Top 10 Badekugeln Kinder Mit überraschung – Zabawki do kąpieli

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. CRAZE

#ad

Craze INKEE 46234 bomby kąpielowe dla dzieci z niespodzianką Surprise Psi Patrol 46234

#ad
CRAZE #ad - Bezpieczna zabawa w kąpieli: kula do kąpieli psi patrol została sprawdzona przez tÜv rheinland, oceniona przez niezależny instytut Dermatest jako "bardzo dobry" i nie zawiera mikroplastiku. Dodatek do kąpieli nie farbuje skóry, włosów ani wanny.

Inkee – niespodzianka kula do kąpieli dla dzieci z Psiego Patrolu zapewnia wiele radości wielu fanom pomocników na 4 łapach! Teraz dostępny w 3-paku. Dodatek do kąpieli craze inkee dla dzieci zapewnia prawdziwą radość z kąpieli w wannie u małych szczurów wodnych. Podczas gdy kula do kąpieli rozpuszcza się w wodzie i emanuje słodkim zapachem gumy coli, napięcie jest zawarte w sumie 7 różnych postaci Psiego Patrolu. Zawartość: 3 x bomby kąpielowe psi patrol po 80 g dla dzieci, każda z 1 z 7 stempli z figurkami Psiego Patrolu.

Idealny jako mały prezent – bez względu na to, czy jako mały upominek, prezent na Boże Narodzenie, do wypełnienia kalendarza adwentowego lub jako zabawka do kąpieli dla dzieci, które inaczej nie lubią kąpieli. Nasze dodatki do kąpieli inkee dla dzieci w najwyższej jakości CRAZE Premium zapewniają bezproblemowe pluskanie się w wannie. Dostępne w kolorze niebieskim lub pomarańczowym – wybór wstępny nie jest możliwy.
MarkaCRAZE #ad
ProducentCRAZE #ad
Wysokość6.5
Długość4.53
Waga0.53
Szerokość2.2
Numer części46234
Model46234
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

2. CRAZE

#ad

CRAZE Zabawna kąpiel INKEE zestaw 3 magicznych kul do kąpieli z niespodzianką, jednorożec do zabawy, bomby kąpielowe, figurki do zabawy 29428

#ad
CRAZE #ad - Podczas gdy kula do kąpieli rozpuszcza się w wodzie i emanuje słodkim zapachem popcornu w pomieszczeniu, wzrasta napięcie, które zawiera łącznie 6 różnych jednorożców zawartych w kuli kąpielowej. Spersonalizowany prezent dla niemowląt – niezależnie od tego, jako dodatek na Boże Narodzenie, kalendarz adwentowy lub jako zabawka do kąpieli dla dzieci, czy jako mały upominek, które nie lubią kąpieli.

Kule kąpielowe inkee surprise unicorn zapewniają wiele radości wielu fanom jednorożców. Dodatki do kąpieli craZE pasują na każdą okazję. Dodatek do kąpieli dla dzieci w najwyższej jakości craze premium zapewnia bezproblemowe pluskanie. Bezpieczna zabawa w kąpieli! sól do kąpieli oceniona dermatologicznie jako "BARDZO DOBRA" i przetestowana zgodnie z wytycznymi dotyczącymi kosmetyków.

Kule kąpielowe dla dzieci z kolekcji Inkee nie farbują skóry, włosów ani wanny. Zawartość: 3 x 100 g bombki do kąpieli dla dzieci o zapachu popcornu i każda zabawka dla niemowląt: 1 z 6 figurek jednorożca do kolekcjonowania wybór wstępny nie jest możliwy. Wow! jak pachnie popcorn, jak się pieni i w jakich pięknych kolorach! dziecięce kule kąpielowe INKEE Surprise z niespodzianką unoszą się na powierzchni wody i przekształcają wodę w piękną liliową i różową kąpiel z pianką.
MarkaCRAZE #ad
ProducentCRAZE #ad
Wysokość1.18
Długość5.12
Waga0.66
Szerokość6.1
Numer części29428
Model29428
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

