Top 10 Gepäckanhänger – Etykiety bagażowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Vicloon

#ad

Vicloon Aluminiowa przywieszka do walizki, tabliczki adresowe, 2 sztuki czarne, tabliczki z nazwiskiem, do bagażu, wodoszczelne etykiety do szybkiego odnajdywania toreb podróżnych

#ad
Vicloon #ad - Wysoka jakość materiału: wykonany ze stopu aluminium i zbudowany, aby przetrwać rygorystyczne podróże. Wszechstronne zastosowanie: przywieszki bagażowe z przywieszkami adresowymi nadają się do wszystkich rodzajów bagażu i toreb, wózki, plecaki, aktówki, torby komputerowe, torby golfowe, torby sportowe, samolotem, takich jak walizki, skrzynki narzędziowe itp.

Osobiste informacje kryją się za powierzchnią przyczepy bagażowej, a jednocześnie chroniąc Twoją prywatność, ciesz się spokojem podczas podróży. Stylowy i nowoczesny podróżnik z wyjątkowym logo. Dołączone kable ze stali nierdzewnej i złącza śrubowe utrzymują etykiety. Podróżowanie autobusem, torebki, pociągiem lub statkiem. Prywatność: na zewnątrz na tabliczce walizki widoczne jest tylko twoje imię i nazwisko, a nie adres lub numer telefonu.

Wodoszczelne etykiety: zawieszka bagażowa 7, 5 cm. Zawieszka do walizki posiada wodoszczelną kartę membranową wewnątrz, 5 x 4, takich jak deszcz, wszystkie rodzaje mokrych warunków atmosferycznych, nie zaszkodzą Twojej osobistej karcie informacyjnej. Niewielka waga, że Twój bagaż zostanie uszkodzony. Atwa identyfikacja: modne kolory sprawiają, dzięki czemu nie musisz się martwić, że bagaż jest łatwo widoczny na taśmie transportowej lub w każdej chwili podczas podróży.
MarkaVicloon #ad
ProducentVicloon #ad
Numer częściBS-QXLV-2DJP-BKFX-FBA
ModelBS-QXLV-2DJP-BKFX-FBA

2. Skaaisont

#ad

Do toreb podróżnych,, 5 sztuk zawieszek do walizki z tabliczką adresową, aluminiowa zawieszka adresowa, walizka ze szlufką na drut ze stali nierdzewnej i wodoszczelną tabliczką z nazwiskiem PCW

#ad
Skaaisont #ad - Kolorowe kolory i jedyne w swoim rodzaju wzoryzawieszka do walizki w podróży samolotem ma 5 różnych kolorów: czerwony, niebieski, czarny, złoty i fioletowy. Atwa obsługakabel złącza śrubowego może bezpiecznie połączyć kartę, jest bardzo bezpieczny i niezawodny.

Idealnie nadaje się do każdego bagażu podręcznego, aby podarować go rodzinie lub przyjaciołom. Aby wyświetlić szczegółowe informacje, dzięki czemu nie wypadnie, należy odblokować złącze śrubowe i usunąć z bagażnika, co może dobrze chronić Twoją prywatność. Jest to również dobry wybór, torby golfowej, torby sportowej, torebki, torby szkolnej, kobiet i dzieci, którzy podróżują samolotem lub statkiem wycieczkowym. Wymiary: ok. Mały rozmiar, nie marszczy się. 7, mocna i wytrzymała, niewielka waga, aby zapewnić większy komfort podczas podróży.

