Top 10 Apple Home Kit – Wtyczki inteligentne i zdalnie sterowane

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Tapo

#ad

Biała, TP-Link Tapo P300 listwa zasilająca z 2 portami USB i 1 przyłączem typu C, 1,5 m, zdalny dostęp, gwarancja bezpieczeństwa, HomeKit, Google Home, działa Alexa

#ad
Tapo #ad - Po dodaniu listwy zasilającej do tapo możesz również dotknąć opcji dodaj do domu na stronie ustawienia urządzenia. Przytrzymaj przycisk wł. Wył. Szybkie ładowanie 18 w – obsługuje ładowanie do 18 W PD i QC3. 0 dla kompatybilnych urządzeń. Apple homekit - 1.

2 homekit zostanie wyłączony, aby ponownie uruchomić listwę zasilającą i spróbować ponownie. 2. Sterowanie głosem – zarządzaj inteligentną wtyczką za pomocą poleceń głosowych za pomocą Amazon Alexa lub Google Assistant; tryb nieobecności – automatycznie włącza i wyłącza urządzenia o różnych porach, aby sprawić, że ktoś jest w domu. Zostanie automatycznie dodany do domu. Otwórz aplikację domową. Atwa konfiguracja i użytkowanie – nie wymaga koncentratora, szybka konfiguracja i łatwe zarządzanie za pomocą darmowej aplikacji.

Przez co najmniej 10 sekund, aby przywrócić ustawienia fabryczne listwy zasilającej. Listwę zasilającą można odłączyć i ponownie podłączyć, 4 GHz. Zeskanuj kod qr homekit na spodzie listwy zasilającej. Indywidualne sterowanie – oddzielne sterowanie 3 inteligentnymi gniazdami na listwie zasilającej za pomocą aplikacji lub poleceń głosowych. Wskazówka: inteligentne funkcje dotyczą tylko 3 inteligentnych gniazd AC.
MarkaTapo #ad
ProducentTP-Link #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga1.32
Szerokość19.69
Numer częściTapo P300
ModelTapo P300
Gwarancja24 Miesięcy

2. Shelly

#ad

Shelly 1 przełącznik One Switch, 2 sztuki w opakowaniu, bezprzewodowy przekaźnik WiFi, automatyka domowa

#ad
Shelly #ad - Google home, Alexa kompatybilny z Amazon. Reszta API. Czysty kontakt do usunięcia. Mqtt uchwyt. Moc łączeniowa 110-265 v, 12 v dc, 50/60 hz ac, 24 - 48 V DC.
MarkaShelly #ad
ProducentSHELLY #ad
Wysokość1.57
Długość2.56
Szerokość2.56
Numer częścicoolguy-dd1
ModelX2Shelly 1

3. innr

#ad

Google Home i SmartThings, 1 szt, inteligentne gniazdko współpracuje z Philips Hue*, Alexa, Innr Zigbee gniazdko elektryczne, Smart Plug ze sterowaniem głosowym

#ad
innr #ad - Sterowanie głosem jest to inteligentne gniazdko, które współpracuje z alexa i Google Home. Nie działa z HomeKit, Hue Secure. Inne inteligentne urządzenia Alexa wymagają mostka, takiego jak Philips Hue. Licznik prądu działa tylko z systemami, Hubitat, innr, które obsługują pomiar prądu np.

Atwa konfiguracja: zainstaluj inteligentne gniazdko w telefonie, a każda lampa z wtyczką stanie się inteligentną lampą! Działa również w przypadku małych urządzeń gospodarstwa domowego. Generacji. Philips hue nie obsługuje pomiarów prądu i pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej energii dzięki funkcji harmonogramu i timera. Smartthings, Home Assistant. Podłącz inteligentne gniazdko bezpośrednio do Amazon Echo Plus i Echo Show 2.