3. INKEE

#ad

Craze INKEE Surprise Dino kule do kąpieli dla dzieci z niespodzianką, z figurkami dinozaurów, w kształcie jajka,80 g, aromat mrożonej herbaty jabłkowej i olejkiem z awokado

#ad
INKEE #ad - Craze inkee surprise dino | kulki kąpielowe dla dzieci z niespodzianką, w kształcie jajka, z figurkami dinozaura, 100 g, aromat rzepaku.
MarkaINKEE #ad
ProducentCRAZE #ad
Wysokość6.38
Długość4.61
Waga0.18
Szerokość1.77
Numer części35597
Model35597
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. CRAZE

#ad

O zapachu truskawkowym i efekcie pianki, świnka Peppa, Craze INKEE Surprise zestaw 3 kul do kąpieli dla dzieci z niespodzianką, zabawka do wanny, 1 sztuka 3 sztuki

#ad
CRAZE #ad - Podczas gdy kula do kąpieli rozpuszcza się w wodzie i wydziela owocowy zapach truskawkowy, wzrasta napięcie, które zawiera łącznie 7 różnych niespodzianek zawartych w kuli kąpielowej. Idealna zabawa w kąpieli dla małych fanów świnki Peppa.

Dodatek do kąpieli nie farbuje skóry, włosów ani wanny. Prezent: idealny jako mały prezent – niezależnie od tego, czy jako mały upominek, do wypełnienia kalendarza adwentowego lub jako zabawka do kąpieli dla dzieci, jako upominek na Boże Narodzenie, które inaczej nie lubią kąpieli. Dodatki do kąpieli craZE pasują na każdą okazję. Teraz w 3-częściowym opakowaniu dla jeszcze większej przyjemności z kąpieli Peppa. Bezpieczna zabawa w kąpieli z inkee: kula do kąpieli została sprawdzona przez tÜv rheinland, oceniona przez niezależny instytut Dermatest jako "bardzo dobry" i nie zawiera mikroplastiku.

Nasze dodatki do kąpieli inkee dla dzieci w najwyższej jakości CRAZE Premium zapewniają bezproblemowe pluskanie się w wannie. Zawartość: 3 x bomba do kąpieli dla dzieci w kolorze różowym lub niebieskim, każda z 1 z 7 stempli świnek Peppa. Inkee – bomba do kąpieli peppa dla dzieci zapewnia wielu fanom świnki Peppa wiele radości.
MarkaCRAZE #ad
ProducentCRAZE Toys #ad
Wysokość6.5
Długość4.53
Waga0.53
Szerokość2.2
Numer części46258
Model46258
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

5. CRAZE

#ad

Jednorożec, 3 x bomby kąpielowe dla dzieci z niespodzianką, CRAZE INKEE GALUPY MERMAID zestaw 3 bombek do kąpieli w kształcie syrenki, zabawka z watą cukrową

#ad
CRAZE #ad - Bezpieczna zabawa w kąpieli: bomby kąpielowe dla dzieci z niespodzianką zostały ocenione dermatologicznie jako "BARDZO DOBRY" i przetestowane zgodnie z naszymi surowymi wytycznymi dotyczącymi kosmetyków; Zawartość: 3 x kule kąpielowe po 100 g z 1 na 6 figurek syrenki do kolekcjonowania - niestety nie jest możliwy wybór wstępny.

Kule kąpielowe dla dzieci inkee surprise galupy zapewniają wielu fanom syrenki wiele radości – podczas gdy kula do kąpieli rozpuszcza się w wodzie i wydziela słodki zapach waty cukrowej w pomieszczeniu, wzrasta napięcie, które zawiera łącznie 6 różnych syrenek w kuli kąpielowej. Wow – jak pachnie watą cukrową, jak to się pieni i w jakich pięknych kolorach: kule kąpielowe dla dzieci INKEE Surprise unoszą się na powierzchni wody i zamieniają wodę w piękną kąpiel piankową w kolorze różowym i turkusowym.