Mniej czasu na lotnisku z czekaniem na bagaż i więcej czasu, aby cieszyć się urlopem. Wysokiej jakości materiałzawieszka do walizki jest wykonana ze stopu aluminium, łatwy do przenoszenia, 5 x 4, 5 cm. Atwa identyfikacjazapisz swoje informacje na przyczepie do walizki z tabliczką adresową, w tym imię i nazwisko, numer telefonu, adres i informacje e-mail, aby łatwo zidentyfikować bagaż i uniknąć utraty bagażu. Posiada również wzór samolotu na przyczepach bagażowych.
MarkaSkaaisont #ad
ProducentSkaaisont #ad
Numer częściPN-LZXLP-003
ModelPN-LZXLP-003
GwarancjaNO

3. Yoosso

#ad

Do, wodoszczelna walizka z napisem na nazwisko, ze szlufką na drut ze stali nierdzewnej, 75 x 45 mm, aluminiowe zawieszki do bagażu, 4 sztuki przywieszek do walizki z tabliczką adresową, do walizki

#ad
Yoosso #ad - Kolory: przyczepy do walizki są dostępne w 4 jaskrawych kolorach – zielonym, czarnym i czerwonym, niebieskim, aby ułatwić identyfikację bagażu. Materiał: zawieszka do walizki z tabliczką adresową wykonana jest ze stopu aluminium, niełatwa do złamania, twarda i trwała, gładka powierzchnia, niełatwa do rdzewienia.

Ukrywanie: tag luggage nie może zobaczyć pełnych informacji z zewnątrz, chronić Twoją prywatność, musisz wyciągnąć kartę, aby zobaczyć. Ilość: zestaw zawiera 4 spersonalizowane wodoodporne zawieszki do walizki, każdy wodoszczelny tag bagażowy jest dostarczany z pętlą drucianą ze stali nierdzewnej, wystarczająco dużo dla Ciebie w podróży i w podróży. Zastosowanie: walizka podróżna ma wymiary 7, 5 cm / 2, 77 cala, nadaje się do torebek, tornistrów, 95 x 1, 5 x 4, bagażu, toreb komputerowych, aktówek, toreb na ramię itp.
MarkaYoosso #ad
ProducentYoosso #ad
Wysokość0.67
Długość3.54
Szerokość2.76
Numer częściD1921K-11-N
ModelD1921K-11-N

4. flintronic

#ad

Przywieszka do bagażu, do walizki, znaczniki z tabliczką adresową, flintronic Przywieszka do walizki, 2 sztuki, kolor czarny, akcesoria podróżne

#ad
flintronic #ad - Niezależnie od tego, są one idealne. TrwaŁy i bezpieczny: zawieszka do walizki wykonana jest z miękkiej skóry pu, która jest przyjazna dla środowiska i niełatwa do złamania. Stylowy z wyjątkowym logo dla nowoczesnego podróżnika. TrwaŁy i bezpieczny: zawieszka do walizki wykonana jest z miękkiej skóry, która jest przyjazna dla środowiska i niełatwa do złamania.

Jest mocno połączony z kablem połączeniowym, aby bezpiecznie utrzymać etykietę na miejscu. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: dzięki charakterystycznej, odpornej na zarysowania powierzchni możesz mieć pewność, że Twój bagaż jest bezpieczny podczas odprawy lub przechowywania. Etykieta nie odrywa się podczas podróży, chyba że złącze śrubowe jest odblokowane. Niewielka waga, dzięki czemu nie musisz się martwić, czy nie wpłynie to na dopuszczalną wagę bagażu. Etykieta nie odrywa się podczas podróży, chyba że złącze śrubowe jest odblokowane.

Atwa identyfikacja: jasne kolory ułatwiają znalezienie bagażu na przenośniku lub w dowolnym miejscu podczas podróży. Wszechstronne zastosowanie: nadaje się do bagażu rejestrowanego, pociągiem lub statkiem, czy podróżujesz autobusem, torby na laptopa, wózka dziecięcego, walizki, plecaka, bagażu podręcznego, torby podróżnej, samolotem, torby szkolnej itp. Użyj nowoczesnej, odpornej na wilgoć przezroczystej folii matowej, aby chronić etykietę przed deszczem lub upadkiem. Jest mocno połączony z kablem połączeniowym, aby bezpiecznie utrzymać etykietę na miejscu.
Markaflintronic #ad
Producentflintronic-eu #ad
Wysokość0.79
Długość4.33
Szerokość3.35
Numer częściLEU-3310934