Monitorowanie zużycia energii dzięki temu gniazdku z licznikiem energii elektrycznej można łatwo śledzić zużycie energii w aplikacji i zaoszczędzić pieniądze na rachunku za energię. Działa z philips hue * smart plug działa z philips hue*, Hue Entertainment, Samsung SmartThings i naszym własnym mostkiem Innr. Kompaktowa konstrukcja ta inteligentna wtyczka Zigbee jest tylko nieco szersza niż tradycyjna wtyczka i dlatego nie blokuje sąsiedniego gniazdka zigbee.
Markainnr #ad
Producentinnr #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Waga0.19
Szerokość3.94
Numer częściSP 240
Model1-Pack (Neuf!)
Gwarancja2 lata gwarancji od daty zakupu

4. Shelly

#ad

Zdalne sterowanie Alexa i Google Home, kompatybilność z aplikacjami iOS Android, Shelly Plus 2PM | Wlan i Bluetooth 2 kanały Smart Relais przełącznik z pomiarem mocy | automatyka domowa | rolety

#ad
Shelly #ad - Shelly obsŁuga klienta - shelly to jedna z najszybciej rozwijających się marek Smart Home na świecie, oferująca rozwiązania w zakresie automatyzacji prywatnych domów, budynków i przedsiębiorstw. Shelly plus 2pm jest wyposażony w dwa zintegrowane precyzyjne liczniki prądu, dzięki którym można oddzielnie monitorować zużycie dla każdego kanału.

Użyj przełącznika ręcznego, ulubionego systemu automatyki domowej lub głosu! Shelly plus 2pm to inteligentny przekaźnik przełączający zasilany przez wi-fi i bluetooth z 2 kanałami, który może być również używany jako wzmacniacz WiFi. Możesz łatwo skonfigurować urządzenia i indywidualnie zarządzać ustawieniami lub tworzyć spersonalizowane sceny, łącząc urządzenia Shelly, aby wywołać określone czynności w automatyce domowej. Shelly plus 2pm może być używany do monitorowania zużycia energii i przejmowania kontroli nad wszystkimi urządzeniami gospodarstwa domowego, do 16 A szczyt 18 A z pomiarem mocy, obwodami elektrycznymi i urządzeniami biurowymi.

Za pomocą aplikacji shelly smart control możesz zdalnie sterować urządzeniami shelly i otrzymywać powiadomienia o wszystkich zautomatyzowanych zdarzeniach w Twoim domu. Bezpłatnie zapisane dane dotyczące zużycia pomagają przewidzieć wydatki i umożliwiają każdemu właścicielowi domu obniżenie kosztów energii elektrycznej. Steruj 2 urządzeniami elektrycznymi za pomocą jednego urządzenia – shelly plus 2pm umożliwia sterowanie dwoma różnymi obwodami prądu i osobne monitorowanie ich zużycia. Ledź zużycie energii – możesz teraz monitorować i analizować zużycie energii przez urządzenia automatyczne oraz zarządzać zużyciem.
MarkaShelly #ad
ProducentShelly Europe #ad
Wysokość0.63
Długość1.65
Waga0.06
Szerokość1.46
Numer częściSHPLUS2PM
ModelShelly_Plus_2PM
Gwarancja24 Miesięcy

5. meross

#ad

Licznik prądu do elektrowni balkonowej, Meross Inteligentne gniazdko 16 A, zdalne sterowanie głosem, Smart Plug mierzy zużycie prądu, kompatybilne z Alexa, Google Home, gniazdko Wi-Fi z timerem, 2

#ad
meross #ad - Pomiar prądu - dzięki temu inteligentnemu gniazdku można zmierzyć zużycie energii. Sterowanie głosem - przełączane gniazdko meross działa z Alexa i Google Home. Nr patentowy produktu: 008373963-0001. Ponadto smart plug jest wyposażony w przycisk przełączania. Zdalne sterowanie za pomocą aplikacjiza pomocą aplikacji meross gniazda WiFi można sterować z dowolnego miejsca za pomocą połączenia internetowego.

