Top 10 Heißklebesticks 11mm – Regular Stores

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BEEWAY

#ad

Beeway® wkłady kleju do klejenia na gorąco

#ad
BEEWAY #ad - Kompatybilność: wkłady do klejenia na gorąco beeway mają Ø 11, 0 mm ± 0, 2 i długość 100 mm, nadają się do standardowej wysokiej i niskiej temperatury.

Zastosowanie: wkłady do klejenia na gorąco beeway nadają się do metalu, tkanin, skóry, drewna, szkła, korka, tektury, tworzywa sztucznego, ceramiki itd. Super stabilny: bardzo dobre właściwości klejące w temperaturze 13 000 @ 160°C, 9, 500 @ 180°C. Materiał: wkłady do klejenia na gorąco Beeway są wykonane z żywicy EVA, bezzapachowej, klasy A+, zatwierdzone przez SGS. Opakowanie 55 sztuk: super nr 1 do wyboru, 100 mm x 55 = 5, 500 mm.
MarkaBEEWAY #ad
ProducentBEEWAY #ad
Wysokość1
Długość1
Szerokość1
Numer części2
Modelbug zapper

2. KEWUZY

#ad

Do majsterkowania, dekoracji, mini pałeczki do kleju, standardowe pałeczki do klejenia na gorąco, przezroczyste pałeczki do klejenia na gorąco, naprawy, 40 sztuk wkładów klejących Ø 11 mm x 190 mm

#ad
KEWUZY #ad - Wysokiej jakości materiał: przezroczyste pisaki do klejenia na gorąco są wykonane z wysokiej jakości żywicy EVA, która nie jest szkodliwa dla zdrowia i nie wydziela nieprzyjemnego zapachu podczas użytkowania. Supertopliwy klej w sztyfcie: klej topliwy eva to bezrozpuszczalnikowy, w 100% twardy, topliwy polimer, który jest mocny w temperaturze pokojowej i topi się do pewnego stopnia, bezwodny, aby stać się płynnym i mocno klejącym się płynnym klejem.

Różnorodne możliwości zastosowania: pisaki samoprzylepne są często używane do urządzeń elektronicznych i elektrycznych, akcesoriów, opakowań, zabawek, tkanin, mebli, butów, rzemiosła, wnętrz samochodowych itp. Wystarcza na długi czas: otrzymasz 200 patyczków klejących do prac ręcznych o łącznej długości 100 mm x 200 patyczków = 20 000 mm = 20 m, wystarczające na długi czas i dobrze nadają się do Twojego portfela.

Szybkie utwardzanie, szybkie uwalnianie kleju i super lepka. Kompatybilny ze wszystkimi małymi pistoletami do klejenia: nasze standardowe pałeczki do klejenia mają wymiary Ø 7 mm x 100 mm i są odpowiednie do pistoletów do klejenia wysoko-, dwutemperaturowego i niskotemperaturowego, pistoletów do klejenia na gorąco 10 W - 50 W i są kompatybilne ze wszystkimi małymi pistoletami do klejenia.
MarkaKEWUZY #ad
ProducentXLWEN #ad
Wysokość0.43
Długość7.48
Szerokość0.43
ModelØ 11 mm x 190 mm

3. Relota

#ad

Do pistoletu do klejenia na gorąco, do prac domowych, szybkoschnące, klejenie drewna, ceramiki, 11 x 200 mm, napraw, tworzywa sztucznego, przezroczyste, Relota 45 sztuk pałeczek do klejenia na gorąco

#ad
Relota #ad - Szerokie spektrum zastosowania długopis kleju termotopliwego nadaje się do różnych materiałów i dobrze przylega do metalu, tekstyliów, ceramiki, szkła, papieru, drewna, skóry, tektury i innych materiałów. Wysokiej jakości materiał kleje topliwe są wykonane z wysokiej jakości żywicy, bezpieczne i przyjazne dla środowiska, nie wydzielają zapachu po stopieniu, nie szkodzą zdrowiu, można je bez obaw majsterkować.

Atwa obsługa klej termotopliwy jest łatwy w użyciu, wystarczy włożyć pistolet do klejenia i można go łatwo używać tam, gdzie chcesz przykleić, klej szybko się topi, przykleja się i zestala wkrótce po nałożeniu. Zestaw o dużej pojemności może bez problemu spełnić Twoje wymagania.