5. Svalor

#ad

Oznaczenie adresu, akcesoria podróżne, aby uniknąć utraty bagażu, zawieszka z tabliczką na nazwisko, 5 sztuk zawieszek do walizki, walizka z poliuretanu, do walizki samolotem, zawieszka do bagażu

#ad
Svalor #ad - Szerokie zastosowanie - zawieszki do walizki z tabliczką adresową nadają się do bagażu, toreb na laptopa, walizek, idealne w podróży, toreb dla zwierząt domowych, autobusem, plecaków, czy to samolotem, toreb sportowych itp. Pociągiem itp. Regulowany pasek może ściśle połączyć walizkę i etykietę podróżną i zapobiega zgubieniu bagażu.

Wielokolorowy: czarny, różowy, szary, że Twoja podróż będzie bezpieczniejsza i przyjemniejsza. Zestaw zawieszek do walizkiotrzymasz 5 zawieszek do walizki z regulowanymi paskami. Nie musisz się martwić, na której można zapisać swoje dane osobowe. Dzięki temu zestawowi znaczników możesz sprawić, 5 x 6, 9 cm. Zawieszka do walizki jest dostarczana z kartą papierową, która może w pełni chronić Twoje dane osobowe.

Rozpoznanie własnej walizki na taśmie bagażowej jest łatwiejsze. Ochrona danychta przyczepa bagażowa do walizki jest wyposażona w przyjazną dla ochrony danych klapę, że inni przeczytają Twoje informacje. Rozmiar przyczepy bagażowej wynosi 11, niebieski i niebieski Haze-Blau. Atwa identyfikacjanasze etykiety na walizkę mogą ci pozwolić. Pogrubiony materiał puzawieszka bagażowa jest wykonana z poliuretanu, pogrubionego materiału, jest wodoszczelna i trwała.
MarkaSvalor #ad
ProducentSvalor #ad
Numer częścixlp-5
Modelxlp-5

6. flintronic

#ad

Akcesoria podróżne, Flintronic 2 sztuki zawieszek do walizki, adresem, etykiety identyfikacyjne do bagażu, z tabliczką na nazwisko, walizką

#ad
flintronic #ad - MateriaŁ premium: zawieszka bagażowa wykonana jest z wysokiej jakości stopu aluminium i stali nierdzewnej, odporny na zarysowania i zginanie. To skutecznie chroni twoją prywatność, że Twoja prywatność wycieknie. Bezpieczne mocowanie za pomocą kabla połączeniowego śrubowego utrzymuje etykiety bezpiecznie na miejscu.

Walizka z przyczepą do walizki w jaskrawych kolorach sprawia, dzięki czemu nie musisz się martwić, że Twój bagaż jest łatwo widoczny na taśmie transportowej lub w dowolnym miejscu i czasie podróży, każda waży zaledwie 12 g, dzięki czemu czas spędzony na szukaniu bagażu jest skutecznie zmniejszony. Wymiary walizki: 8 x 4, która jest bardzo trwała i nie jest łatwa do przenoszenia i rozrywania przy dużej nośności. Jest to najlepszy prezent dla ukochanej rodziny i przyjaciół. Dodaj swojej podróży poziom bezpieczeństwa. Mocna i trwała etykieta identyfikacyjna przyczepy bagażowej jest wyposażona w obudowę wykonaną z wysokiej jakości stopu aluminium i stabilną szlufkę na kabel ze stali nierdzewnej.