Włączanie i wyłączanie Smart Socket za pomocą poleceń głosowych. W tym celu należy podać koszt za kWh i wyświetli się łączna kwota kwoty. Za pomocą aplikacji meross można oszacować rachunki za prąd. Wymaga sieci wlAN 2, 4 GHz. Wskazówka: rzeczywiste koszty energii elektrycznej zależą od rachunku dostawcy prądu. Sterowanie offline - nawet jeśli router jest odłączony od internetu, możesz nadal sterować inteligentną wtyczką za pomocą aplikacji meross tak długo, jak inteligentne gniazdo i telefon komórkowy są nadal połączone z tą samą siecią Wi-Fi.

Ponadto może również mierzyć wytwarzanie prądu, co nadaje się do monitorowania elektrowni balkonowych. Funkcja timera i wschód słońca/zachód słońca - obsługuje funkcję programatora czasowego i może ustawić timer na podstawie wschodu i zachodu słońca, inteligentne gniazdko włącza się i wyłącza automatycznie na podstawie wschodu i zachodu słońca i automatycznie dopasowuje się do czasu lokalnego i pory roku.
Markameross #ad
Producentmeross #ad
Wysokość2.33
Długość2.64
Waga0.49
Szerokość2.64
Numer częścismart plug
ModelMSS310

6. Eve

#ad

Matter & Thread, testowanie towarów Stiftung Warentest: dobre, Google Home, Eve Energy Matter – inteligentne gniazdko, SmartThings, działa z Apple Home, certyfikat TÜV, Alexa, wymagany router

#ad
Eve #ad - Natychmiastowa gotowość do użycia dzięki szybkiej i łatwej konfiguracji / certyfikat TÜV / Najnowocześniejsza technologia gwintowania zapewnia solidny inteligentny dom; zwiększa stabilność i zasięg sieci wątków.

Generacji. Nest Wifi Pro. Obsługuje matter – dzięki czemu możesz bezproblemowo sterować swoim domem za pomocą smartfonów i asystentów głosowych na wszystkich wiodących platformach. Google: Nest Hub 2. Generacji. Apple tv 4K 3. Lokalne procesy i komunikacja bez zależności od chmury. Całkowita poufność: brak chmury Eve, brak rejestracji, brak śledzenia. Generacji. Homepod mini / samsung: SmartThings Hub v3 / Amazon: Echo 4. Generacji. Echo show 8 3. Eve energia wymaga systemu ios/ipados 16. 4 lub nowszego lub android 8. 1 lub nowszego oraz centralnego sterowania wybranej platformy: apple: apple tv 4k 2. Generacji.
MarkaEve #ad
ProducentEVE #ad
Wysokość2.2
Długość3.11
Waga0.21
Szerokość2.2
Numer części10EBO8351
Model20EBO8301
Gwarancja24 Miesięcy

7. GHome Smart

#ad

Pilot zdalnego sterowania za pomocą aplikacji, GHome Smart Gniazdko Wi-Fi, 4 sztuki, najmniejsze gniazdko WiFi, sterowanie głosem,, pomiar zużycia energii, Google Home, współpracuje z Alexa

#ad
GHome Smart #ad - Ponadto gniazdko wi-fi jest wyposażone w fizyczny klucz do wyłącznika i może być sterowane bez sieci. Ochrona przeciwprzepięciowa: certyfikowana ochrona przed przepięciem ce to gwarancja ochrony elektroniki i urządzeń przed nagłą ogromną energią i uniknięcie nieodwracalnych uszkodzeń.

