Top 10 Erste Hilfe Set Wandern – Turystyczne zestawy pierwszej pomocy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. General Medi

#ad

Ratownictwa czerwony, sportu, samochodu, biura, wędrówek, General Medi Zestaw pierwszej pomocy – 175-częściowy zestaw pierwszej pomocy premium do domu, podróży, kempingu

#ad
General Medi #ad - Wytrzymała i lekka – torba jest mocna, a w razie potrzeby jest jeszcze więcej miejsca, kompaktowa i łatwa do przenoszenia i zawiera wszystkie podstawowe artykuły pierwszej pomocy. Dlatego sprzedajemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które zostały zaprojektowane z myślą o trwałości.

Aby uzyskać szybki dostęp, schowku na rękawiczki pojazdu lub w szafce Mediów. Wysoka jakość – potrzebujesz sprzętu outdoorowego, który jest tak samo wytrzymały jak Ty. Oferujemy najlepsze w branży. Jesteśmy przekonani, że nasze zestawy zawierają więcej i wysokiej jakości treści niż ktokolwiek inny na rynku. Jest dobrze zorganizowany z wieloma przegródkami, aby dodać więcej przedmiotów. Pełną listę treści można znaleźć na zdjęciach produktu i w opisie produktu.

Bądź swoim własnym lekarzem – upewnij się, plecaku, że zestaw jest zawsze pod ręką, przechowuj go w torbie Bug-Out, gdy profesjonalna pielęgnacja znajduje się w pewnej odległości. Bezpieczeństwo i niezawodność – wszystkie nasze produkty są dopuszczone zgodnie z ISO 13485, aby zapewnić zgodność z globalnymi standardami, CE i FDA, wszędzie tam, gdzie są używane. Zawartość – zapakowane w 175 przydatnych i cennych środków medycznych do szpitali.
MarkaGeneral Medi #ad
ProducentHANGZHOU AOSI HEALTHCARE CO.,LTD #ad
Wysokość2.56
Długość7.87
Waga1.28
Szerokość5.51

2. Tatonka

#ad

Czerwony, 28 x 12,5 x 5,5cm, Tatonka torba pierwszej pomocy

#ad
Tatonka #ad - 1 uchwyt 2 zamek błyskawiczny po całym obwodzie. 3 podzielona główna komora 4 Tylna szlufka umożliwia pionowe i poziome przymocowanie do paska. 5 bez zawartości. Materiał: nylon 420 HD.
MarkaTatonka #ad
ProducentTatonka #ad
Wysokość2.56
Długość9.45
Waga0.44
Szerokość4.92
Numer części2815
Model2815
GwarancjaGesetzliche Gewährleistung

3. The Body Source

#ad

Zestaw pierwszej pomocy – 90-częściowy zestaw pierwszej pomocy premium – zawiera natychmiastowe chłodzenie, koc ratunkowy do domu, biura lub samochodu – zielony, płukanie oczu

#ad
The Body Source #ad - Idealny do gospodarstwa domowego, biura, wędrówek, przyczepy kempingowej, podróży, samochodu, sportów na świeżym powietrzu.

Kompaktowy + przenośny: praktyczna i zajmująca niewiele miejsca konstrukcja umożliwia łatwe przechowywanie i bezpieczny transport. Z certyfikatem: zawartość posiada oznakowanie ce. Zestaw pierwszej pomocy: obszerna walizka pierwszej pomocy składa się z 90 części. Dodatkowa zawartość: akumulatory chłodzące, sterylne płukanie oczu, bandaże, koc ratunkowy, opatrunki, plastry na kostki i opuszki palców. Wytrzymała torba: wodoodporna torba nylonowa z wyjątkowo odpornym materiałem.
MarkaThe Body Source #ad
ProducentThe Body Source #ad
Wysokość5.91
Długość9.84
Waga1.39
Szerokość7.87
Numer częściFA-90
ModelFA-90G

4. General Medi

#ad

Ratownictwa zielony, biura, kempingu, uprawiania sportu, samochodu, podróży, wędrówek, General Medi Zestaw pierwszej pomocy – 210-częściowy zestaw pierwszej pomocy premium do domu

#ad
General Medi #ad - Jest dobrze zorganizowany dzięki wielu przegródkom i jest jeszcze dodatkowe miejsce, kompaktowa i łatwa do przenoszenia, aby w razie potrzeby dodać więcej elementów. Zostań swoim własnym lekarzem – upewnij się, plecaku, gdy profesjonalna pielęgnacja znajduje się w pewnej odległości.