Dodatek do kąpieli dla dzieci w najwyższej jakości crAZE Premium zapewnia bezproblemowe pluskanie – produkty do wanny dla niemowląt z kolekcji Inkee nie farbują skóry, włosów ani wanny. Spersonalizowany prezent dla niemowląt – niezależnie od tego, kalendarz adwentowy lub jako zabawka do kąpieli dla dzieci, czy jako mały upominek, jako dodatek na Boże Narodzenie, które nie lubią kąpieli; kule kąpielowe CRAZE pasują na każdą okazję.
MarkaCRAZE #ad
ProducentCRAZE #ad
Wysokość6.38
Długość4.61
Waga0.66
Szerokość1.77
Numer części42496
Model42496

6. CRAZE

#ad

Bomba do kąpieli dla dzieci ze stemplem hippo, z masłem mango i zapachem arbuza, Inkee Fun Beach kula do kąpieli dla dzieci z niespodzianką

#ad
CRAZE #ad - Dzięki masłu mango i zapachu arbuza ta kula kąpielowa roztacza letni i plażowy nastrój. Kula do kąpieli jest sprawdzona przez tÜv rheinland, oceniona przez niezależny instytut Dermatest jako "bardzo dobry" i nie zawiera mikroplastiku; dodatek do kąpieli nie farbuje skóry, włosów ani wanny.

Z masłem mango i aromatem arbuza. Podczas gdy kula do kąpieli rozpuszcza się w wodzie i emanuje słodkim zapachem arbuza, wzrasta napięcie, które zawiera łącznie 6 różnych figurek hippo zawartych w kuli kąpielowej. Nasze dodatki kąpielowe inkey dla dzieci w najwyższej jakości premium CRAZE zapewniają bezproblemowe pluskanie w wannie. Kulki kąpielowe craze inkee fun beach dla dzieci z niespodzianką zapewniają prawdziwą radość z kąpieli w wannie dla małych szczurów wodnych – idealne jako mały prezent – niezależnie od tego, do wypełnienia kalendarza adwentowego lub jako zabawka do kąpieli dla dzieci, jako upominek na Boże Narodzenie, czy jako mały upominek, które inaczej nie lubią kąpieli; Akcesoria do kąpieli CRAZE pasują na każdą okazję.

Zawartość: 1 x kula kąpielowa fun beach dla dzieci w kolorze fuksjowym lub niebieskim, każda z 1 na 6 figurek kolekcjonerskich Hippo do aktywności na plaży.
MarkaCRAZE #ad
ProducentCRAZE Toys #ad
Wysokość6.38
Długość4.53
Waga0.22
Szerokość1.77
Numer części43417
Model43417
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

7. MeCids

#ad

Na urodziny, dziewczynek, 6 sztuk bio, Boże Narodzenie, z bransoletkami i pierścieniami, MeCids Bomby kąpielowe dla dzieci z zabawką niespodzianką, zestaw kul kąpielowych Bubble dla dzieci

#ad
MeCids #ad - Nasz zestaw kul kąpielowych zawiera 6 dużych bomb o pojemności 4, lawenda, cytryna, pomarańcza, 2 uncji o wyjątkowym aromacie, który pokocha Twoje dziecko, w tym kokos, zielone jabłko, truskawka. Zabawny zestaw bomb kąpielowych – każda kula kąpielowa z biżuterią wewnątrz, 6 różnych stylów bransoletek i pierścionków.

Te kule do kąpieli z olejkiem eterycznym sprawiają, że czas kąpieli jest zabawny i ekscytujący dla Twoich dzieci. Nasze kule kąpielowe dla dzieci są wykonane z przyjaznych dla środowiska naturalnych materiałów, szybko i dokładnie się rozpuszczają, elegancko pachnące, nie plami wanny, wysokiej jakości składniki, bogato pieniące się, które są bezpieczne dla dzieci.