Poprzez włączenie świateł o zmierzchu lub wyłączenie o wschodzie słońca. Może skutecznie zaoszczędzić niepotrzebne zużycie energii. Jeśli połączenie w "trybie ap" nie powiedzie się, że masz Wi-Fi 2, 4 GHz, czy router jest dwupasmowym Wi-Fi. Nasz zespół obsługi klienta pomoże Ci rozwiązać problem w ciągu 24 godzin. Inteligentne gniazdko red dot award: gniazdo wi-fi to najmniejsze i najbardziej atrakcyjne urządzenie tego rodzaju na świecie. Obsługa klienta i wskazówka: jeśli masz jakiekolwiek problemy podczas korzystania z naszego produktu, prosimy o kontakt mailowy lub w oknie aplikacji.

Tuya nie może być używany do aktualizacji oprogramowania układowego! Zaktualizowana wersja EP2 nie obsługuje już flashowania Tasmota. Zgodnie z cyber ​​security law tasmota ota nie jest dozwolony! Ważna wskazówkanasz produkt został iteracyjnie zaktualizowany i nie obsługuje już oprogramowania sprzętowego Tasmota do flashowania. Harmonogram i timer: zaplanuj inteligentne gniazdko w taki sposób, np. Przed zakupem upewnij się, sprawdź, ponieważ nie obsługuje sieci Wi-Fi 5 GHz.
MarkaGHome Smart #ad
ProducentUsmart #ad
Wysokość3.07
Długość3.82
Szerokość3.74
Numer częściUsmart
ModelEP2-4

8. Eve

#ad

Eve Flare – przenośna inteligentna lampa kulista LED, odporna na działanie wody i energia mat – inteligentne gniazdko, sterowanie za pomocą aplikacji i głosu

#ad
Eve #ad - Produkt 1: piękne oświetlenie w każdym miejscu – sterowane za pomocą iphone'a, iPada, Apple Watch, Siri, przycisków podświetlanego dna lub scenami HomeKit. Produkt 2: włączaj i wyłączaj swoje światła i urządzenia za pomocą aplikacji lub polecenia głosowego i steruj urządzeniem gospodarstwa domowego na odległość lub na podstawie obecności.

Generacji, homepod mini; Samsung SmartThings Hub v3; Amazon Echo 4. Generacji, nest Hub Max, Nest Wifi Pro. Produkt 1: bezprzewodowa lampa ma długi czas pracy akumulatora do sześciu godzin i można ją wygodnie ładować za pomocą stacji ładującej. Produkt 1: eve flare wymaga iphone'a lub iPada z najnowszą wersją iOS/iPadOS. Generacji, 128 gb, apple TV 4K 3. Produkt 2: dzięki kompatybilności z matą możesz łatwo sterować swoim domem za pomocą wszystkich smartfonów i asystentów głosowych za pomocą najważniejszych platform.

Produkt 2: eve energy wymaga systemu ios/ipados 16. 3 lub nowszego lub android 8. 1 lub nowszego i koncentratora dla wybranej platformy Apple Apple TV 4K 2. Produkt 1: technologia homekit: niespotykany komfort obsługi i wysokie bezpieczeństwo; dziecinnie prosty, szybki montaż i konfiguracja, bez mostka lub bramki; automatycznie integruje się z siecią wątkową obsługuje Bluetooth i Thread.
MarkaEve #ad

9. Luminea Home Control

#ad

Siri i Google Assistant, Luminea Home Control Gniazdko wifi na zewnątrz: zestaw 2 gniazdek zewnętrznych WLAN do Alexa, gniazdko Wi-Fi z programatorem czasowym,, 16 A zewnętrzne gniazdko Wi-Fi

#ad
Luminea Home Control #ad - Do włączania wielu gniazd jednocześnie, udawanie obecności Ochrona przed przepięciem dzięki bezpiecznikowi termicznemu. Bezpłatna aplikacja "elesion" dla systemów ios i android: informuje o statusie i sterowaniu na całym świecie automatyczne funkcje programowalne, włączania gniazdka w przypadku aktywacji kamery monitorującej i wielu innych.