Zawartość – opakowanie zawiera 210 przydatnych i cennych środków medycznych do szpitali. Pełną listę treści można znaleźć na zdjęciach produktu i w opisie produktu. Bezpieczeństwo i niezawodność – wszystkie nasze produkty są zgodne z normą ISO 13485, CE i FDA, aby zapewnić zgodność z globalnymi standardami, gdziekolwiek są używane. Wysoka jakość – potrzebujesz sprzętu outdoorowego, który jest tak samo wytrzymały jak Ty.

Jesteśmy przekonani, że nasze zestawy zawierają więcej treści wysokiej jakości niż jakakolwiek inna na rynku. Przechowuj go w torbie typu bug-out, że zestaw jest zawsze pod ręką, schowku na rękawiczki lub szafce multimedialnej. Oferujemy najlepsze w branży. Dlatego sprzedajemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które są zaprojektowane z myślą o trwałości. Wytrzymała i lekka – torba jest mocna, zawiera wszystkie podstawowe artykuły pierwszej pomocy.
MarkaGeneral Medi #ad
ProducentHANGZHOU AOSI HEALTHCARE CO.,LTD #ad
Wysokość3.54
Długość8.66
Waga1.68
Szerokość6.69
Numer części7554
Model7554

5. General Medi

#ad

Na, biura, sportu, General Medi 2 w 1 zestaw pierwszej pomocy, podróży, wędrówek, samochodu, 215-częściowy zestaw pierwszej pomocy premium z 43-częściowym mini apteczką pierwszej pomocy do domu

#ad
General Medi #ad - Jest dobrze zorganizowany z wieloma przegródkami i jest jeszcze więcej miejsca, aby w razie potrzeby dodać kolejne przedmioty. Nowe wzornictwo: zestaw pierwszej pomocy 2 w 1 zawiera 215 artykułów medycznych o kompaktowej, elastycznej i trwałej konstrukcji rozmiar 25 x 16 x 9 cm o wadze zaledwie 1, 5 funta i dodatkowym 43-częściowym mini apteczce.

Kompleksowa pielęgnacja – ten doskonały zestaw survivalowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz do czyszczenia i łączenia drobnych ran w praktycznym mini woreczku. Bezpieczeństwo i niezawodność – wyprodukowano z najwyższej jakości instytucji, która przekracza standardy bezpieczeństwa pierwszej pomocy dla dorosłych i dzieci.

Oferujemy najlepsze w branży. Wysoka jakość – potrzebujesz sprzętu outdoorowego, który jest tak samo wytrzymały jak Ty. Wytrzymała i lekka – torba jest mocna, kompaktowa i łatwa do przenoszenia i zawiera wszystkie podstawowe artykuły pierwszej pomocy łącznie 258 sztuk. Dlatego sprzedajemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które zostały zaprojektowane z myślą o trwałości.
MarkaGeneral Medi #ad
ProducentHANGZHOU AOSI HEALTHCARE CO.,LTD #ad
Wysokość3.54
Długość9.84
Waga1.76
Szerokość5.91

6. GoLab

#ad

Podczas uprawiania sportów itp., na wycieczki, Zestaw do pierwszej pomocy

#ad
GoLab #ad - Do kolarstwa górskiego, wspinaczki, jazdy motocyklem, wędrówek. Poczucie bezpieczeństwa – świadomość, że w każdej sytuacji awaryjnej jesteś dobrze zabezpieczony i możesz szybko zareagować.