Idealny prezent dla dzieci, 6, 8 lat. Super urocze opakowanie i luksusowe prezenty dla twoich dzieci z modnymi bransoletkami i pierścionkami na urodziny, 5, Boże Narodzenie, na prezent dla dziewczynek w wieku 4, bomby kąpielowe z niespodzianką wewnątrz, 7, Wielkanoc, imprezę lub inne prezenty świąteczne. W każdej łazience będziesz kopać różne elementy biżuterii. Pomoże dzieciom zrelaksować się w łazience i dryfować do łóżka.
MarkaMeCids #ad
ProducentMeCids #ad
Waga0.26
Numer częściMS057
ModelMS057

8. INKEE

#ad

EcoKids 47088,, CRAZE INKEE Rainbow zestaw 3 zapachowych kul kąpielowych z 3 różnymi warstwami farby i zapachem Marshmellow, z olejkiem migdałowym

#ad
INKEE #ad - Dzięki temu kąpiel stanie się kolorową przyjemnością. Nasze kule kąpielowe dla dzieci iNKEE są wzbogacone olejkiem migdałowym, aby pielęgnować skórę dzieci. Kule kąpielowe bąbelkują w wodzie i wydzielają przyjemny zapach. Dodatki do kąpieli Crazy pasują na każdą okazję. Bomby kąpielowe inkee są sprawdzone przez TÜV Rheinland, ocenione przez instytut Dermatest jako "bardzo dobry" i oczywiście wolne od mikroplastiku.

Dodatek do kąpieli dla dzieci nie farbuje skóry, włosów ani wanny. Dodatek do kąpieli dla dzieci w najwyższej jakości CRAZE zapewnia bezproblemowe pluskanie. Dodatek do kąpieli crazy dla dzieci zapewnia prawdziwą radość z kąpieli w wannie dla małych szczurów wodnych. Wprowadź kolory do wanny dla niemowląt! spersonalizowany prezent dla niemowląt – niezależnie od tego, jako dodatek na Boże Narodzenie, czy jako mały upominek, kalendarz adwentowy lub jako zabawka do kąpieli dla dzieci, które nie lubią kąpieli.

Nieszkodliwa przyjemność z kąpieli oceniona dermatologicznie jako "bardzo dobra" i przetestowana zgodnie z wytycznymi dotyczącymi kosmetyków. 3 kule kąpielowe po 60 g w worku foliowym eco. Wow! jak to pachnie jak marshmellow, jak się pieni i w jakich pięknych kolorach! zestaw kul kąpielowych inkee rainbow firmy craze przekształca wodę w kolorową, bąbelkową kąpiel. Każda kula kąpielowa z 3 różnymi warstwami koloru i zapachem Marshmellow. W opakowaniu zbiorczym inkee Rainbow znajdują się 3 kolorowe kule kąpielowe po 60 g.
MarkaINKEE #ad
ProducentCRAZE #ad
Wysokość6.69
Długość5.31
Waga0.4
Szerokość1.89
Numer części47088
Model47088
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

9. INKEE

#ad

31186, kolorowa, CRAZE INKEE 3-częściowy zestaw kul do kąpieli z niespodzianką Bibi Blocksberg

#ad
INKEE #ad - Dodatek do kąpieli dla dzieci w najwyższej jakości CRAZE Premium zapewnia beztroskie pluskanie. Bomby kąpielowe craze kiner pasują na każdą okazję. Podczas gdy kule do kąpieli rozpuszczają się w wodzie i wydzielają słodki zapach czekolady lub owocowego truskawki, wzrasta napięcie, które zawiera łącznie 6 różnych Flummis z motywem Bibi Blocksberg.