Specyfikacja produktu zestaw pisaków z klejem topliwym zawiera 45 wkładów klejących o wymiarach 11 x 200 mm, które nadają się do pistoletów do klejenia o średnicy 11 mm. Wysokiej jakości klej w sztyfcie - klej topliwy jest biały i przezroczysty, elastyczny, odporność na temperaturę i starzenie, ma dobrą elastyczność na zimno, nie zawiera rozpuszczalników, nie pozostawia śladów po użyciu i niszczy oryginalny wygląd artykułu.
MarkaRelota #ad
ProducentRelota #ad
Wysokość0.43
Długość7.87
Szerokość0.43

4. OfficeTree

#ad

OfficeTree 50 x sztyft do klejenia na gorąco 11 mm x 200 mm – bardzo mocne i szybkoschnące – pałeczki do klejenia na gorąco 11 mm – pistolet do klejenia na gorąco – w zestawie 2 nakładki ochronne na

#ad
OfficeTree #ad - Nie zawiera rozpuszczalników, bezzapachowy i nietoksyczny. Uniwersalny – pistolet do klejenia o długości 200 mm 11 mm firmy OfficeTree. Wysoka temperatura – wkłady do klejenia na gorąco OfficeTree można bez problemu stosować w zakresie temperatur od 170 do 240ºC.

Kompatybilność – nasze pałeczki do klejenia na gorąco 11 mm mogą być używane ze wszystkimi dostępnymi na rynku pistoletami do klejenia na gorąco o średnicy 11 mm. Szybkoschnące – nasze wkłady z klejem na gorąco mają szybki czas schnięcia w zaledwie dziesięć sekund i są obciążalne po dwóch minutach. Kleje na gorąco do majsterkowania - hobby i modelarstwo. Wszechstronność – 50 x pałeczki samoprzylepne 11 mm idealnie nadają się do klejenia i mocowania drewna, metalu, tekstyliów, papieru, tektury, korków, szkła i do naprawy tworzyw sztucznych.
MarkaOfficeTree #ad
ProducentILP GmbH #ad
Wysokość2.17
Długość9.25
Waga0.69
Szerokość4.72
Numer częściHeißklebestifte 11mm

5. Pattex

#ad

Transparentne, Pattex Hot Sticks wkłady z klejem do pistoletów

#ad
Pattex #ad - Szybka wytrzymałość – już po zaledwie 2 minutach schnięcia miejsca klejenia produkowane przez pałeczki są trwałe i mogą być obciążone. Praktyczny zakres dostawy – pałeczki pattex hotmelt, kamienia i tworzywa sztucznego, metalu, bardzo przezroczyste wkłady do klejenia na gorąco, do klejenia drewna, kartonu, 1 x 25 wkładów.

Wysoka przejrzystość – patyczki z klejem na gorąco charakteryzują się bardzo wysoką przezroczystością po wyschnięciu i nadają się do majsterkowania, dekorowania, majsterkowania lub napraw. Różne materiały* – pałeczki samoprzylepne nadają się do klejenia drewna, kartonu, metalu, ABS, kamienia i tworzyw sztucznych, takich jak polistyren, twarde PCW i styropian.

Uniwersalne zastosowanie – do stosowania w pistoletach do klejenia Pattex lub innych pistoletach do klejenia na gorąco o średnicy otworu 11 mm bez problemu nadaje się do stosowania w pistolecie do klejenia na gorąco lub w innych.
MarkaPattex #ad
ProducentHenkel #ad
Wysokość0.43
Długość7.87
Waga1.1
Szerokość0.43
Numer częściPTK56
ModelPTK56

6. FZGUSYAF

#ad

FZGUSYAF 40 sztuk pałeczek do klejenia na gorąco 11 x 150 mm przezroczysty klej do pistoletów do klejenia na gorąco 11 mm

#ad
FZGUSYAF #ad - Otwórz pudełko i zobaczysz idealny produkt. ZawieraŁącznie 40 sztuk przezroczystych pisaków do klejenia na gorąco, długość 150 mm, średnica 11 mm, nadaje się do pistoletu do klejenia na gorąco 11 mm.

Dobre opakowanieopakowanie wykorzystuje twarde i stabilne pudełko, aby chronić produkt przed zgniataniem. Szerokie zastosowanie - nadaje się do tworzenia i wklejania różnych przedmiotów diy, puszki, takich jak biżuteria, metal, szkło, takich jak tworzywo sztuczne, zabawki, drewno, rzemiosło artystyczne, dekoracje i wiele innych. Wysokiej jakości materiałwyprodukowano z wysokiej jakości i przyjaznego dla środowiska tworzywa EVA, super silna przyczepność, tylko 8-10 sekund, bez zapachu, łatwa w użyciu, aby szybko utwardzić.