Walizka z wyjątkiem twojego imienia i nazwiska Twoje inne informacje są widoczne tylko wtedy, gdy je rozpakujesz. Wzmocniony metal aluminiowy, 2 cm. Lekka i łatwa identyfikacja etykiety identyfikacyjne na bagaż są lekkie, co jest bardzo łatwe do przenoszenia, że przekroczysz dopuszczalną wagę bagażu. Szeroki zakres zastosowania etykieta identyfikacyjna nadaje się do bagażu rejestrowanego, plecaków, bagażu podręcznego, tornistrów szkolnych, wózków dziecięcych, torby na laptopa, torebki, toreb sportowych itd.
Markaflintronic #ad
Producentflintronic-eu #ad
Wysokość0.2
Długość3.15
Waga0.07
Szerokość2.36
Numer częściLEU-3174275
Gwarancja6 Miesiące

7. Yoosso

#ad

Do walizki, prezentów na Boże, 8,8 x 18,2 cm, z 5 przykręcanymi metalowymi taśmami, wodoodporne, tabliczki do walizki, torebki, przezroczyste zawieszki do walizki, 5 sztuk zawieszek do bagażu

#ad
Yoosso #ad - Przezroczyste – tabliczka na walizkę jest całkowicie przezroczysta, a informacje o certyfikatach są łatwe do zidentyfikowania, co jest wygodne i szybkie oraz oszczędza czas. Zastosowanie – przywieszki bagażowe nadają się do statków wycieczkowych, walizek, plecaków i certyfikatów, torebek, samolotów, pociągów, praktyczne i wygodne.

Metalowy pasek łatwo przechodzi przez otwór. Wytrzymała – przymocowana metalowa taśma jest mocna i trwała, nie odrywa się ani nie pęka nawet podczas długiej drogi. Jest to idealny prezent bożonarodzeniowy dla kobiet i mężczyzn.

Materiał – zawieszka do bagażu rejsowego jest wykonana z PCW, miękka i trwała, wodoszczelna i odporna na wilgoć oraz nie ulega łatwo uszkodzeniu. Wystarczy ją dokręcić. Zakres dostawy – 5 zawieszek do bagażu rejsowego o długości 8, 8 cm i szerokości 18, 2 cm oraz 5 sztuk metalowych taśm 19 cm, które mogą być używane razem.
MarkaYoosso #ad
ProducentYoosso #ad
Wysokość0.01
Długość7.17
Szerokość3
Numer częściD1968K-11-N
ModelD1968K-11-N

8. flintronic

#ad

Kobiet,, identyfikator, zawieszka do walizki z tabliczką adresową, skórzana tabliczka z nazwiskiem, torebka, walizka, flintronic 2 sztuki zawieszek do bagażu, akcesoria podróżne dla żonatych mężczyzn

#ad
flintronic #ad - Można go używać z ukochaną osobą, krewnymi i przyjaciółmi. Stabilny pasek z klamrą sprawia, torby podróżnej lub torebki. Mr. Mrs. Zestaw do haftowania "Mr. Mrs. Zestaw do majsterkowania z brązującym wzorem i mapą świata. Poufne pokrycie ten zestaw zawieszek bagażowych jest wyposażony w przyjazną dla ochrony danych klapę, która może w pełni chronić Twoje dane osobowe.

Wszechstronne zastosowanie nadaje się do bagażu podręcznego, torby na laptopa, wykwintny wygląd, czy podróżujesz autobusem, torby podróżnej, torby szkolnej itd. Trwała i bezpieczna etykieta bagażowa jest wykonana z miękkiej, że Twój dzień jest mocno przymocowany do walizki, wysokiej jakości skóry PU, która zapewnia idealne połączenie funkcjonalności i wyrafinowania. Zestaw zawieszek do bagażu dla par - te zawieszki bagażowe mają specjalnie zaprojektowane wzory par, a także z rodziną, które idealnie nadają się dla par.