Informacje dotyczące sytuacji awaryjnych – w dołączonej wielojęzycznej broszurze j. Polski może nie być dostępny szczegółowo opisane zostały kroki, jakie należy podjąć w przypadku najczęstszych obrażeń ciała i ich symptomów. Wzornictwo – solidne wzornictwo z przemyślanymi przegródkami zapewnia szybki dostęp, dodatkowo produkt jest wyposażony w praktyczną klamrę pasa. Made in germany – wysokiej jakości markowy zestaw do udzielania pierwszej pomocy zgodny z normą DIN 13167. Kompaktowy i przenośny – dzięki obu karabińczykom do zamocowania na plecaku ten zestaw nadaje się do wszelkich zadań i sportów na zewnątrz np.
MarkaGoLab #ad
ProducentGoLab #ad
Wysokość2.56
Długość6.89
Szerokość4.72
Numer częściG-01-001
ModelG-01

7. HONYAO

#ad

Wędrówki, rower, HONYAO® Zestaw pierwszej pomocy, 90-częściowy, mini apteczka podróżna, miejsca pracy, do domu, torba ratunkowa, motocykla, na kemping, na zewnątrz, sytuacje, mały zestaw do samochodu

#ad
HONYAO #ad - Z ochronnym i sterylnym opakowaniem dla długiej trwałości. Idealnie nadaje się również do domu, takich jak wędrówki, które są zawsze przygotowane na wszystkie urazy, które wymagają pierwszej pomocy. W zestawie bandaż mocujący, dokładnie to, paski plastyczne, koc ratunkowy i wiele innych, opaska uciskowa, czego potrzebujesz w sytuacji awaryjnej.

Mini zestaw pierwszej pomocy jest idealny do aktywności na świeżym powietrzu, szkoły, klęski żywiołowe i sytuacje przetrwania, kemping, jazda na rowerze, miejsca pracy. Wszystkie artykuły są zgodne z odpowiednimi normami, w przypadku pytań dotyczących naszych produktów prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Jeśli zdecydujesz się na wysokiej jakości zestaw pierwszej pomocy firmy HONYAO masz wszystko, trwała, jest mocna, czego potrzebujesz do najczęstszych wypadków i wymagań pierwszej pomocy. Apteczka pierwszej pomocy wykonana jest z wysokiej jakości materiału nylonowego z zamkiem błyskawicznym na całej długości, wodoszczelna i odporna na uderzenia.

Oferujemy podręczniki pierwszej pomocy w wielu językach, mecze piłki nożnej, polowanie i wiele innych. Po spożyciu artykułów można uzupełnić nowe niezbędne przedmioty zgodnie z własnymi potrzebami. W przypadku problemów z jakością wymienimy ją bezpłatnie. Mały zestaw pierwszej pomocy doskonale nadaje się do przechowywania w szufladach, plecakach, samochodach i motocyklach. Można go zabrać ze sobą wszędzie.
MarkaHONYAO #ad
ProducentHONYAO #ad
Waga0.53
Numer częściHY-MINIJJB-001

8. FLEXEO

#ad

Rower, Zestaw pierwszej pomocy do użytku na zewnątrz zgodnie z normą DIN 13167 – zestaw podróżny na podróż, motocykl, kemping, wędrówki, zestaw pierwszej pomocy w nagłych wypadkach – praktyczny zestaw

#ad
FLEXEO #ad - Idealnie przygotowany na sytuacje awaryjne – dzięki naszym wysokiej jakości materiałom opatrunkowym z tego zestawu awaryjnego zawsze będziesz dobrze przygotowany. Dlatego zestaw pierwszej pomocy idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz. Apteczka pierwszej pomocy do motocykla – ten zestaw odpowiada din 13167 i tym samym spełnia wymagania jako apteczka pierwszej pomocy dla motocykla.

Nasza torba pierwszej pomocy idealnie nadaje się również do domu lub w podróży. Zebraliśmy zestaw z absolutną wiedzą fachową, idealny do wędrówek na świeżym powietrzu i jazdy na rowerze. Zawartość zgodnie z normą din 13167: nasza apteczka pierwszej pomocy odpowiada oczywiście aktualnemu DIN 13167 i tym samym spełnia wymagania dotyczące apteczek / toreb na koła silnika. Niezależnie od tego, czy w Niemczech czy w pozostałej części Europy. Niezależnie od tego, czy podczas uprawiania sportu, wędrówek, wspinaczki, jazdy na nartach.