Może być stosowany do różnych materiałów, papier, tkanina, ceramika i wiele innych. Uniwersalny kolor przezroczysty kolor jest używany w większym zakresie. Nakładanie przezroczystym klejem nie pozostawi złych akcentów.
MarkaFZGUSYAF #ad
ProducentFZGUSYAF #ad
Wysokość0.43
Długość7.09
Waga630
Szerokość0.43
Numer częściJIAO-tou5-P-40
ModelJIAO-tou5-P-40

7. WORKPRO

#ad

Dekorowania, 11 x 200 mm, napraw, do prac domowych, przezroczyste sztyfty do klejenia na gorąco, WORKPRO 100-częściowy zestaw pałeczek samoprzylepnych, do popularnych pistoletów do klejenia na gorąco

#ad
WORKPRO #ad - Wydajność klej na gorąco może bardzo szybko się topić i ponownie zawiązać, aby Twój projekt przebiegał bezproblemowo. Twoja kreatywność może się rozwijać dzięki odpowiednim wkładom klejącym.

Przyjazne dla środowiska wkłady samoprzylepne są wykonane z wysokiej jakości nietoksycznego materiału EVA, dzięki czemu nie szkodzą zdrowiu. Zastosowania idealnie nadaje się dla majsterkowiczów i profesjonalnych pracowników do klejenia papieru, drewna, piór, ceramiki, muszli, szkła, tektury, tworzywa sztucznego, gumy itd. Ponadto duża wytrzymałość może wytrzymać długi czas pracy również w ten sposób.

Kompatybilność - pałeczki do klejenia na gorąco workpro są kompatybilne ze wszystkimi popularnymi pistoletami do klejenia o średnicy roboczej 11 mm. Dzięki długości 200 mm nie trzeba często wymieniać patyczków samoprzylepnych. Możesz bez obaw tworzyć rękodzieło. Sprawi ci wiele radości z tworzenia prezentu samodzielnie lub z przyjaciółmi.
MarkaWORKPRO #ad
ProducentHang Zhou Great Star Industrial Co.,Ltd #ad
Długość20
Numer częściW133235A
ModelW133235A

8. Steinel

#ad

Wkłady do pistoletów do kleju na gorąco, 1 kg, ok. 40 szt., Standardowe pałeczki klejowe Ø 11 mm

#ad
Steinel #ad - Waga: 1 kg. Liczba: ok. 40 sztuk. Dobra wydajność klejenia przy prawie każdym materiale: drewno, szkło, tekstylia, papier, porcelana, kamień, karton, ceramika i wiele innych. Do majsterkowania, naprawiania, naprawy, dekorowania, montażu i mocowania w domu i w warsztacie. Za pomocą pistoletu na gorące powietrze klej na gorąco można usunąć bezproblemowo i bez pozostawiania śladów. Standardowe uniwersalne pałeczki klejowe do wszystkich powszechnie stosowanych pistoletów klejowych 11 mm. Wymiary: Ø 11 x 250 mm. Opakowanie: Torba polietylenowa.
MarkaSteinel #ad
ProducentSteinel #ad
Wysokość9.84
Długość0.04
Waga2.2
Szerokość0.04
Numer części020736
Model020736
GwarancjaKeine Herstellergarantie

9. Raintwo

#ad

Raintwo 40 sztuk 11 mm x 180 mm patyczki do klejenia na gorąco, przezroczyste sztyfty do klejenia na gorąco

#ad
Raintwo #ad - Nadaje się do majsterkowania, na przykład: drewno, uszczelniania i mocowania. Wysoka jakość i lepkość. Marka: Raintwo. Liczba sztuk: 40 sztuk. Rozmiar: średnica - 11 mm, długość - 180 mm. Kolor: przezroczysty, szersze zastosowanie niż inne kolory. Nadaje się do wielu materiałów, naprawy, tektura, ceramika, papier, szkło, tworzywa sztuczne, materiały drewnopochodne, tekstylia, metal itd.
MarkaRaintwo #ad
ProducentRaintwo #ad
Wysokość0.43
Długość7.09
Waga1.54
Szerokość0.43
Numer częściJB-TM002-40
ModelJB-TM002-40

10. Werkzeyt

#ad

Werkzeyt B27416 sztyft do klejenia na gorąco, 8 sztuk, średnica 11 mm

#ad
Werkzeyt #ad - 8 sztuk. 11 x 100 mm. Pasuje do wszystkich dostępnych na rynku pistoletów do klejenia na gorąco.
MarkaWerkzeyt #ad
ProducentConmetall #ad
Wysokość6.89
Długość4.33
Waga0.18
Szerokość0.51
Numer częściB27416
ModelB27416
Gwarancja2 lata.