Zawieszka do bagażu jest dostarczana z kartą papierową, na której można zapisać swoje dane osobowe. Piękne wzory, plecaka, wysokiej jakości zawieszki do bagażu flintronic staną się Twoim pierwszym wyborem na prezenty. Nie musisz się martwić, że inni przeczytają Twoje informacje. Niezależnie od tego, wózka dziecięcego, samolotem, walizki, pociągiem lub statkiem. Lekki, że twój bagaż zostanie pogorszony.
Markaflintronic #ad
Wysokość0.43
Długość5.31
Szerokość4.92
Numer częściLEU-3010234

9. ivencase

#ad

Metalowa licencja na bagaż, Ivencase zawieszka do walizki, 6 kolorów, zawieszka do bagażu z metalu, aluminiowa zawieszka do bagażu, samolot

#ad
ivencase #ad - Zawieszka do walizki w jaskrawym kolorze do łatwego rozpoznania walizki na taśmie bagażowej. Kolory: 6 różnych kolorów czarny, niebieski, różowo-czerwony, srebrny, złoty, czerwony.

Materiał: stop aluminium. Wymiary: 8 x 4 cm. Zastosowanie: produkt to zawieszka do walizki z tabliczką adresową, zawieszka do bagażu podróżnego, tabliczka na nazwisko, zawieszka adresowa, zawieszka na wizytówki, uchwyt na etykiety, zawieszka bagażowa, metalowa etykieta na walizkę, etykieta adresowa ze wzorem samolotu. Wytrzymała, praktyczna i stylowa tabliczka na walizkę dla osób podróżujących służbowo z wizytówkami w standardowym rozmiarze.
Markaivencase #ad
Producentivencase #ad
Numer częściC9628-69111
ModelC9628-69111

10. Wonwood_direct

#ad

Tags mit Namensschild Adressschild, Wonwood_direct Kofferanhänger Koffer, Taschen, Rucksäcke, 6 Stück, Reisetasche Koffer, Geeignet für Reisegepäck, Gepäckanhänger aus Aluminum

#ad
Wonwood_direct #ad - Hochwertiges und langlebiges material: unser gepäckanhänger besteht aus einer verstärkten Aluminiumlegierung, die nicht leicht zu verblassen oder zu brechen ist. Ideales geschenk: diese gepäckanhänger können als perfekte geschenke an Ihre Eltern, Weihnachten, Flitterwochen, Valentinstag, Kinder oder Freunde zum Schulanfang, Brüder oder Schwestern, Jubiläum, Brautduschentag usw.

Dieses etikett hat viele Langstreckenreisen hinter sich, um sicherzustellen, dass es anspruchsvollen Reiseumgebungen standhält. Das edelstahlband erleichtert das Anbringen und Entfernen und verbindet Ihr Gepäck und Ihre Anhänger fest. Einfach zu identifizieren: mit leuchtenden farben können Sie Ihr Gepäck leicht aus der Ferne finden, was Ihnen viel Ärger bei der Entscheidung erspart, welcher Koffer auf dem Rollband Ihnen gehört. Breite anwendung: erhältlich in 6 farben, 57 zoll/ 8 x 4 cm groß, nämlich schwarz, Rot, handtasche, golftasche, schultasche, kinderwagen, Laptoptasche, Gold und Pink; Sie sind etwa 3, Sporttasche, haustiertasche, 15 x 1, kompakt und leicht.

Diese stilvollen kofferanhänger können als Zubehör für Reisetasche, Blau, Rucksack, Silber, Werkzeugkasten oder Musikinstrumentenhülle usw. Die transparente, blockiert jedoch nicht Ihren Namen. Verschenkt werden. Dieses praktische design hilft, ihre wichtigen persönlichen Daten zu schützen, wasserdichte PVC-Karte schützt Ihre Namenskarte vor Kratzern, Schnüffeln zu vermeiden und die Sicherheit zu verbessern.
MarkaWonwood_direct #ad
ProducentWonwood_direct #ad
Wysokość0.39
Długość3.15
Szerokość1.57
Numer części‎2022002-amzdeww-yv0304
Model2022002-amzitww-yv0117