Obsługa za pomocą darmowej aplikacji "elesion" dla systemu android i iOS Sterowanie przez Internet na całym świecie Sterowanie również za pomocą poleceń głosowych Idealna do symulacji obecności Ochrona przed wodą rozbryzgową IP44. Gniazdo wi-fi z programatorem czasowym – ponadto pasuje do: przełącznika, Smart, TUYA. Tryb nieobecności: włącz światła itp. Włączanie i wyłączanie w dowolnym momencie, np. Kompatybilność z wifi: obsługuje standardy wlan ieee 802. 11b/g/n 2, 4 ghz również kompatybilny z siri firmy apple: polecenia głosowe i związane z nimi działania można skonfigurować za pomocą iPhone'a i iPada Timer odliczający Łatwa obsługa za pomocą przycisku włączania/wyłączania z diodą LED statusu Kompaktowe wymiary Ø x T, z wtyczką: 55 x 9 8 mm, waga: 1 16 g.2

2 zewnętrzne gniazda wi-fi sf-475 z instrukcją obsługi w języku niemieckim. Kompatybilny z amazon alexa i google assistant: gniazdko elektryczne przez amazon echo, google home i kompatybilne głośniki za pomocą poleceń głosowych włączanie i wyłączanie Funkcja programatora czasowego: automatyczna aktywacja i dezaktywacja zgodnie z regulowanym harmonogramem Nadaje się do użytku na zewnątrz: ochrona przed wodą rozbryzgową IP44 Obciążenie do 3680 W / 16 A.
MarkaLuminea Home Control #ad
ProducentLuminea Home Control #ad
Waga0.26
Numer częściNX4673-944

10. Refoss

#ad

Refoss Gniazdko sterujące sterowane głosem, inteligentne gniazdko WiFi ze sterowaniem głosowym, inteligentne gniazdko elektryczne mini z pilotem zdalnego sterowania, Smart Plug współpracuje z Alexa,

#ad
Refoss #ad - Możesz sterować inteligentnymi urządzeniami w domu za pomocą prostych poleceń głosowych, włącz światło". Dzięki temu obniżysz koszty energii elektrycznej i przyczyniasz się do ochrony środowiska. W przypadku prywatności każdego użytkownika inteligentne gniazdko Refoss zapewnia wyższą ochronę. Nawet jeśli router nie jest połączony z internetem, przełączane gniazdko może być sterowane za pomocą aplikacji Refoss o ile inteligentne gniazdko i telefon są połączone z tym samym Wi-Fi.

Gniazdo smart Home posiada funkcję sterowania offline. Wszystkie produkty są dostarczane ze szczegółową instrukcją może nie być dostępna w języku polskim ułatwiającą instalację i konfigurację. Niezawodne i stabilne sterowanie lokalnedzięki naszemu inteligentnemu gniazdku można sterować funkcjami, planowanie czasu, takimi jak włączanie/wyłączanie, pilot zdalnego sterowania itd. Harmonogram i funkcja timeramartwisz się o zużycie energii przez urządzenia gospodarstwa domowego? dzięki funkcji programatora czasowego inteligentnego gniazdka można uniknąć niepotrzebnego włączenia urządzeń i tym samym oszczędzania niepotrzebnego prądu.

Ultra mini rozmiarzaktualizowaliśmy wymiary gniazd wi-fi, aby zwiększyć rozmiar do 5 x 5, 7 x 6, 3 cm rozmiar dla 1 sztuki. Wypróbuj również funkcję wschodu lub zachodu słońca i ciesz się przytulnym domem, który dostosowuje się do naturalnych rytmów. Refoss oferuje dwuletnią gwarancję na produkt i dożywotnią obsługę klienta. Zdalne sterowanie za pomocą aplikacji i sterowanie offlinedzięki aplikacji refoss można sprawdzać i sterować urządzeniami w dowolnym miejscu i czasie za pomocą Internetu.
MarkaRefoss #ad
Producentrefoss #ad
Wysokość2.48
Długość1.97
Szerokość2.24
Numer częściMSS210
ModelMSS210