Bomba kąpielowa jest sprawdzona przez TÜV Rheinland i nie zawiera mikroplastiku. W kotle wiedźmy bąbelki zielony płyn. Wow! jak pachnie truskawkami lub czekoladą, jak się pieni i w jakich pięknych kolorach! Bomby kąpielowe INKEE Surprise dla dzieci unoszą się na powierzchni wody i przekształcają wodę w piękną kąpiel piankową. Bezpieczna zabawa w wannie dla niemowląt! sól do kąpieli oceniona dermatologicznie jako "bardzo dobra" i przetestowana zgodnie z wytycznymi dotyczącymi kosmetyków. Bomby kąpielowe dla dzieci inkee surprise Bath Bomb Bibi Blocksberg zapewniają wiele radości wielu fanom małej czarownicy.

Zawartość: trzy kule do kąpieli dla dzieci po 80 g, każda z zabawką bibi Blocksberg Flummi. Hex, hex: bibi blocksberg jest w swoim żywiole. Produkty do wanny z kolekcji Inkee nie farbują skóry, włosów ani wanny. Cznie 6 różnych flummis do zbierania – nie ma możliwości wstępnego wyboru, czy jako mały upominek, jako dodatek na Boże Narodzenie, daj się zaskoczyć! Spersonalizowany prezent dla niemowląt – niezależnie od tego, kalendarz adwentowy lub jako zabawka do kąpieli dla dzieci, które nie lubią kąpieli.
MarkaINKEE #ad
ProducentCRAZE #ad
Wysokość1.97
Długość5.12
Waga0.55
Szerokość8.66
Numer części29480
Model29480
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

10. Byncceh

#ad

Prezent dla dzieci, Byncceh Bomby kąpielowe dla dzieci z niespodzianką, dziewcząt, zabawa w kąpieli dla dzieci, zestaw upominkowy, chłopców,, 6 sztuk dinozaurów, kulki do kąpieli z dinozaurem

#ad
Byncceh #ad - Należy pamiętać, że produkt jest przeznaczony dla dzieci powyżej 8 roku życia. 100% bezpieczeństwa: wszystkie składniki zawarte w środku bomby kąpielowej spełniają lub przewyższają wszystkie standardy bezpieczeństwa. Nie tylko do zabawy, aby dowiedzieć się więcej o dinozaurach, dzieci mogą się czegoś nauczyć jednocześnie.

Jako zabawka edukacyjna musi być doskonałym prezentem na urodziny, które potrafi bąbelkować, Boże Narodzenie i inne święta. To naprawdę zaskoczy dzieci! Zamień wannę w bulgoczący świat dinozaurów: próbujesz sprawić, by twoje dzieci zakochały się w łazience? ten zestaw może ci w tym pomóc. Tak więc na prezent jest naprawdę świetny. Bomba kąpielowa byncceh dinozaur przekształca normalną wannę w domu w kolorowy świat dinozaurów pełen bąbelków i zabawy! Dinozaur będzie powoli wyłaniał się, a kolor wody zmieni się, gdy kula kąpielowa będzie bąbelkowa. Idealny prezent dla dzieci: dzieci pokochają to specjalne jajko z dinozaurem, szczególnie dla fanów dinozaurów! Dobrze nadaje się do wzbudzenia ciekawości dzieci i zainteresowania dzieci paleontologią.

Byncceh zestaw prezentowy kul do kąpieli dinozaurów: ten zestaw kul kąpielowych zawiera 6 kul kąpielowych z jajkiem dinozaurów 6 różnych figurek dinozaurów w środku i 6 kart edukacyjnych dla dzieci, które pojawiają się po włożeniu ich do wody. Można je w 100% bezpiecznie umieścić w wannie dziecka. Gwarancja satysfakcji: jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego przedmiotu, skontaktuj się z nami.
MarkaByncceh #ad
ProducentByncceh #ad
Wysokość6.69
Długość9.84
Waga0.01
Szerokość3.15
Numer częściDE-EDM256
ModelDino
Gwarancjaall life