny 20 x 3 mm, w zaledwie kilku prostych krokach można przymocować samoprzylepny magnes wszędzie, uporządkować metalowe narzędzia i gotowe! Profesjonalne magnesy neodymowe – min ci to profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy i sprzedaży magnesów ziem rzadkich.

Nasze magnesy neodymowe pochodzą z Chin, kraju z największymi rezerwami ziem rzadkich na świecie. Podczas użytkowania należy dokładnie przestrzegać wymagań. Zastosowanie – okrągłe silne magnesy można zawiesić na lodówce, mocowanie tablicy suchościeralnej i instalacje narzędzi w aktywnościach rzemieślniczych, przybory kuchenne, biuro sesja suchościeralna, więcej pomysłów na rozpoczęcie użytkowania.

Niewłaściwa obsługa może doprowadzić do pęknięcia magnesu. Przypomnienie – przed użyciem należy odłączyć magnesy i oddzielić silne supermagnesy, pociągając je po obu stronach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące magnesów, skontaktuj się z nami. Rozmiar – okrągłe magnesy są dostępne w różnych rozmiarach, okrągłe magnesy 20 x 3 mm mają standardowy rozmiar i właściwości magnetyczne.
MarkaMIN CI #ad
ProducentMIN CI #ad
Numer części20X3-8
Model20X3-8

10. OCEUMAOA

#ad

Rękodzieło, zdjęcia, bardzo mocne, 10 x 10 x 5 mm, 10 sztuk, mini magnesy na tablicę korkową, lodówkę, tablicę magnetyczną, OCEUMAOA Małe prostokątne magnesy neodymowe, magnesy, tablicę suchościeralną

#ad
OCEUMAOA #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości magnesów. Magnesy o wysokiej wydajności - trójwarstwowa powłoka ni+cu+ni na powierzchni magnesu. Magnesy mają silne trzymanie, temperatura użytkowania nie powinna przekraczać 80 stopni.

Szerokie zastosowanieprostokątne magnesy bardzo mocne mogą być używane na różne okazje, warsztatach, biurach, magazynach itd. Super mocne magnesywyprodukowane z najsilniejszych magnesów neodymowych o bardzo dużej mocy. Zachowaj ostrożność podczas próby ich oddzielenia, które mogłyby doprowadzić do pęknięcia magnesów. Bardzo silne magnesy. Magnesy mocno płaskie. Profesjonalna markaoceumaoa jest producentem magnesów neodymowych, aby odkryć inne style magnesów.

Przypomnieniemagnes ma dużą siłę magnetyczną, ale materiał jest delikatny, unikaj ownych uderzeń i upadków z wysokich miejsc, co jest wspólną cechą wszystkich magnesów NdFeB. W mieszkaniach, mogą absorbować i mocować przedmioty, które nie spadają łatwo. Magnetyczny nie traci swojej siły magnetycznej z upływem czasu. Witamy w sklepie, Twoje zadowolenie jest naszym najwyższym celem! Magnesy mają mocne trzymanie, np.
MarkaOCEUMAOA #ad
ProducentOCEUMAOA #ad
Numer częściMagnet
ModelMagnet