Wytrzymały i wytrzymały – nasz zestaw pierwszej pomocy do użytku na zewnątrz posiada bardzo wytrzymałą i wytrzymałą torbę, jazdy na rowerze, która idealnie chroni zawartość nawet w najtrudniejszych warunkach. Zestaw pierwszej pomocy na świeżym powietrzu – dzięki kompaktowemu kształtowi, dwóm karabińczykom i dwóm szlufkom na pasek zestaw pierwszej pomocy zapewnia wiele możliwości mocowania na wędrówce/rowerze. Dzięki temu są zawsze gotowe do użycia w nagłych przypadkach. Dzięki temu zestawowi zawsze odpowiadasz normie i jesteś po bezpiecznej stronie.
MarkaFLEXEO #ad
ProducentFLEXEO #ad
Wysokość6.69
Długość5.12
Waga0.74
Szerokość3.15
Numer części3021

9. Zenwells

#ad

Zestaw pierwszej pomocy na świeżym powietrzu – rower, akcesoria turystyczne – zestaw First Aid z mapą kleszczy i gwizdkiem sygnalizacyjnym zgodnie z DIN 13167

#ad
Zenwells #ad - Idealny prezent dla przyjaciół z góry – niezależnie od tego, czy jako prezent na urodziny lub po prostu jako mały upominek w międzyczasie. Pasuje do każdego plecaka i walizki – kompaktowa i lekka konstrukcja z twardego tworzywa EVA o wadze zaledwie 0, 4 kg umożliwia łatwe przechowywanie i bezpieczny transport Twojego wytrzymałego mini pudełka.

Wyprodukowano w niemczech + dodatkowa zawartość: - zestaw pierwszej pomocy został wyprodukowany w Niemczech zgodnie z normą DIN 13167 i wyposażony w wysokiej jakości materiał opatrunkowy, kartę na kleszcze, gwizdek awaryjny i metalową pęsetę. Wielojęzyczna broszura maltizer w zestawie – dzięki czemu masz wszystko, sprzęt kempingowy lub jako zestaw pierwszej pomocy w domu.

Niezależnie od tego, kiedy tylko go potrzebujesz. Korzystaj z pudełka ratunkowego, czy jako zestaw podróżny, co ważne do pierwszej pielęgnacji ran, szybko pod ręką. Podaruj bezpieczeństwo i pokaż, że bezpieczeństwo twoich bliskich jest dla ciebie ważne! Zestaw awaryjny dla całej rodziny – większość wypadków zdarza się w domu! Nasza apteczka pierwszej pomocy nadaje się zarówno do aktywności na świeżym powietrzu, jak i domowej apteczki w mieszkaniu.
MarkaZenwells #ad
ProducentZenwells #ad
Wysokość4.72
Długość6.89
Waga0.82
Szerokość2.56
Numer częściEHS1

10. freigeist ESPRIT LIBRE

#ad

Zestaw pierwszej, zestaw pierwszej pomocy, zestaw pierwszej pomocy na rower, Freigeist zestaw pierwszej pomocy do użytku na zewnątrz – zawartość niemieckiego DIN 13167 + Burncare + gwizdek awaryjny

#ad
freigeist ESPRIT LIBRE #ad - Dzięki karabińczykom i szlufkom możesz wszędzie zamocować swoją apteczkę podróżną. Wyprodukowano w niemczech – twój podróżny zestaw pierwszej pomocy z Niemiec z wysokiej jakości materiału opatrunkowego zgodnie z normą DIN13167 + EXTRA Burncar + dodatkowy gwizdek awaryjny + e-book.

60 dni testowania – tak proste jak nigdy dotąd! jeśli nie będziesz w 100% zadowolony z zestawu pierwszej pomocy dla dzieci, zwrócimy Ci cenę zakupu do 60 dni - bez sprzeciwu! Włóż swoją nową torbę awaryjną wypełnioną już teraz do koszyka! Wierny towarzysz – zestaw pierwszej pomocy rowerowej jest idealny na następną wycieczkę.

Zestaw awaryjny do roweru ma naprawdę lekki i bardzo mały rozmiar, idealny do Twojej torby rowerowej. Dzięki temu możesz natychmiast zareagować w nagłych przypadkach. Idealny w podróży – niezależnie od tego, czy jest to zestaw pierwszej pomocy, w podróży lub na kemping. Szybkie reagowanie – dzięki zapięciu easy open możesz szybko i łatwo otworzyć torbę pierwszej pomocy.
Markafreigeist ESPRIT LIBRE #ad
Producentfreigeist #ad
Wysokość2.36
Długość6.89
Waga0.82
Szerokość4.72
Numer części8000243